یا مَنِ إسمهُ دَواء و ذِکرِهُ شِفاء((براش دعا کنید)) - عشق و دوستی - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال «چرا مردان از دادن حق طلاق به همسرانشان خودداری می‌کنند؟»    مهدوی‌کیا: مردم دنیا از کار سرلشکر سلیمانی خوشحال شدند    ﺍﮔﻪ ﺟﻨﺲ ﻣﺨﺎﻟﻒ ﺑﻬﺖ ﺑﮕﻪ ﻋﺰﯾﺰﻡ ﻭﺍﮐﻨﺸﺖ ﭼﯿﻪ؟    بیوگرافی حسن شماعی زاده اهنگساز و خواننده بزرگ    (✿◕ ‿ ◕)مشاعره سنتی(✿◕ ‿ ◕)    فروش نان جیرجیرکی در فنلاند    یک تازه وارد    تصاویر جذاب از سد اکباتان در همدان    یونانیان و تورکان تروا    گونتای گئج آلپ: تُرکان اصلی ترین دلیل شکست بابک بودند    زندگی اسفناک زنان در ارتش کره شمالی    امروز چي گوش دادي يا داري چي گوش ميدي؟    علت ورزش نکردن زنان ایرانی چیست ؟    نظرتون راجع به آخرین فیلمی که دیده اید؟    روشهای ساده برای تقویت مژه چشم    بهنوش بختیاری: سردار سلیمانی در تاریخ جهان ماندگار شد    راز داشتن پوست سالم چیست ؟    یک عکس و قضاوت‌های برعکس!    توهین به مقدسات را تمام کنید    مهارتهایی که قبل از ۱۸ سالگی باید اموخت    یافتن اسم فیلم    روش ساخت انواع ماسک خانگی برای زیبایی پوست    بحث و تبادل نظر در مورد آینده بازار مسکن    روش تهیه غذای گیاهخواران    دستگاه کفسابی هرلوکس۵۳۰   

یا مَنِ إسمهُ دَواء و ذِکرِهُ شِفاء((براش دعا کنید))
قديمي 10-24-2009   #21 (لینک نوشته)
Mobinaa
شهروند هم میهن

Mobinaa's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : یا مَنِ إسمهُ دَواء و ذِکرِهُ شِفاء((براش دعا کنید))

غمت شد مونس جانم بیا بنشین به بالینم
به دامان غمت خفتن شده ایمان و ایینم
سلام
سلام سلام
دوستای گلم

زندگی کوتاهتر از ان است که به خصومت بگذرد و قلبها گرامی تر از انند که بشکنند .انچه از روزگار به دست می اید با خنده نمیماند و انچه از دست رود با گریه جبران نمیشود
اومدم با یه خبر بسیار مسرت بخش و امیدوار کننده
بعد از اعمال !!! جراحی این دوست عزیزمون(( البته گفتا چند بار بود من دقیقا متوجه نشدم نمیدونم دو بار بود یا سه بار)) به سلامتی امروز خبر مرخصیشون و از بیمارستان شنیدم و اینکه حالش در حال حاضر خوبه و دکترا از عمل اخر ((به ویژه)) رضایت کامل و داشتن
واقعا غرق سرور و شادیم که دوستای خوبی دارم که وقتی غمی در چهره دیگری میبینه یا دردی و احساس میکنن
زود میان وارامش بخشی میکنن بر درد دوستشون
واقعا خوشحالم که در سرزمینی زندگی میکنم که هنوز انسانیت معنا داره
هنوز کسایی هستن که همدیگرو
و از جون و دل دوست دارند
هنوز خدایی هست که وقتی کسی برای کس دیگر دست نیاز بلند میکنه دستش و میگیره و امین میگه
خیلی خوشحالم
البته ناگفته نمونه که من مطمئنم یکی یا همه این دعا ها دست در دست هم دادن و شفای نسبی و به این دوستمون هدیه دادن
الانم جز اشک ذوق . و سر اردات .دست تعظیم بر سینه چیزی دیگری از دستم بر نمیاد
مرسی که دعا کردی
مرسی که روحیه دادید
در کل برای همه چی ممنون
اما در اخر
وقتی داری اونایی را که دوست داری و نمی دونن دعا میکنی یادت باشه اونایی
رو که دوستت دارن و نمیدونی هم دعا کنی ***این کلام اخر یه سودی برای من داره اگه گفتی چرا ؟؟؟ چون شاید ندونید ولی همتون و عاشقانه دوست دارم ***
غروب غمتان را به هر قیمتی خریدارم
چون طلوع شادی هایتان اروزی قلبی من است
هم بازیشون باشیم
یا اسباب بازیشون
Mobinaa آفلاين است   پاسخ با نقل قول
5 نفر نوشته را پسندیده اند