یا مَنِ إسمهُ دَواء و ذِکرِهُ شِفاء((براش دعا کنید)) - عشق و دوستی - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال مُختَصــر ...    التماس میکنم بهم جایزه بدین :(    بنز و هيونداى هم نمی توانند استانداردهاى ايران را پاس كنند    دوست داری به کسی ی آهنگ هدیه بدی؟    !!!! هرگزها !!!    بهترین عیدی برای مردم    مجوز محمدعلی فروغی برای جعل در تخت جمشید به موسسه شیکاگو    چگونه از پسر و داماد مورد علاقه خود خواستگاری کنیم.    همکاری با هم میهن و آینده شبکه    نرخ بیکاری آمریکا به پایین ترین سطح ۴۵ سال اخیر رسید/عملی شدن وعده اقتصادی ترامپ    حیف مرد!    نتیجه تحلیل ژنتیک کروموزوم ایگرگ(دی ان ای پدری) مردم اویغور nvnv    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    صفحه ی رسمی من...    امام جمعه اصفهان خواستار مجازات مرگ برای دستگیرشدگان شد.    علل تاریخی مسلمان شدن ایرانیان    ๑۩۞۩๑ . . . حـــرف آخـــر . . . ๑۩۞۩๑    دردناکترین قسمت این تصویر چیست ؟!!!    یه عکس به نفرِ قبلیت هدیه کن    عکسهایی که خودم گرفتم    این عکس رو تقدیم میکنم به...    عبدالناصر بنی کنعان، متولد اهواز یا همان ناصر پورپیرار که بود؟ حامی ایده پان عربیسم    (: هنرنمایی ِ هم میهنی :)(غذاهایی که درست کرده ایم)    : ₪.•:.حـَـرف دل _حـَـرف حِسـاب .:•.₪    چـــــــی ؟ از کجـــــــا ؟ چند خریـــــــدی؟+ عکس   

یا مَنِ إسمهُ دَواء و ذِکرِهُ شِفاء((براش دعا کنید))
قديمي 10-20-2009   #17 (لینک نوشته)
Tabassom
جل الخالق

Tabassom's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : یا مَنِ إسمهُ دَواء و ذِکرِهُ شِفاء((براش دعا کنید))

سلام

امیدوارم حالش بهتر و بهتر بشه

ام يجيب المضطر اذا دعاه و يكشف السوء

ایشالله که از هر درد و رنجی نجات پیدا کنه.

چه تنها و غریبم بی تو در دریای هستی، ساحلم شو غرق گشتم بی تو در شبهای مستی

Tabassom آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند