چرا هرچی دعا ميکنم، مستجاب نميشه؟؟ - قرآن و عترت - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال پراید 100میلیون تومانی در راه هست    سفره صلوات    خیانت و جاسوسی بهاییان در اسناد ساواک / ویدئو    ایده برا تولد داداش    استوري بسيار تلخ!عكس    جواب آيت الله مکارم شيرازي به حديث امام صادق(ع)    تعویض ویندوز    یه عکس به نفرِ قبلیت هدیه کن    آقا اجازه میدید به صورت زیبای خانمتون نگاه کنم؟!    حاضرید زنتون با مرد غریبه دست بده ؟    قاتلین امام حسین علیه السلام شیعه آل ابی سفیان بودند ...    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    به نیت شهیدان دشت کربلا 72 صلوات ختم میکنیم    سید الشهداء امام حسین علیه السلام    جنةالماوی وفردوس اعلی پرتوی از خاک کربلای توست یا حسین    کربلا    یا علی    حمله تروریستی به رژه نیرو‌های مسلح در اهواز    کتاب لغت زبان    تعمیری خوب لپ تاپ در اردبیل    نظر بدید این کار برم یا ن    سوالات داغ آقا پسرها از دختر خانم ها    خاطـرات روزانـه    صحبت من و دوستی که مشکوک شده بود!    بیشتر صورت طرف مقابل جذبت میکنه یا اندامش ؟   

چرا هرچی دعا ميکنم، مستجاب نميشه؟؟
قديمي 05-18-2006   #5 (لینک نوشته)
فاخته
شمع جمع

فاخته's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : چرا هرچی دعا ميکنم، مستجاب نميشه؟؟

نوشته اصلي بوسيله پسرخدا
دوست خوبم فکر نمیکنی فقط همون قسمت گناه نکردنش اونقدر برای آدم غیر ممکن باشه که انسان اساسا" خواسته خودشو کنار بگذاره و بی خیالش بشه ؟؟؟!!!
دوست من اين جملتون رو كمي بيشتر توضيح ميديد؟؟