تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum              

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > تاریخ و فرهنگ > تاریخ ایران
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 09-20-2010  
هم میهن دوست

elengsar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض میدان انقلاب یا ستاره داوود؟ببینید

میدان انقلاب نمای دور
میدان انقلاب یا ستاره داوود؟ببینید

میدان انقلا کمی نزدیکتر

میدان انقلاب با دقت بیشتر

مسئولن فرهنگی ، خوب بخوابید که دشمن در خانه سنگر زده است!!!!!

شرح مفصل مطلب رو تو وبلاگم بخونید
elengsar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 10-11-2010   #211 (لینک نوشته)
کاربر فعال هم میهن

mph1's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : میدان انقلاب یا ستاره داوود؟ببینید

نوشته اصلي بوسيله shahab نمايش نوشته ها
1- فرموديد ملي گرايي عليه فراماسونريست ...
فراماسونري در هر كشور فعاليت هاي خاص خود را دارد و
اين داشتن يك هدف مشترك بين المللي را نقض نمي كند ...
يعني فرد ماسون در كشوري مي تواند
از ناسيوناليسم استفاده ابزاري كند
تا هدف جهاني فراماسونري برآورده شود و اين
ناقض هدف كلي اين مجموعه نيست ...
در ايران پيش از انقلاب هم چنين بوده ...
مثلا زرين كوب كه نامش در چند لژ و چند سند
از جمله اسناد ساواك بوده ، در ملي گرايي افراطيش
كسي شك نداد ...
(بماند كه سركار رها از اعدام اين ها سخن گفتندو
ايشان زنده بودند و تدريس ميكردند و كتاب مينوشتند !!)
راستي مصدق هم در لژ آدميت عضو بود!

ديگه خواهشن كسي نگه سند بيار!!
=======

در رابطه با اين كه چرا فراماسونري بالاشاخه ي ناسيوناليسم(خصوصا در خاورميانه) هست لازم هست بگم:
چه كسي هست ندونه كه اصل فراماسونري از همون كابالاييست ها بدست آمده كه متاسفانه بعضي هاشون تونستن از دست اعدام هاي كليسا نجات پيدا كنن (و گويا به اسكاتلند فرار كردند)

و كابالا هم چيزي نيست جز همون سحر و جادوگري كه در قرآن آمده شياطين به مردم ياد مي دادند!

و اين قدرت سحر آميز در ازاي خدماتي بود كه به جن ها مي شد(همون دو جني به گفته ي قرآن به مردم آموزش هاي پليد مي دادن) كه سليمان بار و بنديلشون زد به هم و ... كه كار نداريم..

و آقاي آندد باور كنيد اين و تو رسانه هاي خودشونم مي گن شما آدرست و بده واست دي وي ديش و بفرستم خودت مي بيني!
پارت 42 هم هست!

اين ها براي اين كه شيطان به قدرت برسه(كه طبق حديث نبوي اين اتفاق مي افته) بايد سرزمين موعودشون رو بگيرن (كه اين برنامه ي بزرگان يهود هست كه پس از شكست از بخت النصر براي بازپس گيري بيت المقدس طراحي كردن)

و اين سرزمين موعود پر از مسلمان و يهودي و مسيحي هست(يعني همه موحد هستن) و تنها با پان عرب و پان ايران و پان ترك مليت گرايي مي شه اينها رو جدا كرد!
كاري كه در ايران هم توسط رضاي ملعون انجام شد واسه تيكه تيكه كردن كشور!
كه تركا فلانن و قزوينيا فلان! كه معلوم شد خودش به چيزي كه به ترك ها نسبت داد سزاوارتر بود و انگليسي ها هم براش نقشي رو ايفا كردن كه به قزويني ها نسبت داد!!

و بعد كه قوميت گرايي رو درست كردن حالا دارن مليت گرايي درست مي كنن كه به بهانه ي اون بيان مردم دنيا رو منطقه منطقه نابود كنن و كسي جلودارشون نباشه!!

اينا رو آقا شهاب شما خودت مي دونستي+ديگر دوستان من فقط جهت يادآوري گفتم
mph1 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 10-11-2010   #212 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

undead_knight's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله mph1 نمايش نوشته ها
ديگه شما هر جور راحتي!
اما اگه دليل علمي خودت و آوردي كه چرا دور اون برج دوبي پر از مه شده!(چون دانشمندا كه در نياوردن شايد شما كه علم رو از شبه علم مي شناسي دليلش و در بياري)د من اسمم و مي ذارم غضنفر!!

از نظر علمي (علم جغرافيا) اونجا اصلا چنين حالتي نبايد پيش بياد!
حالا چرا پيش اومده؟!
مي تونيد فيلم و نگاه كنيد كه مشخص بشه اين مربوط به فتوشاپ يا ادعاي نوكران سپاه نيست!

ضمنا راجع به اين كه بعد مشاهدهي ساختمون فرامسونري فرضيه بيان شده و اينا هم بايد بگم كه مربوط به پيش از اينها است!
واسه همين شما اگر نگاه كنيد در معماري اسلامي از گنبد و هشت وجههي در مساجد و حرم ها استفاده مي شه و نوع انرژي اي كه ازش ساطع مي شه بسته به اعمالي كه درونش انجام مي شه داره

حرف روشن فكري اينه كه بگي به صورت صد در صد نمي شه گفت ماسونند!
كه خوب ما هم اين رو نگفتيم و خلاصه از تو بعيد بود اين حرفا رو بزني!

انشاءالله گربه هست هم واسه اينه كه گفته شد اني نماد ها ماسوني اند و چه درست چه غلط برداشت عده اي نفي كردند و به بهانه ي اين كه نمي شه گفت طراحانش ماسون هستند گفتند طرح هم ماسوني نيست!
كه اين همون انشاءالله گربه هست هست!
ضد روشن فكري نه و ضد چرند!بسياري از مردم فقط داعيه ي روشن فكري دارن وقتي تو زندگيشون و نگاه مي كني مي بيني تو دو دو تا چارتاي خودشون مشكل دارن!

