تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال آسمون به زمین اومده یا زمین به آسمون؟!    نقد های علامه طباطبائی بر علامه مجلسی    اگر حجاب واجب نباشه،حجاب و رعایت میکنی؟؟؟!!    رویس خواستار از سرگیری تحقیق درباره مبادله زندانیان ایران و آمریکا شد    زیبایی این دختر روس، همه را شگفت زده کرده است! +تصاویر    مشاور روحانی: کاندیداها باید مثل سگ از مجری بترسن!    قطع تماس صوتی تلگرام به خاطر منافع ملی    کنسرت محمد معتمدی در بیرجند لغو شد    واردات لباس خارجی ممنوع شد    جمله های یادگاری    چرا غرب پیشرفته تر است؟    موسس ویکی‌پدیا سایت جدیدی برای مبارزه با خبرهای دروغ راه اندازی کرد    نگاهی به آینده تکنولوژی در سال ۲۱۱۷    دانستنی هایی درباره سرقفلی و انواع آن    آیا به ویکی پدیا به عنوان منبعی بی طرف اعتماد دارید؟    خودشناسی چیست؟    جاش در هم میهن خالیه....    موج درخواست های مردمی در فضای مجازی برای صدور حکم حکومتی توسط رهبری    وعدهای پوپولیستی کاندیدهای انتخابات ایران    سفره انقلاب ، این بار در حوزه قم    شرف وشرافت ازنظرعقلی چیست؟    * دوربین عکاسی شما چیه ؟    طب سنتی و اسلامی    چه مدرک عقلانی ای برای اثبات یکتایی خالق میتوانید ارائه دهید؟    تو رو خدا کمک دارم دیوونه میشم   

رد پایی در مه
قديمي 02-04-2009   #12 (لینک نوشته)
bollywood
مدیر مجموعه تالارهای هنری
 
bollywood's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : رد پایی در مه

قدری لبخند
قدری تبسم
تو چه می دانی این ها که می گویم چه نوش دارویی است پیش از مردن. آری مردن. من از مرگ سخن می گویم. ولی نه آن مرگی که دیگران در هراسند از او. آن ها هیچ نمی دانند از این مردن، چرا که هیچ نیاموخته اند از زندگی کردن.
مرگ من افول آفتاب ایثار است
مرگ من دیدن نشدن های شدنی است
مرگ من آن منظره ای است که دیدم:
قفسی که درش باز بود و پرنده گرفتار از درونش پر نمی کشید. چو بیشتر نگریستم بال و پر خونی اش را دیدم. آن قدر خود را بردر و دیوار این قفس پولادین کوفت تا که بالش شکست و پرش ریخت. در باز شد اما دیگر یارای پروازش نبود.
آری مرگ من آن جا رقم خورد و اکنون که تو روبه روی منی، باری اینک که وقت را بسیار گریز پا و اندک می بینم، قدری لبخند، قدری تبسم ببخش.من نه خریدار که محتاجم. تشنه ایی نشسته بر خاک سیاه عجز و تو آنمقسم آب گوارای بهشتی.
زلالم کن به جرعه ایی، حیاتم بخش، زندگی ارزانی کن
که قدری لبخند
قدری تبسم
مرا کافی است.
__________________

bollywood آفلاين است   پاسخ با نقل قول
16 نفر نوشته را پسندیده اند