تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > خانواده و زندگی > خانواده و زندگی زناشویی
ثبت نام آموزش کار با هم میهن بازی آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

خانواده و زندگی زناشویی مباحث مربوط به خانه و خانواده ، ازدواج ، زندگی زناشویی ، و بهره گیری از تجارب دیگر کاربران

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 06-08-2012   #1 (لینک نوشته)
رهگذر

mrt66's Avatar

ارسال پیام خصوصی

Icon17 با یک دختر تو چت آشنا شدم بدجور به هم وابسته شدیم

با یک دختر تو چت آشنا شدم بدجور به هم وابسته شدیم
سلام به همه
چند روزه خیلی داغونم نمیدونم چیکار کنم با یک دختر تو چت روم آشنا شدم که تازه وارد بود الان حدود 5 ماهه از ارتباتمون با هم میگذره و به هم خیلی وابسته شدیم،از یک طرف بی کاری روم فشار آورده از یک طرف ادامه تحصیل و کنکورو از طرف دیگه نمیدونم با این دختره چیکار کنم اونقد به من وابسته شده که اگه یه روز بهش اس یا زنگ نزم تب میکنه موندم سر دو راهی که اینو چیکار کنم اگه ترکش کنم احتمال 80% خودکشی کنه و هیچ موقع هم دوست نداشتم کسی از دست من ناراحت بشه و تا حالا دوست دختر نداشتم و این اولیشه ،فکرم بد جور مشغوله چیکار کنم به نظر شما ؟خواهش دارم ازتون کمکم کنید واقعا تنهام
با تشکر
mrt66 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
5 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 06-08-2012   #2 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

porya123's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : با یک دختر تو چت آشنا شدم بدجور به هم وابسته شدیم

برو بگیرش خیلی خوبه
porya123 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 06-08-2012   #3 (لینک نوشته)
کاربر فعال تالار کتاب

mahtab71's Avatar

ارسال پیام خصوصی

اینطور احساس علاقه به یه نفر و شیفتگی نسبت به اون طبیعی نیست و نباید اشتباها عشق تصور بشه.
حتما در زندگی فردی شما و اون خانم خلا بزرگی هست یا بوده که حالا تا این حدبهم وابسته شدید.
این احساسات آتشین گذرا هستند.بخصوص که شما تجربه ی اولتونه.
زیاد به عواطفی با این شدت اعتماد نکنید.
mahtab71 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
8 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 06-08-2012   #4 (لینک نوشته)
سرپرست تالار روانشناسی و مشاوره

Antonio*'s Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله mrt66 نمايش نوشته ها
سلام به همه
چند روزه خیلی داغونم نمیدونم چیکار کنم با یک دختر تو چت روم آشنا شدم که تازه وارد بود الان حدود 5 ماهه از ارتباتمون با هم میگذره و به هم خیلی وابسته شدیم،از یک طرف بی کاری روم فشار آورده از یک طرف ادامه تحصیل و کنکورو از طرف دیگه نمیدونم با این دختره چیکار کنم اونقد به من وابسته شده که اگه یه روز بهش اس یا زنگ نزم تب میکنه موندم سر دو راهی که اینو چیکار کنم اگه ترکش کنم احتمال 80% خودکشی کنه و هیچ موقع هم دوست نداشتم کسی از دست من ناراحت بشه و تا حالا دوست دختر نداشتم و این اولیشه ،فکرم بد جور مشغوله چیکار کنم به نظر شما ؟خواهش دارم ازتون کمکم کنید واقعا تنهام
با تشکر
درود دوست خوبم.
بهتره كه با يك صحبت منطقي اين وابستگي رو كمتر كني و در مدتي كه كمتر بهم اس ميديد و زنگ ميزنيد بتوني با ديدي منطقي به شناخت يكديگر دست پيدا كنيد و ببينيد ايا واقعا فرد ايده آل يكديگر هستيد يا خير! درواقع الان منطق شما درست كار نميكنه چرا كه درگير يك رابطه ء عاطفي شديد ولي براي دختر مورد نظرتون بيان كنيد كه دو نفر وقتي ادعاي دوست داشتن همديگه رو دارند بايد براي سربلندي و بهروزي همديگه تلاش كنند و اينجوري كه هر روز اس ميديد و زنگ ميزنيد باعث ميشه از مسير زندگي، درس خوندن، كار و... فاصله بگيريد! درواقع با يك صحبتي منطقي به اون ميگيد كه بايد رابطه رو كمتر كنيد تا باعث عقب افتادن از زندگي و موفقيت نشيد! به دختر مورد نظرتون ميگيد چون همديگه رو دوست داريد بايد اين دوست داشتن رو با كمرنگ شدن وابستگي به هم نشون بديد،،، بعد از كمرنگ شدن اين وابستگي، با تامل كردن پيرامون اخلاق هاي همديگه سعي كنيد به يك شناخت درست و منطقي از هم برسيد و تصميمي درست بگيريد.
موفق باشيد.
Antonio* آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 06-08-2012   #5 (لینک نوشته)
رهگذر

mrt66's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام
از آنتنیو و مهتاب تشکر میکنم واقعا راهنماییتون باحال و منطقی بود
ایشاالله موفق و پیروز باشید
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 06-08-2012   #6 (لینک نوشته)
بی خزان

hadi67's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام دوست عزیز ...
این یک عشق کاذبه که بینتون به وجود اومده ،
به نظر من به هیچ وجه در فکر ادامه اون نباش و کم کم رابطت رو باهاش کم کن و در نهایت همه چیز رو تموم کن ،
که هر چی زمان بگذره این وابستگی بیشتر و کات کردن اون مشکلتر میشه ،
من خودم ضربه بزرگی از همینجور وابستگی خوردم !!!!

نگذار زخم هايت
تو را به كسی كه نيستی
تبديل كنند ..

hadi67 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 06-09-2012   #7 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

afarin129's Avatar

ارسال پیام خصوصی

معمولا تو اینترنت دروغ زیاده وقت خودتو تلف نکن .....
قديمي 06-09-2012   #8 (لینک نوشته)
Unblessed

jentelman's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام به همه
با تشکر
چندسالته؟
كارت چت كردنه؟هيچ كار ديگه اي انجام نميدي؟
jentelman آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را نپسندیده اند :
قديمي 06-09-2012   #9 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت

khas1989's Avatar

ارسال پیام خصوصی

میدونی یک چیز میگم ناراحت نشی

از حرفات معلومه همه حرفات دروغه

به هر حال اگه دوسش داری باهاش ازدواج کن.اگه نداری نمه نمه تمومش کن
چطوری اخلاقتو بد کن 1 خورده کمتر زنگ و پیام بهش بده و... الکی باهاش دعوا کن
خودش دیگه میره
با سپاس فراوان
khas1989 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 06-09-2012   #10 (لینک نوشته)
این نیز بگذرد...!

Toktam's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام به همه
با تشکر
این خانم خودش مشکل داره اول ببینید از چه مشکل روحی رنج میبره
شما از کجا مطمئنید که ایشون خودکشی میکنه؟
اگه صرفا خودش میگه زیاد جدی نگیرید
کسی که مدام میگه اگه فلان نکنی خودکشی میکنم و با این حرف کار خودشو پیش میبره حتم داشته باشید هیچ وقت به مرحله اجرا نمیزاره حرفشو و این افراد بیشتر از مرگ میترسند
حدود یک سال پیش این مشکل برای دختری از فروم پیش اومد اون هم مدام میگفت خودکشی میکنم یک سال گذشته و هنوز هم همون حرف رو میزنه
معمولا فردی که قصدش خودکشیه بقیه رو خبر دار نمیکنه
شما میگید به هم شدیدا وابسته شدید پس چرا میخواید اون دختر رو فقط کشته مرده خودتون نشون بدید؟
"تا حالا دوست دختر نداشتم و این اولیشه "

اگه قبل از رابطتون هم به این فکر کردید که دومی و سومی هم میتونه در پیش باشه رابطتون دوست داشتن نیست شما فقط عادت کردید به وجودش
مگه دوست داشتن کسی باید تجربه بشه که عاقلانه دونستش؟

Toktam آفلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 06-09-2012   #11 (لینک نوشته)
کاربر فعال تالار کتاب

mahtab71's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله toktam نمايش نوشته ها

کسی که مدام میگه اگه فلان نکنی خودکشی میکنم و با این حرف کار خودشو پیش میبره حتم داشته باشید هیچ وقت به مرحله اجرا نمیزاره حرفشو و این افراد بیشتر از مرگ میترسند
دوست عزیز اتفاقا کسانیکه عبارت "خودکشی"را زیاد استفاده میکنن بیشتر از سایرین اینکارو انجام میدن.
حتی در روانشناسی ثابت شده که این گونه افراد واقعا در معرض آسیب رساندن بخودشون هستن.
mahtab71 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 06-09-2012   #12 (لینک نوشته)
این نیز بگذرد...!

Toktam's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله mahtab71 نمايش نوشته ها
دوست عزیز اتفاقا کسانیکه عبارت "خودکشی"را زیاد استفاده میکنن بیشتر از سایرین اینکارو انجام میدن.
حتی در روانشناسی ثابت شده که این گونه افراد واقعا در معرض آسیب رساندن بخودشون هستن.
منظور من بین دو گروهه که از زندگی نا امیدن (نه تمام مردم) و این فکر به ذهنشون خطور میکنه و تنها راه رهائی میدونن یکی به زبون میاره دیگری عمل میکنه
کسی که واقعا قصد خودکشی داشته باشه اینکارو میکنه و تموم
ولی اونی که مدام میگه اگه همچین قصدی هم بکنه قصدش خودکشی نیست بیشتر ترسوندن بقیست
این حرف رو من بهش نرسیدم
استاد روانشناسیمون میگفت ایضا چندین روانشناس دیگه
ولی چون زمان گذشته ترکیب بندی جملاتشون خاطرم نیست
ایشون میگفت اگه دیدید کسی مدام میگه من دیگه خسته شدم میخوام خودمو بکشم سریع پشتش درنیاید و نگید نه اینکارو نکن و به دست و پاش نیافتید
چون انگیزه خودکشی رو در اون فرد بوجود میارید و تقویت میکنید

ويرايش توسط Toktam : 06-09-2012 در ساعت 07:10 AM
قديمي 06-09-2012   #13 (لینک نوشته)
Breaking Bad

sarnavesht's Avatar

ارسال پیام خصوصی

حدود یک سال پیش این مشکل برای دختری از فروم پیش اومد اون هم مدام میگفت خودکشی میکنم یک سال گذشته و هنوز هم همون حرف رو میزنه
دقیقا، موافقم.

[color=darkslategray][i][i]کسی که واقعا قصد خودکشی داشته باشه اینکارو میکنه و تموم
ولی اونی که مدام میگه اگه همچین قصدی هم بکنه قصدش خودکشی نیست بیشتر ترسوندن بقیست
این حرف رو من بهش نرسیدم
/i]

ولی من برعکس شما، اینو تجربه کردم. کسی که میگه میخوام خودکشی کنم، اصلا نازشو نکشید و لوسش نکنید. چون جرئت و قصد خودکشی رو نداره.
sarnavesht آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 06-09-2012   #14 (لینک نوشته)
فرشـــته کوچـــک

fershte's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بااحساس برخورد نکن چون زندگی مثل لباس کفش نیست دوروز دیگه که وارد ژندگی شدی بتونی عوضش کنی وقتی واردزندکی میشی تاره میفهمی چی هست..بااس زنگ زدن نمیشه شناخت کامل پیداکنی به زندگی واقع بینانه بنگریم
fershte آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 06-09-2012   #15 (لینک نوشته)
این نیز بگذرد...!

Toktam's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله Toktam نمايش نوشته ها

نوشته اصلي بوسيله Toktam نمايش نوشته ها
کسی که واقعا قصد خودکشی داشته باشه اینکارو میکنه و تموم

ایشون میگفت اگه دیدید کسی مدام میگه من دیگه خسته شدم میخوام خودمو بکشم سریع پشتش درنیاید و نگید نه اینکارو نکن و به دست و پاش نیافتید
چون انگیزه خودکشی رو در اون فرد بوجود میارید و تقویت میکنید

نوشته اصلي بوسيله sarnavesht نمايش نوشته ها

ولی من برعکس شما، اینو تجربه کردم. کسی که میگه میخوام خودکشی کنم، اصلا نازشو نکشید و لوسش نکنید. چون جرئت و قصد خودکشی رو نداره.
منم همینو گفتم که
نوشته را پسندیده است :
پاسخ

برچسب ها
چت, وابسته, آشنا, بهم ریختم بد جور, بدجور, دختر, شدم, شدیم

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال