تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum              

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > خانواده و زندگی > ازدواج و تشکیل زندگی مشترک
ثبت نام آموزش کار با هم میهن بازی آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

ازدواج و تشکیل زندگی مشترک مباحث مربوط به ازدواج و تشکیل زندگی مشترک !

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 12-11-2008  
شمع جمع

Squawk's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض حاضرید با کسی که قبلا معتاد بوده ازدواج کنید ؟

دختر خانم ها جواب بدن .
البته کسی که در وقت ازدواج با شما کاملا ترک کرده باشه .
Squawk آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 01-01-2009   #31 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Laeya's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : حاضرید با کسی که قبلا معتاد بوده ازدواج کنید ؟

نوشته اصلي بوسيله Squawk نمايش نوشته ها
دختر خانم ها جواب بدن .
البته کسی که در وقت ازدواج با شما کاملا ترک کرده باشه .
نه

Laeya آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 01-01-2009   #32 (لینک نوشته)
شمع جمع

nazanini's Avatar

ارسال پیام خصوصی

من قضیه رو این جوری نگاه می کنم، من یک نفرو دوست دارم که الان معتاد نیست!
اگه بفهمم قبلآ معتاد بوده بازم باهاش ازدواج می کنم ولی هیچ وقت بچه دار نمی شم!
چون من در نهایت حق دارم خودم و زندگی خودم رو تباه کنم!
...I LOVE YOU
nazanini آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-07-2009   #33 (لینک نوشته)
پرنسس آرزوهای بزرگ

Tina's Avatar

ارسال پیام خصوصی

na
قديمي 01-09-2009   #34 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

niSta's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بسته به نوع اعتيادش.............
مثلا اگه ترياك مي كشيده حاضرم.....

ولي يه چي هايي مثا هروئين مغزو پوك مي كننه...و ترك كردني هم نيس.
niSta آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 01-09-2009   #35 (لینک نوشته)
مـدیر ارشـد هـم میـهن

Rayan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله nista نمايش نوشته ها

اي ول آشنايي با تاثيرات و اينا...:دي!

من خودم هنوز نميدونم كدوم بدتره كدوم بهتر!

:دي!

.
Rayan آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-09-2009   #36 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Regent's Avatar

ارسال پیام خصوصی

گذشته ي هر كي به خودش مربوطه

اگر در آينده اي كه احتمالا با من خواهد بود ، دوباره طرف اين كارا نره

بله حاضـــرم
Regent آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 01-09-2009   #37 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

sahar71's Avatar

ارسال پیام خصوصی

اینم شد سوال خب هر کی بخواد ازدواج کنه به همچین کسی میگه نننننننننننننننننه
قديمي 01-10-2009   #38 (لینک نوشته)
شمع جمع

nazanini's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله sahar71 نمايش نوشته ها
اینم شد سوال خب هر کی بخواد ازدواج کنه به همچین کسی میگه نننننننننننننننننه
چرا سوال خوبیه!! چون من نگفتم نه!!
nazanini آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 01-11-2009   #39 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

shahrzad_m's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نه ببین عزیز خیلی موقع ها کسایی که هروئین و کراک و این جور چیزا می کشن اگه به وقتش ترک کنن عوارضی نداره
من اگه معتاد باشه و ترک کرده باشه و دوسش داشته یاشم ازدواج میکنم ...

بچه دارم میشم ...
اما اینجا بستگی به کنترل ما تو زندگی داره که دیگه اونا سراغ مواد نرن وگرنه وضع از اونی هم که بود سخت تر میشه ..
آدم خوبه کاری بکنه که بعد ها پشیمون نشه و مجبور به تصمصیم گیری مجدد نباشه ....
قديمي 01-16-2009   #40 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت

alimetallica_2's Avatar

ارسال پیام خصوصی

خیر بنده به هیچ وجه حاضر نیستم با کسی که معتاد بوده قبلا ازواج کنم.
توقع هم ندارم کسی با من ازواج کنه.

ولی یک مسئله هست که بد نیست خیلی از شما بدونید.
اشخاصی که تو این فاروم فعالیت میکنند اکثرا از کسانی هستند که نسبت به مردم عادی خیلی کم تجربه تر هستند و خیلی هم تو اجتماع نیستند. اکثرا کسانی که به علت برخی از محدودیت ها خیلی وارد جامعه نمیشند.

این روزها کمتر کسی است که سیگار و حتی مخدر مخصوصا از نوع آمفتامینش رو تجربه نکرده باشه.
دخترهای دانشجو که وارد شهرستان میشند معمولا خیلی زود با سیگار آشنا میشند و هشیش هم گاهی با سیگاری میکشند. حالا شاید معتادش نشند. خیلی ها هم که دنبال تجربه های بیشتر هستند دنبال شیشه میرند.
کمتر دختری رو دیدم که ماشین داشته باشه و ساعت 7 شب به بعد بیاد بیرون و تو داشبرد ماشینش یک "پایپ" برای مصرف شیشه نداشته باشه.
خیلی از دخترها هم جذب ترامادول میشند. بخاطر ضعف های بدنی که دارند و انرژی کاذبی که ترا بهشون میده.
قرص اکس الان از مد افتاده و هر ساقی ندارتش ولی کمتر دختری بوده که اهل مهمونی باشه و اون رو تجربه نکرده باشه.

پسرها هم تقریبا همینطور. پسرها تو مصرف مواد ترسو تر از دخترها هستند و دیرتر گول میخورند. پسرها زودتر از دخترها سیگاری میشند و یا حتی معتاد، اما احتمالا اینکه بار اول مصرف کنند از اینکه یک دختر مصرف کنه خیلی کمتره.
به هر حال الان جامعه ما یک جوری شده که دخترها خیلی از مسائل رو تجربه میکنند و کسی هم متوجه اون نمیشه، بارز ترین اون سکسه که معیار تشخیصش شده پرده بکارت و هزار و یک مدل راه دیگه برای ارضا مسائل جنسی هست که به پرده بکارت هم لطمه نخوره. در مورد اعتیاد هم هینطوره.
فکر نکنم ماده مخدری جز هروئین بوده باشه که مصرفش نکرده باشم، الان هم واقعا تمایلی به مصرف ندارم (جز شیشه) و حتی منی که روزی 4 پاکت سیگار میکشیدم الان 4 نخ هم در روز نمیکشم، اما از این حرفها که بگذریم اگر آزمایش اعتیاد بدم هیچ چیز تو خون من نیست و چه کسی میخواد بفهمه که طرفش معتاد بوده یا نبوده؟!! (اما من اگر روزی بخوام ازواج کنم حتما تاریخچه زندگیم رو همراه با دلایلش به همسر آیندم خواهم گفت، اما بی شک افرادی چون من انگشت شمار خواهند بود و اکثر مردم به راحتی گذشته خود را پنهان میکنند)

حتی طرف میتونه ترک نکنه و فقط 24 ساعت مصرف مرفین نداشته باشه و با کشیدن 2 صوت شیشه از آزمایش موفق بیرون بیاد. کسی هم که آزمایش آمفتامین نمیده و کسی هم که خیلی معتاد آمفتامینه دیگه 72 ساعت برای تست ازواج میتونه تحمل کنه.

من به تمام کسانی که گفتند حاضر نیستند با چنین آدمی ازواج کنند حق میدم، ولی به شخصه از آدمی که قدرت درک یک معتاد رو نداشته باشه خوشم نمیاد چون نمونه بارز یک فرد روزمره و سطح پایین دنیا ندیدست.
اکثر افراد معتاد از باهوش ترین اقشار جامعه هستند (اصلا اکثر هنرمندان معتاد میشوند) و از احساسی ترین مردمان روی زمین هستند که به همه مسائل حساس میشوند و به علت عقب بودن جامعه از سطح فکری آنها مجبور به مصرف شده اند، از این رو اگر ترک کنند یک سر و گردن از جامعه خود جلو تر هستند و اگر ترک هم نکنند مقصر جامعه است نه آنها.

alimetallica_2 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 01-16-2009   #41 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت

alimetallica_2's Avatar

ارسال پیام خصوصی

هروئین مرفینه چه ربطی به مغز داره؟
اون چیزی که مغز رو پوک میکنه "سیگاری یا هشیش و انواع جوانا و علفه"
البته مواد آمفتامین دار همگی به کند شدن سرعت مغز کمک میکنند من جمله "اکس تیسی، شیشه، نخ"

این در حالیست که مرفین فقط در هنگام مصرف و اعتیاد روی فرد تاثیر میگذاره مانند "شیره، تریاک، ترامادول، هروئین" -- (البته جز کراک که منجر به فاسد شدن همه سلولها میشود)

درضمن اسیدها خطرناک ترین موارد مصرف هستند که معمولا بعد از ترک هم اثار جبران ناپذیری را در فزیک و روح فرد باقی خواهند گذاشت، مانند ال اس دی.

جالب است بدانید مرفین در بسیاری از مسائل باعث میشود فرد معتاد باز هم یک پرده بالاتر از دیگران حرکت کند و کمی نسبت به آنها فعالیت مغزی بهتری داشته باشد.
عصبانیت ها و خیال پردازی ها همه و همه به آسیب رسانی مغز کمک میکنند، فردی که مرفین مصرف میکند میتواند از این مسائل تا حدی به دور باشد از این رو مغز وی کمتر مستحلک خواهد شد و در صورت ترک مغز آکبند تری خواهد داشت.

(البته میدونم نتونستم جامع حرف بزنم و منظور کلیم رو برسونم)
alimetallica_2 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 01-16-2009   #42 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

demonio's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله alimetallica_2 نمايش نوشته ها

اشخاصی که تو این فاروم فعالیت میکنند اکثرا از کسانی هستند که نسبت به مردم عادی خیلی کم تجربه تر هستند و خیلی هم تو اجتماع نیستند. اکثرا کسانی که به علت برخی از محدودیت ها خیلی وارد جامعه نمیشند.

این روزها کمتر کسی است که سیگار و حتی مخدر مخصوصا از نوع آمفتامینش رو تجربه نکرده باشه.
دخترهای دانشجو که وارد شهرستان میشند معمولا خیلی زود با سیگار آشنا میشند و هشیش هم گاهی با سیگاری میکشند. حالا شاید معتادش نشند. خیلی ها هم که دنبال تجربه های بیشتر هستند دنبال شیشه میرند.
کمتر دختری رو دیدم که ماشین داشته باشه و ساعت 7 شب به بعد بیاد بیرون و تو داشبرد ماشینش یک "پایپ" برای مصرف شیشه نداشته باشه.
خیلی از دخترها هم جذب ترامادول میشند. بخاطر ضعف های بدنی که دارند و انرژی کاذبی که ترا بهشون میده.
قرص اکس الان از مد افتاده و هر ساقی ندارتش ولی کمتر دختری بوده که اهل مهمونی باشه و اون رو تجربه نکرده باشه.

پسرها هم تقریبا همینطور. پسرها تو مصرف مواد ترسو تر از دخترها هستند و دیرتر گول میخورند. پسرها زودتر از دخترها سیگاری میشند و یا حتی معتاد، اما احتمالا اینکه بار اول مصرف کنند از اینکه یک دختر مصرف کنه خیلی کمتره.
به هر حال الان جامعه ما یک جوری شده که دخترها خیلی از مسائل رو تجربه میکنند و کسی هم متوجه اون نمیشه، بارز ترین اون سکسه که معیار تشخیصش شده پرده بکارت و هزار و یک مدل راه دیگه برای ارضا مسائل جنسی هست که به پرده بکارت هم لطمه نخوره. در مورد اعتیاد هم هینطوره.
فکر نکنم ماده مخدری جز هروئین بوده باشه که مصرفش نکرده باشم، الان هم واقعا تمایلی به مصرف ندارم (جز شیشه) و حتی منی که روزی 4 پاکت سیگار میکشیدم الان 4 نخ هم در روز نمیکشم، اما از این حرفها که بگذریم اگر آزمایش اعتیاد بدم هیچ چیز تو خون من نیست و چه کسی میخواد بفهمه که طرفش معتاد بوده یا نبوده؟!! (اما من اگر روزی بخوام ازواج کنم حتما تاریخچه زندگیم رو همراه با دلایلش به همسر آیندم خواهم گفت، اما بی شک افرادی چون من انگشت شمار خواهند بود و اکثر مردم به راحتی گذشته خود را پنهان میکنند)

حتی طرف میتونه ترک نکنه و فقط 24 ساعت مصرف مرفین نداشته باشه و با کشیدن 2 صوت شیشه از آزمایش موفق بیرون بیاد. کسی هم که آزمایش آمفتامین نمیده و کسی هم که خیلی معتاد آمفتامینه دیگه 72 ساعت برای تست ازواج میتونه تحمل کنه.

من به تمام کسانی که گفتند حاضر نیستند با چنین آدمی ازواج کنند حق میدم، ولی به شخصه از آدمی که قدرت درک یک معتاد رو نداشته باشه خوشم نمیاد چون نمونه بارز یک فرد روزمره و سطح پایین دنیا ندیدست.
اکثر افراد معتاد از باهوش ترین اقشار جامعه هستند (اصلا اکثر هنرمندان معتاد میشوند) و از احساسی ترین مردمان روی زمین هستند که به همه مسائل حساس میشوند و به علت عقب بودن جامعه از سطح فکری آنها مجبور به مصرف شده اند، از این رو اگر ترک کنند یک سر و گردن از جامعه خود جلو تر هستند و اگر ترک هم نکنند مقصر جامعه است نه آنها.

دوستانی داشتم که از این مسئله رنج می بردند و حتی در فامیل بسیار دیدم به قول شما وارد اجتماع نشدن جوانان را ترسو می کند و وقتی با شخصی که معتاد است برخورد می کنند ابتدا می ترسند بعد هم برخورد مناسبی با او ندارند در صورتی که این مسئله اپیدمی شده البته من قصد ندا رم بگم که اعتیاد عادی شده که اگر این جور باشد قبح آن از بین می رود
البته کمی ترس همراه با آگاهی از عواقب اعتیاد لازم است تا شخص گرفتار نشود خصوصا شخصی که کمتر وارد اجتماع شده و تجربه کافی ندارد

همیشه از بلندیهای بی برگ و بار زیرکی به دشتهای سرسبز حماقت درآ

لودویگ ویتگنشتاین
demonio آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 01-16-2009   #43 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Maria-deppIII's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله alimetallica_2 نمايش نوشته ها

هر گونه بحث , با توجه به عداوت شخصی شما نهایتا منجر به بیراهه کشیدن بحث میشه لذا در همین حد بسنده میکنم :

صحبت های شما در بسیاری از موارد درست هست !
اما تجربه شما به قدری شده که دیگر بیش از اندازه دیدتان منفی شده !
اینکه دخترانی که ماشین دارند اکثر معتاد هستند و به صورت مخفبانه مصرف میکنند سفسطه تعمیم جز به کل نیست ؟
من منکر این قضیه اعتیاد که اینروزها بلای جان جوانان شده نیستم !
اما بدور از روانکاوی شخصیتی معتادان که در بسیاری از موارد ناشی ار مشکلات روحی و خانوادگی و بحران های عاطفی و تزلزل های روحی و اعتقادی هست , مسئله قابل توجه راحتی و در دسترس قرار گرفتن این مواد در اختیار جوانان هست !
الان شما میتوانید براحتی و با هزینه ای نه چندان زیاد در دور افتاده ترین نقطه ایران مواد را تهیه کنید !
این همه راحت بودن و در دسترس بودن نشانه چیست ؟
جز اینکه : طبیب بی مروت , بیمار را رنجور میخواهد !؟
اگر جوانی که باید بیدار باشد و در صحنه حاضر باشد و فریاد آزادی را سر دهد , در دام اعتیاد گرفتار شود منفعت ان را کی میبرد ؟
قديمي 01-16-2009   #44 (لینک نوشته)
شمع جمع

Squawk's Avatar

ارسال پیام خصوصی

لطفا اسپم ندهید و تاپیک را منحرف نکنید .
Squawk آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 01-16-2009   #45 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

shahruz's Avatar

ارسال پیام خصوصی

اعتیاد مثل اتوبانه میشه کشید کنار و استراحت کرد ولی دوربرگردانی نداره که بتونی برگردی
پاسخ

برچسب ها
معتاد, ازدواج, بوده, حاضرید

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال