شوهر یابی اینترنتی! - مطالب جالب و خواندنی - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال وصف حالتو با شعر بگو......    هر چی دلت میخواد بگو    به امریکا خوش آمدید    بی ارزشترین پول دنیا !!!    دلار 10هزارتومانی !!!    سکه رکورد تاریخی زد    سرشماری طرفداران جمهوری اسلامی    وضعیت ملت کلیمی در ایران خوب یا بد؟    اين يارانه ي منه،چيكارش كنم/عكس!!!    شورشِ خوش‌بخت‌ها و بدبختِ آسوده    در بهشت حوصله ام سر ميره    این همه درد و رنج برای چیست؟    این عکس رو تقدیم میکنم به...    ๑۩۞۩๑ . . . حـــرف آخـــر . . . ๑۩۞۩๑    امروز چي گوش دادي يا داري چي گوش ميدي؟    هشـتگ بزن : " شـعر "    موسویان:انتخابات زودرس برگزار کنید/بسیج دانشجویی علوم پزشکی خواستار استعفا سران    آسیب شناسی تشیع    چند تا فیلم سینمایی ایرانی خوب معرفی کنید    اتاق گفتگوی تالار عکس    رمز وجود دو ضمیر ناهماهنگ بین ۲۴ ضمیر هماهنگ، بدون تغییر خطاب در آیه تطهیر چیست ؟    طائب:اعدام بقایی و جاسوس بودن مشایی را من نگفتم/اظهاراتم تحریف شده    معنای تمسک به قرآن ، نفی سنت نیست    ظریف: خیال نکنید اگر روحانی رفت و اصولگرایان آمدند، موفق می‌شوند در یک کشتی هستیم!    سکوت مرگبار دولت در برابر سر به فلک کشیدن قیمت ها!/ آن از افتضاح دلار 4200 تومانی که   

شوهر یابی اینترنتی!
قديمي 01-17-2009   #5 (لینک نوشته)
negooli
شهروند هم میهن

negooli's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : شوهر یابی اینترنتی!

آقا من بخونم خودش افتخاره
برا هركي تعريف كني كف ميكنه
من خوندم ...:دي