عكس هرم هات هم كه نيومد برادر!

خوب اين كه در نشان دادن برخي مسايل (مثلا آماري) از هرم استفاده مي شه چه ربطي به معماري داره؟!

ما فرض رو بر ناآگاهي گذاشتيم و هر كس بگه مطمئنه كه اونها ماسون نيستند خوب ببخشيد! ولي بايد گفت حرف بيخودي زده! از كجا مطمئنه؟!
حال اونكه به قول شهاب يك ليست بيش از 250 نفر ماسوني در قبل انقلاب چاپ شده!
كه كم هم نفوذ ندارن!
مملكت ما رو فروغي به باد داد!

معناي لغوي كه ويكيپديا بهش اشاره كرده ريشه ي اون رو سنجيده!
كه ما هم ريشه رو موافقيم اما در حال حاضر ماسونها چه كساني هستند؟!

آيا صدام و برلوس كوني و جورج بوش!!! در جهت برادري در دنيا اقدام كردند؟!

البته ما كه اطلاعاتي نداريم ولي چون فرمديد اطلاعاتمون رو تقسيم كنيم مي گم كه اون حرف ويكي پديا كه شما خوندي درسته ولي مال اوايله اما بعدش:

فراماسیون و لژ بزرگ شرق انگلیس

فرموديد لژ ها براي برادري و برابري بود ديگه؟!
البته كسي از خاك بر سري حكومت سلطنتي بي خبر نيست اما چه برادري اي است كه معناي شمي شود نوكري انگلستان؟!

http://www.dowran.ir/show.php?id=128927109

(از قول اردشير زاهدي)

كه البته آمريكايي ها هم براي ضربه زدن به انگليس اين محافل برادري رو افشا كنند!

حالا يك سوال عقلاني از خودت دارم!
آيا توهين به شعور خودمون نيست كه بگيم انيها براي برادري تلاش ميكنند درحالي كه انجمن هاي مخفي تشكيل مي دن؟! و آيا واقعا برادري و برابري براي امثال جورج بوش و ... محلي از اعراب دارد؟!
يا امثال آقاي برلوس كوني كه روي يزيد رو در فحشا و رابطه با زنان فاسد سفيد كردند؟!
كه در اظهار فضلي مضحك گفتند از انتشار عكس هاشون در مجله ال پايس ناراحت نيستند (كه چند تا ز لحت بالا سرش بودن) و به قول بچه ها اينا طه بي عي يه!!!

اينا هم براي اين هست كه ذهنت بيشتر آزاد بشه:

اين هم در باب حرف آقاي شهاب كه مي گفتند فراماسونر ها هستند و من هم گفتم همين طور هست و اين جا هم اتفاقا سندي ديگر به چشم مي خوره:

.: SharifNews.ir:: احسان نراقی کیست؟
1_این عکس هوایی نیست!از آسمان خراش"دبی: گرفته شده.
خب من متوجه نشدم که چرا نباید در اون مناطق مه وجود داشته باشه؟!
به نظر من باید مه وجود داشته باشه،چون مناطق ساحلی حجم تبخیر آبشون زیاده و به هر حال مه چیز خیلی عجیبی نیست.حتی گاهی به دلیل شنی بودن مناطق غیر مسکونی دبی،وجود طوفان های گرد و خاک هم غیرطبیعی نیست.
ولی در مورد اینکه ارتباط معناداری بین ساخته شدن برج مورد نظر و افزایش مه و... باشه،من چیزی پیدا نکردم،اگر شما آماری در این مورد پیدا کردی،به منم بگو.
من واقعا شما رو دوست دارم و بهتون توصیه میکنم که خیلی این قضیه انرژی و... رو جدی نگیرید،چون مثل مدیومی و حواشیش هست،خیلی در موردش داستان و جزئیات وجود داره،ولی در واقع داستان تخیلیه.
2_گر صبر کنی ز غوره حلوا سازم،عکس ها به دلیل انتقال از بین رفته بود که کمی طول کشید تا دوباره بزارمشون.هنوز هم میگم طرح ماسونی نیست،از کی تا حالا نماد ها انحصاری شده و ما خبر نداریم.احتمالا بزودی کپی رایت مثلث و... هم بیرون میاداون مسائل سازمانی که گفتم در جواب به استاد شهاب بود که چارت هرمی فراماسون ها رو گذاشته بودند مبنای مقایسه با هرم های مشهد و اون ها رو فراماسونری جلوه داده بودند.
روش من به این صورته که وقتی دلیلی وجود نداره،چیزی رو رد یا تائید نمیکنم ولی موارد که یک ادعا دلیل نداشته باشه، قبولش نمیکنم.
3_فروغی یک قهرمان نبود ولی این مدل ضدقهرمانی که شما هم میگی،به نظرم نبوده.در واقع در جنگ جهانی دوم یجورایی ایران رو نجات داده(البته بهاش سنگین بود)
اینکه صدام عضو فراماسونری بوده رو اصلا قبول ندارم در مورد بوش و برلوسکونی شاید این موضوع قابل هضم باشه ولی صدام و فراماسونری؟!
اگر تعریف رو درست میخوندید متوجه میشدید که برابری و برادری بین اعضا منظوره نه مردم دنیا یا کشور و...
من گفتم که وجود فراماسونری فاسد رو نفی نمیکنم ولی هر فراماسونی اونی که شما میگی نیست.
4_اون مورد اتفاقا نقض حقوق بشر هست و اشخاص به صرف عقاید یا اعمالشون از این حقوق محروم نمیشند.حتی اگر تروریست باشند(البته رعایت عملی این حقوق خودش یه موضوع دیگست و نقضشون دلیلی برای بدی اونها نیست)

undead_knight آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 10-11-2010   #213 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

elengsar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

خود همین شک موید اینست که ماسونها تشکیلاتی مخفی دارند
اگرقدرت وسیطره نفوذ ماسونها بر همه ما مسجل بود که دیگر نمیشد تشکیلات سایه
خود اختلاف در قدرت یا عدم قدرت ماسونها نشانه وجود یک قدرت سایه که قدرتهای در صحنه را کنترل میکند میباشد
قديمي 10-11-2010   #214 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

undead_knight's Avatar

ارسال پیام خصوصی

راستي منابع ديگه واسه يهودي بودن كريستوف
Was Columbus a Jew? by William Marina

نه، از این جناب خوشمان آمد.
Empires as Ages of Religious Ignorance: Newsroom: The Independent Institute
قديمي 10-11-2010   #215 (لینک نوشته)
کاربر فعال هم میهن

mph1's Avatar

ارسال پیام خصوصی

من يك مطلب نوشتم كه متاسفانه فرستاده نشد!

اوليش راجع به اين كه بزرگان زيادي ماسون بودن من جمله خود دكتر مصدق!(لژ آدميت!)

و همچنين اين كه فرماسونري از همان ابتدا بر اساس موارد جادو گري و شيطاني بوده!

آقاي آندد متاسفانه مطالبم از دست رفت خودت اين تيكه از IMDB رو ببين كه از فيلم گنجينه ي ملي گرفته شده و شبهات رو راجع به هرم و .. توضيح مي ده..

IMDb Video: National Treasure

و البته در اين فيلم نماد پرگار و گونيا و همچنين يك طرح هندسي كه يكي از دوستان قبلا اينجا داشت هم وجود داره!

حتي در يك نقطه از كليسا وقتي قرار هست ابزار شناسايي وال استريت رو در بيارن رو آجر كليسا هم گونيا و پرگار وجود داره!!
قديمي 10-11-2010   #216 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

elengsar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

اتفاقا همین شک واختلاف نظر دوستان میتواند در جهت تایید قدرت ماسونها باشد
اگرهمه بر سیطره نفوذ ماسونها و کنترل قدرتهای بزرگ توسط قدرت سایه(ماسونها)اشراف داشتنددیگرتشکیلات مخفی معنا نداشت
قديمي 10-11-2010   #217 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

iasmeeen's Avatar

ارسال پیام خصوصی

shahab va mph1 go on....
لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز.

iasmeeen آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 10-11-2010   #218 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

TURODE's Avatar

ارسال پیام خصوصی

با درود

اگر خيلي نگران بوديم كمي هم در مورد آرم وسط پرچممان متفكر ميشديم كه

1 - فرم و طرحش خيلي شباهت به آرم روي عمامه سيكهاي هند و كشمير دارد .....كه با سرگذشت روح الله الموسوي خميني بي ربط نيست

2 - كلمه الله كاملا عربي و غير ايراني است و مربوط به زبان سرزمين ديگري است

حال نميدانم دشمن چيست؟ كيست؟ ، كجاست ؟ ما توي اين چند دهه فقط دشمن ميبينيم و بما ياد داده اند كه به پدر و مادرمان هم به چشم دشمن نگاه كنيم

دشمن اينجا !!!!
دشمن آنجا!!!!
دشمن همه جا !!!!
كافيه كه فقط آقا دستشونو دراز كنن تا يك دشمن را براي ما پيدا كنن !!!

ميدون انقلاب چيه !! بعضي شبها من مچ خودمو بعنوان دشمن ميگيرم .... بعد ميبينم نه بابا خوديم .....

خدا كنه خودياتون دشمن نباشن......
و دشمناتون خودي !!!!!
فعلا كه خيلي خ.....نه شير تو شيره
کفر چو منی گزافه آسان نبود
محکم تر از ایمان من ایمان نبود
در دهر چومن یکی و آنهم کافر
پس در همه دهر یک مسلمان نبود
گفت آن یار که از او گشت سر دار بلند
جرمش این بود که اسرار هویدا میکرد
TURODE آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 10-11-2010   #219 (لینک نوشته)
معاون شبکه اجتماعی

Bozorgmehr's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله raha gh نمايش نوشته ها
اگر منظورتان از پوشیدن ردای اسلام استفاده از عدد 7 است که خدمت شما بگم عدد 7 خیلی قبل تر از اینکه برا مسلمونها مقدس باشه برای یهودیان و مسیحیان مقدس بود ..و اگر منشا شروع ماسونها را تمدن سومر بدانیم که یهودیان در ان زمان مراسم سوگواری و شادیهای خودشان را 7 روز برگزار میکردند...د ضمن افرینش اسمانها و زمین در 7 روز مکررا در کتابها و افسانه های یهود امده است و در تورات هم خواب فرعون که 7 گاو ماوه چاق ..گاوهای لاغر را میخورند ..و تعبیر خواب 7 سال برکت و 7 سال خشکسالی..منورا هم که 7 نور دارد نماد مقدس یهودیان است و....
جبر زمانه زبانهای ماسونها را صامت نکرده است..کسی بر زبانشان مهر سکوت نزده..انها کافی است لب باز کنند تا در همین کشور ما ملیونها ملیون ادم به انها بپیوندند..اما ماسونها این را نمیخواهند و هیچ اصراری به شناخته شدن و ماندن و زیاد شدن ندارند..
گیریم تو کشور ما نمیتونند زیاد تبلیغات کنند در بقیه کشورها چرا اصرار به ناشناخته بودن دارند؟چندی پیش در یک سایت کینجدام بحث در مورد ماسونها بود..من از کاربرا سایت سوال کردم لز اصلی ماسونها الان کجاست؟هر کدوم یه چیزی جواب میدادند و اطلاعاتشان درست و اساسی نبود..که بعدش فهمیدم من ایرانی بهتر از اونا در مورد ماسونها میدونم ..
پس حکایت ماسونها حکایت آن که بر لبانش مهر سکوت می زند ، با سر ِ انگشتانش به سخن در می آید » نیست..اونها خود به اختیار خودشان این سکوت را برگزیدند و چندان احتیاجی نیست که انگشتانشان این وسط هنر نمایی کند!!
قوانین ماسون هم ان قوانینی نیست که توی سایتهای ایرانی به خوردمون میدند..این سایتها هدفی جز سیاه نمایی ندارند ..در .این سایتها شایعه ها میشه حقیقت !!اما حقیقت ها همیشه پنهان و ناگفته است.

بازی اعدادی هفت و چهل و چیزهایی از این دست نه اصول دین هستند و نه فروع دین اسلام که فراماسونری را به اسلام پیوند زند، فراناسونری کلوب باشگاهی نیست که هر مخاطبی را جذب نماید ، شما از جذب میلیونی مثلاً در ایران سخن میگوئید ، هیچ فراماسون خردمندی چنین چیزی را نمی خواهد ، فراماسونری به سیاهی لشکر نیازی ندارد ، دورة استثمار بدین شکل به سر آمده است ، او به رجال سیاسی بانفوذ ، تئوریسنهای دانشمند و پنهانکار ، ثروتمندان قدرتمند و مؤثر ، بازیگران محبوب ، ژورنالیست و روزنامه نگار خبره و هنرمند زبده نیاز دارد ؛ این پنهانکاری ، در سایه بودن ، ناشناس بودن نه به سبب خویشتن داری ، فروتنی و حجب و حیا (آنگونه که شما میگوئید) بل به سبب بالارفتن بسامدی کامیابی است.
مگر نه اینکه یکی از نمادهای فراماسونری ، ستارة داود است و مگر نه اینکه بخشی از تاریخ وهمی فراماسونری که به عصر سلیمان بازمیگردد نیز تاریخی مبتنی بر اساطیر و امانی تورات است ؟ فراماسونری به شیوة «نهان-روشی» برای پیشبرد مقاصد هیچگاه تا حد ممکن بصورت همگانی عمل نمی نماید ، محمود کتیرایی در برگة 21 از نسک «فراماسونری در ایران» (چاپ سال 61) از جانب یکی از فراماسونهای بین المللی می نویسد :
«تصویری که شرقیان از فراماسونری اروپا در ذهن داشتند اغراق آمیز و به احتمال چیزی جز فراماسونری است ، همین آنان را آماده میکند که بپندارند پیوستن به این انجمن ِ برادرانه ، علوم مابعدالطبیعه و عرفانی صیبشان می کند و کسانی که به فراماسونری نپیوسته اند دستشان از این دانش کوتاه است»
در مورد لژ اصلی فراماسونها و مبدأ آنها پرسش کرده اید ، آغاز سدة هفدهم چهار انجمن از این «معماران آزاد» در لندن بر پا بود ، لیکن پیش از این تاریخ نیز ، لژ ماسونها در اسکاتلند برپا شده بود ، تاریخ دقیق بنیانگذاری فراماسونری به عنوان تشکیلات سازمان یافته با آئین نامه مدون به آغاز مائة هجدهم بازمیگردد ، با این وجود مادر لژهای ماسونی جهان لژ انگلستان است که در سال 1717در لندن گشایش یافته است.لژ لندن با لژهای اسکاتلند و ایرلند پیوند یافتند و در سال 1725 نخستین «لژ بزرگ» پدید آمد که آئین نامة مشترکی را تدوین کرد.
در نیمة نخستین سدة هجدهم سازمانهای ماسونی در باختر و دیگر نقاط برپا و گسترده شد ، تعداد ماسونهای رسمی در سال 1928 بر پایة گزارش نسخة چاپی بریتانیکا ، چهارمیلیون و چهارصد تن گزارش شده است.در این میان «جیمز اندرسون» (James Anderson) در 1717 مقرراتی را که در تمام فراماسونریهای جهان معمول بود به صورت مدون و در لژ بزرگ لندن (گراند لژ) اجرایی کرد.اصل مهم و اساسی فراماسونری برپایة آئین نامة اندرسون اطاعت محض از «معمار بزرگ» است که رهبری تشکیلات را بر عهده دارد ، برخی گمانه زنی ها دربارة هویت «معمار بزرگ» ، آنرا ملکة بریتانیای کبیر می داند ، برخی آنرا «یهوه» وقس علیهذا ، فراماسونری پس از قدرت گرفتن در انگلستان با انقلاب 1688 موسوم به «انقلاب با شکوه» که رهبری را به بورژوازی سپرده بود ، به فرانسه نیز ریشه دواند و یکی از زمینه سازهای انقلاب کبیر فرانسه نام گرفت.

وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

شبکه اجتماعی هم میهن
Bozorgmehr آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 10-11-2010   #220 (لینک نوشته)
معاون شبکه اجتماعی

Bozorgmehr's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله raha gh نمايش نوشته ها
اگر منظورتان از پوشیدن ردای اسلام استفاده از عدد 7 است که خدمت شما بگم عدد 7 خیلی قبل تر از اینکه برا مسلمونها مقدس باشه برای یهودیان و مسیحیان مقدس بود ..و اگر منشا شروع ماسونها را تمدن سومر بدانیم که یهودیان در ان زمان مراسم سوگواری و شادیهای خودشان را 7 روز برگزار میکردند...د ضمن افرینش اسمانها و زمین در 7 روز مکررا در کتابها و افسانه های یهود امده است و در تورات هم خواب فرعون که 7 گاو ماوه چاق ..گاوهای لاغر را میخورند ..و تعبیر خواب 7 سال برکت و 7 سال خشکسالی..منورا هم که 7 نور دارد نماد مقدس یهودیان است و....
جبر زمانه زبانهای ماسونها را صامت نکرده است..کسی بر زبانشان مهر سکوت نزده..انها کافی است لب باز کنند تا در همین کشور ما ملیونها ملیون ادم به انها بپیوندند..اما ماسونها این را نمیخواهند و هیچ اصراری به شناخته شدن و ماندن و زیاد شدن ندارند..
گیریم تو کشور ما نمیتونند زیاد تبلیغات کنند در بقیه کشورها چرا اصرار به ناشناخته بودن دارند؟چندی پیش در یک سایت کینجدام بحث در مورد ماسونها بود..من از کاربرا سایت سوال کردم لز اصلی ماسونها الان کجاست؟هر کدوم یه چیزی جواب میدادند و اطلاعاتشان درست و اساسی نبود..که بعدش فهمیدم من ایرانی بهتر از اونا در مورد ماسونها میدونم ..
پس حکایت ماسونها حکایت آن که بر لبانش مهر سکوت می زند ، با سر ِ انگشتانش به سخن در می آید » نیست..اونها خود به اختیار خودشان این سکوت را برگزیدند و چندان احتیاجی نیست که انگشتانشان این وسط هنر نمایی کند!!
قوانین ماسون هم ان قوانینی نیست که توی سایتهای ایرانی به خوردمون میدند..این سایتها هدفی جز سیاه نمایی ندارند ..در .این سایتها شایعه ها میشه حقیقت !!اما حقیقت ها همیشه پنهان و ناگفته است.
بازی اعدادی هفت و چهل و چیزهایی از این دست نه اصول دین هستند و نه فروع دین اسلام که فراماسونری را به اسلام پیوند زند، فراناسونری کلوب باشگاهی نیست که هر مخاطبی را جذب نماید ، شما از جذب میلیونی مثلاً در ایران سخن میگوئید ، هیچ فراماسون خردمندی چنین چیزی را نمی خواهد ، فراماسونری به سیاهی لشکر نیازی ندارد ، دورة استثمار بدین شکل به سر آمده است ، او به رجال سیاسی بانفوذ ، تئوریسنهای دانشمند و پنهانکار ، ثروتمندان قدرتمند و مؤثر ، بازیگران محبوب ، ژورنالیست و روزنامه نگار خبره و هنرمند زبده نیاز دارد ؛ این پنهانکاری ، در سایه بودن ، ناشناس بودن نه به سبب خویشتن داری ، فروتنی و حجب و حیا (آنگونه که شما میگوئید) بل به سبب بالارفتن بسامدی کامیابی است.
مگر نه اینکه یکی از نمادهای فراماسونری ، ستارة داود است و مگر نه اینکه بخشی از تاریخ وهمی فراماسونری که به عصر سلیمان بازمیگردد نیز تاریخی مبتنی بر اساطیر و امانی تورات است ؟ فراماسونری به شیوة «نهان-روشی» برای پیشبرد مقاصد هیچگاه تا حد ممکن بصورت همگانی عمل نمی نماید ، محمود کتیرایی در برگة 21 از نسک «فراماسونری در ایران» (چاپ سال 61) از جانب یکی از فراماسونهای بین المللی می نویسد :
«تصویری که شرقیان از فراماسونری اروپا در ذهن داشتند اغراق آمیز و به احتمال چیزی جز فراماسونری است ، همین آنان را آماده میکند که بپندارند پیوستن به این انجمن ِ برادرانه ، علوم مابعدالطبیعه و عرفانی صیبشان می کند و کسانی که به فراماسونری نپیوسته اند دستشان از این دانش کوتاه است»
در مورد لژ اصلی فراماسونها و مبدأ آنها پرسش کرده اید ، آغاز سدة هفدهم چهار انجمن از این «معماران آزاد» در لندن بر پا بود ، لیکن پیش از این تاریخ نیز ، لژ ماسونها در اسکاتلند برپا شده بود ، تاریخ دقیق بنیانگذاری فراماسونری به عنوان تشکیلات سازمان یافته با آئین نامه مدون به آغاز مائة هجدهم بازمیگردد ، با این وجود مادر لژهای ماسونی جهان لژ انگلستان است که در سال 1717در لندن گشایش یافته است.لژ لندن با لژهای اسکاتلند و ایرلند پیوند یافتند و در سال 1725 نخستین «لژ بزرگ» پدید آمد که آئین نامة مشترکی را تدوین کرد.
در نیمة نخستین سدة هجدهم سازمانهای ماسونی در باختر و دیگر نقاط برپا و گسترده شد ، تعداد ماسونهای رسمی در سال 1928 بر پایة گزارش نسخة چاپی بریتانیکا ، چهارمیلیون و چهارصد تن گزارش شده است.در این میان «جیمز اندرسون» (James Anderson) در 1717 مقرراتی را که در تمام فراماسونریهای جهان معمول بود به صورت مدون و در لژ بزرگ لندن (گراند لژ) اجرایی کرد.اصل مهم و اساسی فراماسونری برپایة آئین نامة اندرسون اطاعت محض از «معمار بزرگ» است که رهبری تشکیلات را بر عهده دارد ، برخی گمانه زنی ها دربارة هویت «معمار بزرگ» ، آنرا ملکة بریتانیای کبیر می داند ، برخی آنرا «یهوه» وقس علیهذا ، فراماسونری پس از قدرت گرفتن در انگلستان با انقلاب 1688 موسوم به «انقلاب با شکوه» که رهبری را به بورژوازی سپرده بود ، به فرانسه نیز ریشه دواند و یکی از زمینه سازهای انقلاب کبیر فرانسه نام گرفت.
Bozorgmehr آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 10-11-2010   #221 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

elengsar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

خود همین شک موید اینست که ماسونها تشکیلاتی مخفی دارند
اگرقدرت وسیطره نفوذ ماسونها بر همه ما مسجل بود که دیگر نمیشد تشکیلات سایه
خود اختلاف در قدرت یا عدم قدرت ماسونها نشانه وجود یک قدرت سایه که قدرتهای در صحنه را کنترل میکند میباشد
قديمي 10-11-2010   #222 (لینک نوشته)
کاربر فعال هم میهن

mph1's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله undead_knight نمايش نوشته ها
1_این عکس هوایی نیست!از آسمان خراش"دبی: گرفته شده.
خب من متوجه نشدم که چرا نباید در اون مناطق مه وجود داشته باشه؟!
به نظر من باید مه وجود داشته باشه،چون مناطق ساحلی حجم تبخیر آبشون زیاده و به هر حال مه چیز خیلی عجیبی نیست.حتی گاهی به دلیل شنی بودن مناطق غیر مسکونی دبی،وجود طوفان های گرد و خاک هم غیرطبیعی نیست.
به دليل فشار جنب حاره اي!

ضمنا اگر اين طور باشه تو سواحل استراليا يك سره بايد مه باشه كه باز هم بايد بگيم اون چه كه هست دروغه!!!

جهت كسب اطلاعات بيشتر همه مون مي تونيم از كاربر marc كه در همون منطقه حضور دارند پرسش كنيم!نظرت چيه؟!
و بگيم در همون وقتي كه دور اون برج كذايي رو مه مي گيره تو نقاط ديگر شهر هوا چه جوريه؟!
اين كه بگيم چون دريا هست تبخير و بارش طبيعيه بايد قوانين طبيعت رو غلط فرض كنيم و اين واقعيت كه جنوب عربستان(در محضر آبهاي بيشتر) از شرقو حتي داخل عربستان!!! پر آب تر هست در حالي كه اين طور نيست!

ولی در مورد اینکه ارتباط معناداری بین ساخته شدن برج مورد نظر و افزایش مه و... باشه،من چیزی پیدا نکردم،اگر شما آماری در این مورد پیدا کردی،به منم بگو.
من واقعا شما رو دوست دارم و بهتون توصیه میکنم که خیلی این قضیه انرژی و... رو جدی نگیرید،چون مثل مدیومی و حواشیش هست،خیلی در موردش داستان و جزئیات وجود داره،ولی در واقع داستان تخیلیه.
خوب! من مي گم از نظر جغرافيايي چنين چيزي غلطه!‌البته من فقط دو تا كتاب اونم تحصيلي خوندم ممكنه به هر حال استثنا در بياد اما در حد يك دانش آموز اينا رو به ما گفتن!

و براي همين برام سوال پيش اومد ضمن اين كه مي تونيم از كسي كه در اونجا هست بخوايم كمكمون كنه!نظرت چيه؟!

دل به دل راه داره!
با پرسش همه چيز حله!
2_گر صبر کنی ز غوره حلوا سازم،عکس ها به دلیل انتقال از بین رفته بود که کمی طول کشید تا دوباره بزارمشون.هنوز هم میگم طرح ماسونی نیست،از کی تا حالا نماد ها انحصاری شده و ما خبر نداریم.احتمالا بزودی کپی رایت مثلث و... هم بیرون میاداون مسائل سازمانی که گفتم در جواب به استاد شهاب بود که چارت هرمی فراماسون ها رو گذاشته بودند مبنای مقایسه با هرم های مشهد و اون ها رو فراماسونری جلوه داده بودند.
روش من به این صورته که وقتی دلیلی وجود نداره،چیزی رو رد یا تائید نمیکنم ولی موارد که یک ادعا دلیل نداشته باشه، قبولش نمیکنم.
روشت و قبول دارم مال خودمم همينه!

اما در مورد هرمايي كه آوردي!
اون هرم غذايي بند بندش جداست! اين طور نيست بدنه سر هم باشه كلاهكش جدا!
اون كه هيچيِ!
اما براي مورد مشهد همونه! كه البته پيشاپيش براي جلوگيري از حرف روشنفكري بگم ممكنه از رو ناآگاهي باشه!

3_فروغی یک قهرمان نبود ولی این مدل ضدقهرمانی که شما هم میگی،به نظرم نبوده.در واقع در جنگ جهانی دوم یجورایی ایران رو نجات داده(البته بهاش سنگین بود)
كي بود حتي پايه ي قدرت رضا رو ريخت؟!
حالا ريخت مهم نيست! مي گيم بي عقلي كرد! به نظر من طرح هاي رضا رو همين آقا و دوستانش براي بيگانه ها افشا كردند!
چه بسا با مخفي موندن دوستي رايش و ايران ما الآن لازم نداشتيم واسه انرژي هسته اي اين قدر جون بكنيم!!
اینکه صدام عضو فراماسونری بوده رو اصلا قبول ندارم در مورد بوش و برلوسکونی شاید این موضوع قابل هضم باشه ولی صدام و فراماسونری؟!
عضو 33 هم بوده گويا!!
آها يك نكته! چرا به نظرت برلوس كوني و بوش كه فاصله شون بيشتره مي شه ولي صدام نه؟!
در حالي كه عكس صدام رو با افتخار در يك آكادمي فرانسوي نصب كرده بودن به عنوان دانش آموخته هاشون؟!
(فاصله ي فرانسه تا ايتاليا كمتره يا فرانسه تا آمريكا؟!)
اگر تعریف رو درست میخوندید متوجه میشدید که برابری و برادری بین اعضا منظوره نه مردم دنیا یا کشور و...
من گفتم که وجود فراماسونری فاسد رو نفی نمیکنم ولی هر فراماسونی اونی که شما میگی نیست.
4
حالا مگه اين برادرا مي خوان چي كار كنن كه بايد مخفي بمونه و ضمن اين كه بين دولت ها است و فرا منطقه ايه؟!و جالب اين كه برادرا اين قدر زيادن ولي همه شون نشان هاي خاصي رو مورد توجه قرار مي دن كه همه شون هم مي فهمن! اگر چه اين برادري!! در جاهاي محدودي بوده!!

_اون مورد اتفاقا نقض حقوق بشر هست و اشخاص به صرف عقاید یا اعمالشون از این حقوق محروم نمیشند.حتی اگر تروریست باشند(البته رعایت عملی این حقوق خودش یه موضوع دیگست و نقضشون دلیلی برای بدی اونها نیست)
كدوم مورد نقش حقوقه؟!
اتاق برلوس و زناي ايتاليايي؟!آخه خودش مي گفت ابدا از انتشار عكساي زننده اش ناراحت نيستمن خوشحال مي شم بگين كدوم مورد منظورتون هست
قديمي 10-11-2010   #223 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

MARC's Avatar

ارسال پیام خصوصی

جهت كسب اطلاعات بيشتر همه مون مي تونيم از كاربر marc كه در همون منطقه حضور دارند پرسش كنيم!نظرت چيه؟!
و بگيم در همون وقتي كه دور اون برج كذايي رو مه مي گيره تو نقاط ديگر شهر هوا چه جوريه؟!
اين كه بگيم چون دريا هست تبخير و بارش طبيعيه بايد قوانين طبيعت رو غلط فرض كنيم و اين واقعيت كه جنوب عربستان(در محضر آبهاي بيشتر) از شرقو حتي داخل عربستان!!! پر آب تر هست در حالي كه اين طور نيست!
اینجا مه وجود داره گاهی رطوبت هوا خیلی زیاد میشه مث دیروز و مه ایجاد میشه. دیروز یک مه خیلی خیلی غلیظی بود که به سختی ماشین جلویی رو (در جاده) میشد دید.
گاهی طبقات بالایی برج خلیفه و برجهای بلند دیگه در مه و رطوبت قرار دارن. یعنی نه به خاطر برج خلیفه بودنش هست که دورش مه میشه بلکه خیلی از ساختمونهای بلند هم گاهی اینطوری میشن و این مربوطه به میزان رطوبت و ابر و ارتفاع ساختمون.
این عکس رو ببینید:

رطوبت هوا مشخصه.. گاهی خیلی بیشتر از اینها میشه و میشه مه! گاهی هم ابر به زمین نزدیکتره و بعضی طبقات میرن توی مه.

برای رفرنس بیشتر چند تا عکس میذارم:

اینجا شارع شیخ زاید هست و اون برج سفید آخر عکس مرکز تجاری دبی

ارتفاع این ساختمونها خیلی زیاده و یه جواریی شاخص هستن. در شارع شیخ زاید
ارتفاع برجها:
Capricorn tower: 185 m
Emirates towers: 355 m
Burj Khalifa: 828 m

این هم حسن ختام.. اینجا هنوز برج خلیفه در حال ساخت بود

این پست فقط جهت اطلاع بود و ارزش دیگری ندارد.

مثل مردن مي مونه دل بريدن

ويرايش توسط MARC : 10-12-2010 در ساعت 12:20 AM
MARC آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 10-12-2010   #224 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

undead_knight's Avatar

ارسال پیام خصوصی

به دليل فشار جنب حاره اي!

ضمنا اگر اين طور باشه تو سواحل استراليا يك سره بايد مه باشه كه باز هم بايد بگيم اون چه كه هست دروغه!!!

خوب! من مي گم از نظر جغرافيايي چنين چيزي غلطه!‌البته من فقط دو تا كتاب اونم تحصيلي خوندم ممكنه به هر حال استثنا در بياد اما در حد يك دانش آموز اينا رو به ما گفتن!

و براي همين برام سوال پيش اومد ضمن اين كه مي تونيم از كسي كه در اونجا هست بخوايم كمكمون كنه!نظرت چيه؟!

دل به دل راه داره!
با پرسش همه چيز حله!

روشت و قبول دارم مال خودمم همينه!

اما در مورد هرمايي كه آوردي!
اون هرم غذايي بند بندش جداست! اين طور نيست بدنه سر هم باشه كلاهكش جدا!
اون كه هيچيِ!
اما براي مورد مشهد همونه! كه البته پيشاپيش براي جلوگيري از حرف روشنفكري بگم ممكنه از رو ناآگاهي باشه!

كي بود حتي پايه ي قدرت رضا رو ريخت؟!
حالا ريخت مهم نيست! مي گيم بي عقلي كرد! به نظر من طرح هاي رضا رو همين آقا و دوستانش براي بيگانه ها افشا كردند!
چه بسا با مخفي موندن دوستي رايش و ايران ما الآن لازم نداشتيم واسه انرژي هسته اي اين قدر جون بكنيم!!

عضو 33 هم بوده گويا!!
آها يك نكته! چرا به نظرت برلوس كوني و بوش كه فاصله شون بيشتره مي شه ولي صدام نه؟!
در حالي كه عكس صدام رو با افتخار در يك آكادمي فرانسوي نصب كرده بودن به عنوان دانش آموخته هاشون؟!
(فاصله ي فرانسه تا ايتاليا كمتره يا فرانسه تا آمريكا؟!)

حالا مگه اين برادرا مي خوان چي كار كنن كه بايد مخفي بمونه و ضمن اين كه بين دولت ها است و فرا منطقه ايه؟!و جالب اين كه برادرا اين قدر زيادن ولي همه شون نشان هاي خاصي رو مورد توجه قرار مي دن كه همه شون هم مي فهمن! اگر چه اين برادري!! در جاهاي محدودي بوده!!

كدوم مورد نقش حقوقه؟!
اتاق برلوس و زناي ايتاليايي؟!آخه خودش مي گفت ابدا از انتشار عكساي زننده اش ناراحت نيستمن خوشحال مي شم بگين كدوم مورد منظورتون هست
1_من نگفتم یک سره،ولی مه گرفتگی در این نواحی عجیب و غریب نیست.
مه گرفتگی ربط چندانی به مقدار بارش نداره و لزوما هر جایی که مه زیاد داشته باشه،بارندگیش هم زیاد نیست.
ظاهرا هم حرف من تائید شد
2_این موضوع هرم غذایی زمانی به ذهنم رسید که این مطلب رو در یکی از سایت های انگلیسی زبان دیدم،هر چند به نظرم نویسندش باید خودشو سریعا به واحد معاینه بیماران روانی معرفی بکنه ولی مطلبو میزارم.
اینجوری احتمالا میتونید هرم مواد غذایی رو هم به فهرست نمادهای فراماسون ها اضافه بکنید.
Everybody knows the “food pyramid” which like the Masonic pyramid on the dollar
“bill” has a final division at the “eye” for sweets/CANDY.

But has everybody seen the Marilyn Manson food pyramid animation? Look at this picture. (MM) Marilyn Manson is standing atop the pyramid where the sweets/candy are. Look at the number of relevant resonant Masonic images here: The Masonic pyramid with (MM) Marilyn Manson on top, representing candy like M&M candies, (MM) Mandy Moore’s album “Candy, Madonna’s album “Hard Candy,” and (WW) Willy Wonka chocolate.
You’ll also notice one of the JFK in the pyramid picture. Marilyn Manson sings (KK) King Kill – 33 about a JFK. Dealey Plaza was shaped like a pyramid, and the Masons erected an obelisk with flame there and lit "eternal flame" on JFK's grave in Arlington. This is all Masonic symbolism.
هرم رو هم که نشون دادم با نمونه مشهدیش مطابقت نداره(در مورد33 زیر لایه و اینکه تعداد لایه هاش با هرم چشم جهان بین هم مطابقت نداره )،تازه اون چارت و رنکینگشون هست نه نمادشون. برای اطلاعات بیشتر در مورد ساختارهای هرمی:

bureaucracy:

Professional corps of officials organized in a pyramidal hierarchy and functioning under impersonal, uniform rules and procedures.

3_ خب حتی با دو دو تا چهار تای شما هم نمیشه کاملا فروغی رو محکوم کرد.

الان عهد تیر کمون شاه نیست که فاصله مهم باشه،که بیام فاصله سنجی بکنیم ببینیم میتونند عضو جایی باشند یا نه.بعد هم فراماسونری مراکز مختلف داره،در آمریکا در اروپا و... بنابراین فاصله باز هم بی اهمیت تر میشه.من از این لحاظ میگم فراماسون نبوده که رفتار و نتیجه کاراش به هیچ وجه با فراماسونری نمیخونه.(مگر اینکه بگیم چون به ایران حمله کرده،فراماسون بوده!)
4_شما با سندیکا ها و اتحادیه ها و... آشنایی دارید؟ کار این گروه ها بستگی به فعالیتشون درجات سری بودنش فرق میکنه ولی چون اهداف و علایق مشترک دارند،طبیعی هست که چیزهایی وجود داشته باشه که خودشون اونها رو بفهمند.
5_احسان نراقی و فراماسونی منظورم بود،شما هم حواست به یه جاهایی که...

ويرايش توسط undead_knight : 10-12-2010 در ساعت 02:06 AM
قديمي 10-12-2010   #225 (لینک نوشته)
کاربر فعال هم میهن

mph1's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله MARC نمايش نوشته ها
اینجا مه وجود داره گاهی رطوبت هوا خیلی زیاد میشه مث دیروز و مه ایجاد میشه. دیروز یک مه خیلی خیلی غلیظی بود که به سختی ماشین جلویی رو (در جاده) میشد دید.
گاهی طبقات بالایی برج خلیفه و برجهای بلند دیگه در مه و رطوبت قرار دارن. یعنی نه به خاطر برج خلیفه بودنش هست که دورش مه میشه بلکه خیلی از ساختمونهای بلند هم گاهی اینطوری میشن و این مربوطه به میزان رطوبت و ابر و ارتفاع ساختمون.
این عکس رو ببینید:

رطوبت هوا مشخصه.. گاهی خیلی بیشتر از اینها میشه و میشه مه! گاهی هم ابر به زمین نزدیکتره و بعضی طبقات میرن توی مه.

برای رفرنس بیشتر چند تا عکس میذارم:

اینجا شارع شیخ زاید هست و اون برج سفید آخر عکس مرکز تجاری دبی

ارتفاع این ساختمونها خیلی زیاده و یه جواریی شاخص هستن. در شارع شیخ زاید
ارتفاع برجها:
Capricorn tower: 185 m
Emirates towers: 355 m
Burj Khalifa: 828 m

این هم حسن ختام.. اینجا هنوز برج خلیفه در حال ساخت بود

این پست فقط جهت اطلاع بود و ارزش دیگری ندارد.
خيلي ممنون از مريم خانوم واسه ضايه كردن ما!
احتمالا اين به دليل اين هست كه فعاليت در اونس اختمانها زياد بوده و انرژي پخش و پلا شده :دي
====
دور از شوخي از مريم خانوم تشكر مي كنيم
و سوال ديگه هم اين كه از بدو ورودتون به اون منطقه(سالهاي اول ورودتون) مه گرفتگي رو مي ديدين يا نه؟
به هر حال تنها راه باقي ماند اثبات كردن رابطه ي بين خود انرژي و ساختمان هست (در صورت صحت) كه خوب مثل اين كه من بايد به شخصه موضوع رو در حيطه ي علم مهندس كه نمي دونم تو ساختمان ميفته عمران ميفته چي ميفته دنبال كنم كه پدرمان در خواهد آمد!
پاسخ

برچسب ها
میدان, انقلاب, داوود؟ببینید, ستاره

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال