رد پایی در مه - پای درد دل شما - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال تیتر رسانه های اصلاح طلب بعد از تصویب برجام    آیا زنان باهوش‌ هستن؟    آقای حمید بقایی را هرچه سریعتر اعدام کنید! / او خیال می‌كند در دستگاه قضایی عدل علوی    بقایی در بیمارستان بستری شد    بهترین تجربه در درمان ریزش مو    انواع اهداف را بشناسیم    بلوند يا محجبه؟    شکایت دولت از سازنده مستند انتخاباتی روحانی    اسم دختر ٨ ماهه، بنیتا یعنی چی؟    ایران به پرداخت 209 میلیون دلار غرامت به آمریکا محکوم شد    بت کده و میکده هم میهن ;-*    میثم مطیعی:نکند مومنان حراج کنند عاقبت آبروی ایمان را    چرا برجامو آتیش نمیزنند؟!    حال میرحسین خوب است    بقایی جسورتر از قبل/از فردای امروز تمامی اتهاماتی که زدند را منتشر میکنم    میرسلیم : تصمیمات قالیباف نه فقط برای تهران که برای کشور بد است    صومعه سولما «Sumela» معبدی در دل کوه    راه اندازی سایت وردپرسی در لوکال هاست    جدیدترین مدل کفش عروس    پیـش بینـی لیگ هفدهم (هفتـه اول)    گارانتی تعویض صفحه نمایش گلکسی نوت 8 با این شرایط    بقایی علیه داستان عمومی و انقلاب تهران طرح شکایت کرد/واکنش به کذب خواندن سخنان    آسیب شناسی تشیع    مهندس مشایی: زمانه ترس تما شده/نه از پرونده می ترسیم و نه از مجازات    بستنی تریاک میهن :|   

رد پایی در مه
قديمي 02-03-2009   #6 (لینک نوشته)
bollywood
مدیر مجموعه تالارهای هنری

bollywood's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : رد پایی در مه

هر با ر که در آینه می نگرم تصویر تو هویدا می شود.
غربت را ببین! آن قدر از هم دوریم که برای یافتنت باید در خویش بجویمت.
جستنی که به سراب ختم می شود. سراب بودنت.
هیچ از خود نپرسیدیم که تا به حال چه بوده ایم برای هم؟
توش و توانم امید بود و جوانی که هر دو را به پایت قربانی کردم.
باشد که تو باشی و من هم اگر رفتنی بودم و رفتم چه باک؟
حقانیت عشق جز به سر سپردگی آشکار نمی شود.
حال قول و قراری بگذار با من که بعد از من به یاد من در آینه بنگری.
از کجا معلوم؟ شاید تو هم تصویر من را دیدی...

bollywood آفلاين است   پاسخ با نقل قول