تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum              

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > خانواده و زندگی > آقايان
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

آقايان اقایان گرامی نیز میتوانند در این تالار به بحث و گفتگو بپردازند.

نمايش نتيجه هاي نظرسنجي ها: حاضرید با دختری ازدواج کنید که قبلا" دوست پسری" دا
بله و هیچ اشکالی ندارد. 143 35.22%
نه هرگز! 126 31.03%
نمی دانم. شاید! 137 33.74%
رای دهنده: 406. شما نمي توانيد در اين نظرسنجي راي دهيد

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 08-30-2007  
شهروند هم میهن

ArashArian's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض حاضرید با دختری ازدواج کنید که قبلا "دوست پسری" داشته است؟

فکر می کنم سوالم واضح بوده! نظر جداگانه ای دارید لطف کنید بنویسید.

متشکرم
ArashArian آفلاين است   پاسخ با نقل قول
6 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 10-13-2009   #1036 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Soren's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : حاضرید با دختری ازدواج کنید که قبلا "دوست پسری" داشته است؟

نوشته اصلي بوسيله reza_m نمايش نوشته ها
دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده در همین موردراستش من در روستا زندگی می کنم با یه دختری از همین جا یه رابطه رو شروع کردم ولی من تا قبل از اینکه با این دختر آشنا بشم هیچی ازش نمی دونستم فقط میدونستم که یه نفر رفته خواستگاریش و بابا مامانش نذاشتن با پسره ازدواج کنه بعد از یه هفته دوستی با این دختر خیلی حرفا از دوستام در موردش شنیدم میگفتن با اون پسره که گفتم رفته خواستگاریش و نذاشتن، دوست بوده بعد که باباش فهمیده با هم دوست هستن نذاشته با هم ازدواج کنن ولی وقتی از خودش می پرسم قسم می خوره میگه خودم نمی خواستمش و باهاش دوست نبودم راستش رو بخواین زیاد هم پشت سر این دختر حرف می زنن که دختر پاکی نیستش و حتی به خواهرم هم گفتم تحقیق کنه گفت اره همه بدش رو می گن ولی هیچ کس مدرکی ازش نداره و مستقیم چیزی ازش ندیده خواهرم هم راضی نیست بریم خواستگاری ولی به نظر خودم که با هیچ پسری نبوده و خیلی هم دوستش دارم حالا با توجه به کوچک بودن محیط شما میگید چیکار کنم آیا بعد ازدواج ممکنه مشکلی برام پیش بیاد لطف کنید راهنمایی کنید ممنون
سلام آقا رضا

ببین ازدواج یه پیراهنی نیست که بخوای بپوشی بعد بندازیش دور.

احساسی برخوردکردن هم تصمیم درستی نیست برای ازدواج . به عقلت رجوع کن وبا واقعیات تطبیق کن وخوب تحقیق کن وتامل بعد تصمیم بگیر ومشورت باچند بزرگتر فراموش نشه . من نمیتونم درموردکسی قضاوت کنم ویا نظر بدم پس بهتر ازکسی نظر نخواهی بهترین نظر را خودت باتوجه به واقعیت میتونی بدی.

موفق باشی

گاهی برای رسیدن بایدنرفت...
Soren آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 10-13-2009   #1037 (لینک نوشته)
شناسه تکراری

NISTI's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله misna نمايش نوشته ها
اول دختر یا پسری رو پیدا کنید که دوست نداشته ،بعد..............
کی بود من و صدا زد

خود تا حالا چند تا دوست پسر داشتی ؟

ماشین حساب بیارم
NISTI آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 10-15-2009   #1038 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

avajoojoo's Avatar

ارسال پیام خصوصی

خوب این بنده خدا هم همینو گفت دیگه! میگه شما کسیو پیدا کنید که نداشته باشه

همین که تن دادیو دل ندادی ......فاحشه ای!
avajoojoo آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 10-16-2009   #1039 (لینک نوشته)
رهگذر

hamed10's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام:

می خوام این قضیه رو با یه داستان واقعی براتون باز کنم. داستان مربوط می شه به زندگی یه دختر 24 ساله که الان رن منه.از اونجایی که اسمشو نمی خوام بگم با اسم مستعار گل معرفیش میکم
24 ساله پیش روز 22 آبان زنی توی یکی از ناطق شمال کشورمون (زاغ مرز) درد زایمانش می گیره شوهرش تو اون شب بارونی میره و با اسب واسه زنش زاهو می یاره (مثل تو فیلما) خلاصه همه فکر می کردن که بچه که دختر قصه ما باشه می میره ولی به لطف خدا زنده موند. مادر پدرش آدم خوبی نبوده و باباشم چون آدم خیلی شکاکی بوده زندگی سختیو واسه زنش ترتیب داده بوده. دختر قصه ما بزرگ می شه و تو سن 7 سالگی برادر دار هم می شه. گل از سن 9 سالگی برادرشو خودش بزرگ می کنه یعنی مامانش و باباش که می رفتن شهر واسه کار حتی بعضی شباهم خونه نمی یومدن( تصور کنید یه خونه دراندش اونم تو شمال اونم گل 10 ساله و بچه 3 ساله) گل از اون زمان هر شب آرزوی مرگو می کرد وقتی برادرش گریه زیاد می کرد می رفته تو حیاط و خودشم شروع به گریه می کرده صبحا دست برادررو می گرفته و مینی بوس سوار می شده و می رفته شهر تا نون بگیره. خلاصه یه بچه ده ساله که کارش بازی کردن باید باشه اصلا بازی براش مفهوم نداشت. تو سن 12 سالگی که زلزله می یاد فرار می کنن تو کوچه وقتی پدرش می یادو می بینه دخترش روسری سر نکرده می زنه زیر گوشش ( بدون اینکه بپرسه خوبی آخه زلزله اومده بود ) خلاصه گل شده بود مثل یه پسر شیر و مستقل چون مجبور بوده که روی پای خودش بایسته. تا وقت کنکور دادنش می شه. تا اون زمان اصلا با جنس پسر آشنا نبوده . خلاصه کنکورو می ده و رتبه خوبی هم می یاره ولی نقشه ای تو سر داشت که می خواست مامانشو و خودشو از این وضع و مادربزرگ بدش نجات بده چون تران قبول نمی شده گفت رتبم خوب نشده و باید برم دانشگاه آزاد . دانشگاه آزاد تهران قبول می شه و مجبور می کنه خونوادشو که بی یان تهران. می یان تهران ولی بعد یکی دو ماه متوجه می شه باباش معتاده اونم به کراک . خلاصه ظرف دو ماه پولشون ته می کشه مامانش مجبور می شه بره تو یه بیمارستان کار کنه . باباه هم که داغون و فقط مصرف می کرده . گل کلا نابود می شه زندگی سختش تو شمال با اعتیادو بی پولی تکمیل می شه. گل یه دختر 20 ساله بود احتیاج به آغوش مادری داشت که هیچ وقت خونه نبود و محبت پدری که از چشمو گوشش خون می زد بیرون . گل خیلی احتیاج به محبت داشت . یه روز یه پسرس یر راهش قرار می گیره و پسره خوبی بوده بهش محبت می کنه و ازش می خواد واسه اینکه دستمون به هم بخوره گناه نباشه بیا محرم شیم خلاصه می شن ولی اصلا رابطه فیزیکی آنچنانی نبوده چون هم پسره خوبی بوده هم گل به دلیل شرایط زندگی اصلا حسی به پسر نداشته و فقط اونو کسی می دیده که دوسش داشته آخه پسزه اولین کسی تو زندگیش بوده که دوسش داشته اینم بگم پسره اصلا از زندگی سخت گل خبر نداشته خلاصه پسره بعد یه مدت داغ می کنه و می گه تو اصلا به من حسی نداری و فکر می کنم تو با اکراه پیشمی و قضیه تموم می شه بدون اینکه گل واسه نگه داشتنش اصراری کنه. شرایط زندگیشون خیلی سخت شده بود حتی گاهی غذا واسه خوردنم نداشتنن. گل دوست داشت که یه نفرو پیدا کنه که عاشقانه هم این اونو دوست داشته باشه و هم اون اینو. کسایی تو زندگیش اومدنو گل هم چون بهشون اعتمادی نداشت ظرف یه مدت تموم می کرد . تا اینکه یه شب شماره منو پشت کتابی که فروخته بودم پیدا کردو بهم زنگ زد گفت یه می خوام صحبت کنم همینطوری زنگ زدم خیلی مردونه مثل دو تا انسان صحبت کردیم خیلی ازش خوشم اومد صداقت داشت.دیگه براش سنگ تموم گذاشتم صبحا 5 صبح بیدارش می کردم می رفت دانشگاه خلاصه قول های بزرگی بهش دادمو اونم بهم اعتماد کردو همه گذشتشو برام تعریف کرد . دلم واسش نسوخت چون دوسش داشتم . بهش قول دادم همه چیرو درست میکنم برات. دیونم شده بود داغونم شده بود تا اینکه بعد 3 هفته ازم تقاضای سکس کرد منم گفتم محرمیت می خونیم بعد باشه. خلاصه دیوانه وار عاشقم بود . گفته بود که چند نفری ازم سکس خواسته بودن ولی من چون عاشقشون نبودم نمی تونستم حسی بهشون داشته باتشم قبول نکردم در ضمن باید کسی می بود که حتما شوهرم می شد و عشمون دو طرفه می شد. خلاصه بعضی وقتا وقتی باهام حرف می زد گریه می کرد می گفتم چرا می گفت قبل تو هر شب آرزوی مرگ می کردم ولی الان می خوام زنده باشم و باهات زندگی کنم بهم می گفت تو پیامبری ...... خلاصه ما با هیچ چیز و از صفر زندگیمونو آغاز کردیم. ازم مهریه نخواست پول نخواست خیلی باشعور و با فهمه....... ولی الن بعد سه سال به جایی رسیدیم که خونه و ماشین داریم و مطمعنا تو چند سال دیگه یه زندگی کاملا مرفع خواهمیم داشت . همسرم مدرس انگلیسی و اسپانیایی است و هوش سرشاری که داشت باعث شده یه ربات نویس حرفه ای شه ( آخه منم مهندس نرم افزارم) و الانم کتاب می نو یسه واسه چاپ.( آخه رشتش ادبیاته) و شعرهای نوی فوقالعاده ای می گه که چند بار تقدیر نامه گرفته و همشم اسم من توشه یعنی حامد.هر روز دست منو می بوسه و می گه تو ناجی من بودی و منم دست اونو می بوسم که باعث افتخار من شده.
حالا بییاید بررسی کنیم: من پسری بودم که اصلا دوست دختر نداشتم و اصلا تصورشو هم نمی تونستم کنم که زنم قبلا دوست پسر داشته باشه ولی با خودم کنار اومدم گل من چه شرلیطی دلشت اگه من جای اون بودم با این که پسرم به کجاها کشیده می شدم بن بست های شدید اقتصادی – پدری معتاد که دو ماه قبل من ترک کرده بود خونرو و النم طلاق- نبود حتی یه ذره محبت واسه یه دختر – شرایط سخت زندگی گذشته و.......
ولی با این حال درس خونو مساط به دو زبان خارجه و هوش سرشارو عشق پاکو دیوانه وار و اینکه دختری که اصلا از من تقاضای زندگی مادی نکرد و خودسو من با هم این زندگییوساختیم .
بییاید به شرایط دخترمرد نظرتون فکر کنید
ببینید اگه شما جای اون بودید و شرایط اونو داشتید چی کار می کردید واقعا صادقانه جواب بدبد اینم بگم باید خودتونو یه دختر فرض کنید دنیای اونا با ما خیلی فرق داره
در ضمن من پیش خدای خودم سرمو همیشه بالا می گیرم که تونستم دختریو از چنگال دیوهای پست جامعه نجات بدم تا اسیر اونا نشه .و اینکه الان به جایی رسیده که افتخارش نسیب منو خودشو همه ست.

عادلانه قضاوت کنید تا شرمنده خدا نشید چند سالی بیشتر زنده نیستیم
با تشکر از همسر بسیار مهربانم گل همیشه بهار شقایق(اسمشو گفتم که. عیبی نداره)

Shaqayeq_hamed@yahoo.com

حاضرید با دختری ازدواج کنید که قبلا "دوست پسری" داشته است؟ سلام:

می خوام این قضیه رو با یه داستان واقعی براتون باز کنم. داستان مربوط می شه به زندگی یه دختر 24 ساله که الان رن منه.از اونجایی که اسمشو نمی خوام بگم با اسم مستعار گل معرفیش میکم
24 ساله پیش روز 22 آبان زنی توی یکی از ناطق شمال کشورمون (زاغ مرز) درد زایمانش می گیره شوهرش تو اون شب بارونی میره و با اسب واسه زنش زاهو می یاره (مثل تو فیلما) خلاصه همه فکر می کردن که بچه که دختر قصه ما باشه می میره ولی به لطف خدا زنده موند. مادر پدرش آدم خوبی نبوده و باباشم چون آدم خیلی شکاکی بوده زندگی سختیو واسه زنش ترتیب داده بوده. دختر قصه ما بزرگ می شه و تو سن 7 سالگی برادر دار هم می شه. گل از سن 9 سالگی برادرشو خودش بزرگ می کنه یعنی مامانش و باباش که می رفتن شهر واسه کار حتی بعضی شباهم خونه نمی یومدن( تصور کنید یه خونه دراندش اونم تو شمال اونم گل 10 ساله و بچه 3 ساله) گل از اون زمان هر شب آرزوی مرگو می کرد وقتی برادرش گریه زیاد می کرد می رفته تو حیاط و خودشم شروع به گریه می کرده صبحا دست برادررو می گرفته و مینی بوس سوار می شده و می رفته شهر تا نون بگیره. خلاصه یه بچه ده ساله که کارش بازی کردن باید باشه اصلا بازی براش مفهوم نداشت. تو سن 12 سالگی که زلزله می یاد فرار می کنن تو کوچه وقتی پدرش می یادو می بینه دخترش روسری سر نکرده می زنه زیر گوشش ( بدون اینکه بپرسه خوبی آخه زلزله اومده بود ) خلاصه گل شده بود مثل یه پسر شیر و مستقل چون مجبور بوده که روی پای خودش بایسته. تا وقت کنکور دادنش می شه. تا اون زمان اصلا با جنس پسر آشنا نبوده . خلاصه کنکورو می ده و رتبه خوبی هم می یاره ولی نقشه ای تو سر داشت که می خواست مامانشو و خودشو از این وضع و مادربزرگ بدش نجات بده چون تران قبول نمی شده گفت رتبم خوب نشده و باید برم دانشگاه آزاد . دانشگاه آزاد تهران قبول می شه و مجبور می کنه خونوادشو که بی یان تهران. می یان تهران ولی بعد یکی دو ماه متوجه می شه باباش معتاده اونم به کراک . خلاصه ظرف دو ماه پولشون ته می کشه مامانش مجبور می شه بره تو یه بیمارستان کار کنه . باباه هم که داغون و فقط مصرف می کرده . گل کلا نابود می شه زندگی سختش تو شمال با اعتیادو بی پولی تکمیل می شه. گل یه دختر 20 ساله بود احتیاج به آغوش مادری داشت که هیچ وقت خونه نبود و محبت پدری که از چشمو گوشش خون می زد بیرون . گل خیلی احتیاج به محبت داشت . یه روز یه پسرس یر راهش قرار می گیره و پسره خوبی بوده بهش محبت می کنه و ازش می خواد واسه اینکه دستمون به هم بخوره گناه نباشه بیا محرم شیم خلاصه می شن ولی اصلا رابطه فیزیکی آنچنانی نبوده چون هم پسره خوبی بوده هم گل به دلیل شرایط زندگی اصلا حسی به پسر نداشته و فقط اونو کسی می دیده که دوسش داشته آخه پسزه اولین کسی تو زندگیش بوده که دوسش داشته اینم بگم پسره اصلا از زندگی سخت گل خبر نداشته خلاصه پسره بعد یه مدت داغ می کنه و می گه تو اصلا به من حسی نداری و فکر می کنم تو با اکراه پیشمی و قضیه تموم می شه بدون اینکه گل واسه نگه داشتنش اصراری کنه. شرایط زندگیشون خیلی سخت شده بود حتی گاهی غذا واسه خوردنم نداشتنن. گل دوست داشت که یه نفرو پیدا کنه که عاشقانه هم این اونو دوست داشته باشه و هم اون اینو. کسایی تو زندگیش اومدنو گل هم چون بهشون اعتمادی نداشت ظرف یه مدت تموم می کرد . تا اینکه یه شب شماره منو پشت کتابی که فروخته بودم پیدا کردو بهم زنگ زد گفت یه می خوام صحبت کنم همینطوری زنگ زدم خیلی مردونه مثل دو تا انسان صحبت کردیم خیلی ازش خوشم اومد صداقت داشت.دیگه براش سنگ تموم گذاشتم صبحا 5 صبح بیدارش می کردم می رفت دانشگاه خلاصه قول های بزرگی بهش دادمو اونم بهم اعتماد کردو همه گذشتشو برام تعریف کرد . دلم واسش نسوخت چون دوسش داشتم . بهش قول دادم همه چیرو درست میکنم برات. دیونم شده بود داغونم شده بود تا اینکه بعد 3 هفته ازم تقاضای سکس کرد منم گفتم محرمیت می خونیم بعد باشه. خلاصه دیوانه وار عاشقم بود . گفته بود که چند نفری ازم سکس خواسته بودن ولی من چون عاشقشون نبودم نمی تونستم حسی بهشون داشته باتشم قبول نکردم در ضمن باید کسی می بود که حتما شوهرم می شد و عشمون دو طرفه می شد. خلاصه بعضی وقتا وقتی باهام حرف می زد گریه می کرد می گفتم چرا می گفت قبل تو هر شب آرزوی مرگ می کردم ولی الان می خوام زنده باشم و باهات زندگی کنم بهم می گفت تو پیامبری ...... خلاصه ما با هیچ چیز و از صفر زندگیمونو آغاز کردیم. ازم مهریه نخواست پول نخواست خیلی باشعور و با فهمه....... ولی الن بعد سه سال به جایی رسیدیم که خونه و ماشین داریم و مطمعنا تو چند سال دیگه یه زندگی کاملا مرفع خواهمیم داشت . همسرم مدرس انگلیسی و اسپانیایی است و هوش سرشاری که داشت باعث شده یه ربات نویس حرفه ای شه ( آخه منم مهندس نرم افزارم) و الانم کتاب می نو یسه واسه چاپ.( آخه رشتش ادبیاته) و شعرهای نوی فوقالعاده ای می گه که چند بار تقدیر نامه گرفته و همشم اسم من توشه یعنی حامد.هر روز دست منو می بوسه و می گه تو ناجی من بودی و منم دست اونو می بوسم که باعث افتخار من شده.
حالا بییاید بررسی کنیم: من پسری بودم که اصلا دوست دختر نداشتم و اصلا تصورشو هم نمی تونستم کنم که زنم قبلا دوست پسر داشته باشه ولی با خودم کنار اومدم گل من چه شرلیطی دلشت اگه من جای اون بودم با این که پسرم به کجاها کشیده می شدم بن بست های شدید اقتصادی – پدری معتاد که دو ماه قبل من ترک کرده بود خونرو و النم طلاق- نبود حتی یه ذره محبت واسه یه دختر – شرایط سخت زندگی گذشته و.......
ولی با این حال درس خونو مساط به دو زبان خارجه و هوش سرشارو عشق پاکو دیوانه وار و اینکه دختری که اصلا از من تقاضای زندگی مادی نکرد و خودسو من با هم این زندگییوساختیم .
بییاید به شرایط دخترمرد نظرتون فکر کنید
ببینید اگه شما جای اون بودید و شرایط اونو داشتید چی کار می کردید واقعا صادقانه جواب بدبد اینم بگم باید خودتونو یه دختر فرض کنید دنیای اونا با ما خیلی فرق داره
در ضمن من پیش خدای خودم سرمو همیشه بالا می گیرم که تونستم دختریو از چنگال دیوهای پست جامعه نجات بدم تا اسیر اونا نشه .و اینکه الان به جایی رسیده که افتخارش نسیب منو خودشو همه ست.

عادلانه قضاوت کنید تا شرمنده خدا نشید چند سالی بیشتر زنده نیستیم
با تشکر از همسر بسیار مهربانم گل همیشه بهار شقایق(اسمشو گفتم که. عیبی نداره)

Shaqayeq_hamed@yahoo.com

حاضرید با دختری ازدواج کنید که قبلا "دوست پسری" داشته است؟
hamed10 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 10-27-2009   #1040 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

moha's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله esfandiyar نمايش نوشته ها
معذرت ميخوام كه با شما مخالفت مي كنم ولي اصلا اينطور نيست كه شما ميگيد يعني كليت نداره .

شما موضوع رو خيلي ساده گرفتيد در حاليكه متاسفانه اينطور نيست .

پسرها و دخترهاي امروزي فيلم بازي كردن رو خيلي خوب ياد گرفتند كه نمونه هاش رو بخوبي در جامعه ملاحظه ميكنيد .

در مورد اون مثالي هم كه زديد خودتون گفتيد كه اون اقاهه روانشناش بوده . خب معلومه كه با توجه به تخصصي كه داره ميتونسته از روي نحوه حرف زدن و چيزهاي ديگه طرفشو بشناسه .

ولي اكثريت جامعه كه مثل اون اقا نيستند .

مثالي بزنم . شما كه دانشجو هستيد لابد در همكلاسي هاتون دختراني رو ميشناسيد كه دوست پسر دارند و احتمالا بعضي هاشون چند تا دوست پسر هم دارند . خب حالا سئوال اينه كه در زماني كه در اينده پسراني به خواستگاري اونها ميرند ايا اين دخترها صادقانه بهشون خواهند گفت كه قبلا يك يا چند تا دوست پسر داشته اند و احتمالا خلافهاي بالاتر ؟؟!

مسلما اكثريت اونها چنين چيزهائي رو پنهان خواهند كرد و اون اقا پسر مثلا چجوري بايد از روي رفتار اونها بفهمه كه اونها قبلا دوست پسر داشتند ؟؟؟ مگر اينكه بطريقه سنتي رفتار كنند يعني بره از اطرافيان سابق اون دختر تحقيق كنه .

يا فرضا اگه زماني پسري به خواستگاري شما بياد مثلا شما چجوري از روي رفتار اون ميتونيد به گذشته اون پي ببريد كه دوست دختر داشته يا نه ؟؟ مگه اينكه رشته شما هم روانشناسي باشه !!

امروزه اكثريت پسرها و دخترها ماشاالله تو نقش بازي كردن استاد شدند كه نمونه هاشو فراوان در جامعه ديده ايم .

اكثريت پسرها و دخترهاي امروزي در دوران تجرد داراي دوستاني از جنس مخالف هستند و تعداد افرادي كه در دوران تجرد سكس هم داشتند مرتب رو به افزايشه . اكثريت اين دخترها و حتي پسرها روابط سابق خودشون را از همسر اينده شون پنهان مي كنند و نتيجه اون ميشه اين جامعه شلم شوربا كه امروز ميبينيد . جامعه اي پر از سوظن و بدگماني و دروغ و ريا و كاملا متفاوت با جامعه گذشته .
نظر شما درست.

ببینید هیچ چیز توی دنیا جامعیت و کلیت نداره

نمیشه یه راه حل و برای تمام مشکلات از یک نوع استفاده کرد
اما اینم یه راهه

اگه شما بخواین با دختری ازدواج کنید که بهتون بگه دوست پسر نداشته یا لااقل رابطه ای خاص با اون نداشته و شما تحقیقم کنید و چیزی از اون نفهمید

با این راه خیلی راحت میشه فهمید

به نظر من اگه یه دختر قبل از شما با یه پسر حرف نزده باشه و دستشو نگرفته باشه

وقتی شما دستشو بگیری از خجالت اب میشه و نمیتونه توی چشم شما نگاه کنه

اما اگه نه

اگه سابقه دار باشه اونم راحت دست شما ور میگیره و ...

البته این قانون در مورد خانم ها صدق میکنه

من خودم یه دخترم می دونم این جواب میده

آقایون چون یه کم پر رو تر هستند و... ممکنه همون دفعه اولم خیلی عادی باشه براشون

اما یه دختر برا بار اول نمی تونه راحت باشه

اینو خوب میشه فهمید خیلی خوب

یه کمم باید اعتماد کرد و به خدا سپرد
برای کشیدن بار اینهمه خاطره داشته باشی

این روزها دلم که می گیرد نگرانت می شوم
و می دانم اینهمه ابر را
برای قشنگی گوشه ی آسمان نگذاشته اند .

ويرايش توسط moha : 10-27-2009 در ساعت 11:11 AM
moha آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 10-27-2009   #1041 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

moha's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله Soren نمايش نوشته ها
ببینید موهاخانم بنظر من ودیدگاه من دوستی دختر باپسرویابرعکس باید نیت خیری دخیل باشه درغیراینصورت اخرش مشخصه . (هرچند ترفندهای امروزی هم باهمین نیت های خیر چه کارها که نکردند)
درمورد روانشاسی رفتاری خیلی کم پیش میاد حتی اون روانشناسان هم پی به ماهیت رفتاری گذشته فردی ببرنداونم درچنین اعمالی .
من اینومیدونم اگر عملی ترس ازگناه وقباح آن عمل ازبین برود میشود عادت .
تو جهنمم میشه چیزای خوب پیدا کرد
moha آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 10-27-2009   #1042 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

mehranzed's Avatar

ارسال پیام خصوصی

يه انتقاد دارم از جنس خودمون
خيلي باحاليم با هزار نفر دوستيم ولي برا خاستگاري دنبال يه دختر چشو گوش بسته ميگرديم هه هه
من ميگم اشگالي نداره بي اف داشته بوده باشه
مهم الانه كه با من هست يا نه
mehranzed آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 10-27-2009   #1043 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Soren's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله mehranzed نمايش نوشته ها
يه انتقاد دارم از جنس خودمون
خيلي باحاليم با هزار نفر دوستيم ولي برا خاستگاري دنبال يه دختر چشو گوش بسته ميگرديم هه هه
من ميگم اشگالي نداره بي اف داشته بوده باشه
مهم الانه كه با من هست يا نه
دوست عزیز نظرشخصی شما مهم برای خودشماو قابل احترام ولی خواهشن درنظر شخصی جمع نبندید.
Soren آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 10-27-2009   #1044 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

mehranzed's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله soren نمايش نوشته ها
دوست عزیز نظرشخصی شما مهم برای خودشماو قابل احترام ولی خواهشن درنظر شخصی جمع نبندید.
كيه كه اينجوري نباشه؟
كم كم تو زندگيت با يه دختر هم صحبت شدي ولي وقتي ميخواي بري خاستگاري بايد يكي باشه كه تاحالا افتاب و مهتاب نديده
اينو همه ميگن
ولي در كل شايد شما راس بگي شايد حق با شماس
mehranzed آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 11-13-2009   #1045 (لینک نوشته)
رهگذر

saba21's Avatar

ارسال پیام خصوصی

man k fek nemikonam hich pesari hazer beshe ba hamchin 2khmali ezdevaj kone akhe pesara he3 malekiateshun kheili az dokhtara bishtare.
saba21 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 11-24-2009   #1046 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

erfan1361's Avatar

ارسال پیام خصوصی

البته اگر دوست پسر داشته وهیچ رابطه جنسی بر قرار نکرده و بعد این دوستی به هم خورده ازدواج با او مشکلی نداره
erfan1361 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 11-27-2009   #1047 (لینک نوشته)
شمع جمع

mehmarian's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نمیشود قطعی جواب داد اگه طرفت کسی باشه که عاشقش باشی و دلت براش بلرزه ، اونوقت برات فرقی نداره حتی اگه قبلا" شوهر هم کرده باشه باز هم باهاش ازدواج میکنی ولی اگر کسی باشه که بهت پیشنهاد دادن (پدر یا مادر) و وتو دنبال بهونه هستی اونوقت نجیب و غیر نجیب بودنش مهم نیست و ردش میکنی خلاصه باید تو اون وضعیت باشی و نظر بدی
قديمي 11-27-2009   #1048 (لینک نوشته)
شمع جمع

mehmarian's Avatar

ارسال پیام خصوصی

از نظر منطق حساب کنی قبل از تو مهم نیست چیکار کرده چون با تو عهد و پیمانی نداشته که خیانت کرده باشه ولی بیشتر مواقع انسان تحت تاثیر دیگران و محیط تصمیم میگیرد تا عقل و منطق

ويرايش توسط mehmarian : 11-27-2009 در ساعت 01:15 AM
mehmarian آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 11-28-2009   #1049 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Azade's Avatar

ارسال پیام خصوصی

Wink پاسخ : حاضرید با دختری ازدواج کنید که قبلا "دوست پسری" داشته است؟

نوشته اصلي بوسيله آرش آریان نمايش نوشته ها
خیلی راحت طلاقش می دم که یادش نره دروغ گفتن چه نتایجی به دنبال داره!
nemitoooni kheiili rahat talaghesh bedi,mehriash kame kamesh 500 ta sekast.mage alakie
Azade آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 11-30-2009   #1050 (لینک نوشته)
رهگذر

pouya_tiva's Avatar

ارسال پیام خصوصی

Arrow پاسخ : حاضرید با دختری ازدواج کنید که قبلا "دوست پسری" داشته است؟

نوشته اصلي بوسيله reza_m نمايش نوشته ها
دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده در همین موردراستش من در روستا زندگی می کنم با یه دختری از همین جا یه رابطه رو شروع کردم ولی من تا قبل از اینکه با این دختر آشنا بشم هیچی ازش نمی دونستم فقط میدونستم که یه نفر رفته خواستگاریش و بابا مامانش نذاشتن با پسره ازدواج کنه بعد از یه هفته دوستی با این دختر خیلی حرفا از دوستام در موردش شنیدم میگفتن با اون پسره که گفتم رفته خواستگاریش و نذاشتن، دوست بوده بعد که باباش فهمیده با هم دوست هستن نذاشته با هم ازدواج کنن ولی وقتی از خودش می پرسم قسم می خوره میگه خودم نمی خواستمش و باهاش دوست نبودم راستش رو بخواین زیاد هم پشت سر این دختر حرف می زنن که دختر پاکی نیستش و حتی به خواهرم هم گفتم تحقیق کنه گفت اره همه بدش رو می گن ولی هیچ کس مدرکی ازش نداره و مستقیم چیزی ازش ندیده خواهرم هم راضی نیست بریم خواستگاری ولی به نظر خودم که با هیچ پسری نبوده و خیلی هم دوستش دارم حالا با توجه به کوچک بودن محیط شما میگید چیکار کنم آیا بعد ازدواج ممکنه مشکلی برام پیش بیاد لطف کنید راهنمایی کنید ممنون

سلام دوست من
من قصد خالی کردن تو دلت رو ندارم ولی به تمام حرفام توجه کن چون می تونی ازشون استفاده کنی.
من کاری به تصمیم تو ندارم ولی خودمم یه زمانی تو این موقعیت بودم.
با یک دختر 5 سال دوست بودم، عشقش کورم کرده بود، باعث می شد رو که به اتفاقاتی که می افته اهمیت ندم، ولی یک روز سرم به سنگ خورد، 1 ماه قبل از خاستگاری به اتفاقاتی که تو این چند سال افتاده بود خوب فکر کردم، حرفهایی که در بارش شنیده بودم، رفتارش، رفتار خانوادش، چیزایی که دیده بودم و خیلی چیزای دیگه...
به این نتیجه رسیدم که باید از همه چیز سر در بیارم، طی تحقیقاتم متوجه شدم از کتابخانه بدون اطلاع من خارج مشه و وقتی بهش زنگ می زنم جواب نمیده، رفتم دمبالش، دیدم سوار تاکسی شد و رفت، من پشت سرش رفتم، چیزی که نمی خواست ببینم رو دیدم، رفت تو یک خونه، خیلی مشکوک رفت، زنگ زدم خونشون از خواهرش پرسیدم، گفت کتابخانست منم چیزی بهش نگفتم، زنگ زدم به خودش و جواب نداد، داشتم دیوونه میشدم، رفتم دم در خونه و در زدم کسی در رو باز نکرد، چند بار در زدم، خیلی در زدم
شکم به یقین تبدیل شد، زنگ زدم دوستم و سریع خودش رو رسوند، از رو دیوار رفتم تو خونه و ...
پسره رو زدم و صورتش رو پر خون کردم
اون کثافت برگشت به من گفت به تو ربطی نداره
==============================================
اونم دختر خوبی بود، پاک بود، دوستم داشت، نماز میخوند
ولی آخرش این شد...
((تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها))
یک زمانی به این حرف می خندیدم ولی آغبت به سر خودم اومد.

دوست عزیز اشتباهی نکن که غیر قابل جبران باشه و یک عمر حسرت بخوری.

من از این جور چیزها خیلی دیدم... فرق بین خوب و بد رو راحت که نه ولی می تونم تشخیص بدم. ممکن اون دختر بد باشه یا فرشته باشه ولی با شک پیش نرو، ببین چه خبره، این خیلی مهمه که او دختر بهت راست بگه یا دروغ، مال من هم میگفت نه چیزی نیست ولی موقعی که میفهمیدم میگفت نمیگفتم(آخه نمی خواستم ناراحت شی عزیزم)!!!
درت تصمیم بگیر، تو تجربه نداری!!!!!!!!!!!!!
pouya_tiva آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسب ها
ازدواج, است؟, حاضرید, دوست پسری, دختری, دختری که دوستی داشت

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال