رد پایی در مه - پای درد دل شما - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال آیا زنان باهوش‌ هستن؟    آقای حمید بقایی را هرچه سریعتر اعدام کنید! / او خیال می‌كند در دستگاه قضایی عدل علوی    تیتر رسانه های اصلاح طلب بعد از تصویب برجام    بقایی در بیمارستان بستری شد    بهترین تجربه در درمان ریزش مو    انواع اهداف را بشناسیم    بلوند يا محجبه؟    شکایت دولت از سازنده مستند انتخاباتی روحانی    اسم دختر ٨ ماهه، بنیتا یعنی چی؟    ایران به پرداخت 209 میلیون دلار غرامت به آمریکا محکوم شد    بت کده و میکده هم میهن ;-*    میثم مطیعی:نکند مومنان حراج کنند عاقبت آبروی ایمان را    چرا برجامو آتیش نمیزنند؟!    حال میرحسین خوب است    بقایی جسورتر از قبل/از فردای امروز تمامی اتهاماتی که زدند را منتشر میکنم    میرسلیم : تصمیمات قالیباف نه فقط برای تهران که برای کشور بد است    صومعه سولما «Sumela» معبدی در دل کوه    راه اندازی سایت وردپرسی در لوکال هاست    جدیدترین مدل کفش عروس    پیـش بینـی لیگ هفدهم (هفتـه اول)    گارانتی تعویض صفحه نمایش گلکسی نوت 8 با این شرایط    بقایی علیه داستان عمومی و انقلاب تهران طرح شکایت کرد/واکنش به کذب خواندن سخنان    آسیب شناسی تشیع    مهندس مشایی: زمانه ترس تما شده/نه از پرونده می ترسیم و نه از مجازات    بستنی تریاک میهن :|   

رد پایی در مه
قديمي 02-04-2009   #12 (لینک نوشته)
bollywood
مدیر مجموعه تالارهای هنری
 
bollywood's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : رد پایی در مه

قدری لبخند
قدری تبسم
تو چه می دانی این ها که می گویم چه نوش دارویی است پیش از مردن. آری مردن. من از مرگ سخن می گویم. ولی نه آن مرگی که دیگران در هراسند از او. آن ها هیچ نمی دانند از این مردن، چرا که هیچ نیاموخته اند از زندگی کردن.
مرگ من افول آفتاب ایثار است
مرگ من دیدن نشدن های شدنی است
مرگ من آن منظره ای است که دیدم:
قفسی که درش باز بود و پرنده گرفتار از درونش پر نمی کشید. چو بیشتر نگریستم بال و پر خونی اش را دیدم. آن قدر خود را بردر و دیوار این قفس پولادین کوفت تا که بالش شکست و پرش ریخت. در باز شد اما دیگر یارای پروازش نبود.
آری مرگ من آن جا رقم خورد و اکنون که تو روبه روی منی، باری اینک که وقت را بسیار گریز پا و اندک می بینم، قدری لبخند، قدری تبسم ببخش.من نه خریدار که محتاجم. تشنه ایی نشسته بر خاک سیاه عجز و تو آنمقسم آب گوارای بهشتی.
زلالم کن به جرعه ایی، حیاتم بخش، زندگی ارزانی کن
که قدری لبخند
قدری تبسم
مرا کافی است.
__________________

bollywood آفلاين است   پاسخ با نقل قول
16 نفر نوشته را پسندیده اند