شوهر یابی اینترنتی! - مطالب جالب و خواندنی - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال هرشعرو متنی که دوست داری اینجا بنویس    به این دلیل سوریه گرفتار جنگ داخلی شد و نوبت عربستان و اردن نیز خواهد رسید    میدونی.........    دلت برای کی یا چی میسوزه    ریشه ی باکو از باخماغ به معنای نگاه کردن است    گرانی سفره مردم را خالی کرد/مهندس میرسلیم:حیثیت نظام مهمتر از آبروی مسئولان فاسد    اردوغان خواستار تحریم آیفون توسط مردم شد/شکستن آیفون ها توسط مردم ترکیه    فروپاشی ایران و سقوط تهران نزدیک است؟    برای کاهش قیمت ها و ثبات بازار و تنبیه تاجران نامرد متخلف باید بازار موازی ایجاد کرد    آیت الله عالمی: رسانه‌ها اشرافی‎گری مسئولین را افشا کنند    فاجعه تیغ زنی و خود زنی در مدارس دخترانه!    )    ایا پای یک زن شما رو تحریک میکنه؟؟    عزت الله انتظامی درگذشت    آیا قسمتی از احساسات درون قلب قرار دارن؟    آیا این کار رانت خواری و خلاف قانون نیست؟    به نیت شهیدان دشت کربلا 72 صلوات ختم میکنیم    سفره صلوات    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    یا علی    فکرش را هم نمیکردم روزی سیگار بکشم ....!!!    این عکس رو تقدیم میکنم به...    بیانیه دکتر زیباکلام درباره نشست عدالتخواهان و بر هم زدن مراسم توسط نهاد های نظامی    دکتر احمدی نژاد:آماده ام سابقه نداری برخی را منتشر کنم    رحیم‌پور: چرا رئیس قوه قضائیه لیست قضات فاسد را اعلام نمی‌کند؟/اندر احوالات برجام   

شوهر یابی اینترنتی!
قديمي 11-04-2009   #11 (لینک نوشته)
arezoo_67
دلـــداده خـــرداد

arezoo_67's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : شوهر یابی اینترنتی!

نوشته اصلي بوسيله negooli نمايش نوشته ها
آقا من پيشنهاد ميدم اينترنتم مثله اتوبوس مردونه زنونش كنن!!!

پیشنهادت واسه خودت گلی
arezoo_67 آفلاين است   پاسخ با نقل قول