تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال مجری تلویزیون در بهشت زهرا غسالی می‌کند! +عکس    ***مسجد هم میهن***    نوشته اعتراضی ِ یک راننده تاکسی در خیابان جمهوری تهران !    ساختمان پلاسکو تهران آتش گرفت+عکس و فیلم    كاشف جديد قاره آمریکا کشف شد!!    دیوار بخش شمالی ساختمان پلاسکو فروریخت    شبيه عابران آشنا ندار...    کافه نوستالوژی    مشاعره با اشعار شاعران انتخابی شما......    خواهرم حجابت ...    شكايت جناب سيد محمد خاتمي از سردار نقدي    هرشعرو متنی که دوست داری اینجا بنویس    سحر، جادو، بستن بخت؛ واقعیت یا خرافات؟؟؟    نیمی از جهان به غارت رفته....    چرا حضرت زهرا س به ابوبكر گفتند برسول خدا دروغ نبندد ؟!    دانلود آهنگ های جدید ایرانی    میتسوبیشی رقیب نیسان قشقایی در سال ۲۰۱۷    دستگیری اولین زن بدنساز تهرانی شیرین نوبهاری    حمید لولایی: دوست دارم روزی نقش آقای روحانی را بازی کنم    امر به معروف و نهی از منکر .... خیلی کار بدی است    ๑۩۞۩๑ .....بیایید شاد باشیم و بخندیم ....๑۩۞۩๑    آرزوی مشاور احمدی نژاد برای بازگشت خواننده لس آنجلسی به ایران+ تصویر    افزایش فشار تندروها برای ردصلاحیت روحانی    پرسش ها، پیشنهادها و انتقادها    این پوتین بود که تغییر سیاست داد/ می خواهم کمی ساکت باشم و کتاب بنویسم/من برای برابر   

اگه بهت بگن يه جمله در مورد مادرت بگو چي ميگي؟
قديمي 10-12-2011   #1 (لینک نوشته)
باصفای هم میهن

mohammad.hasan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض اگه بهت بگن يه جمله در مورد مادرت بگو چي ميگي؟

اگه بهت بگن يه جمله در مورد مادرت بگو چي ميگي؟
من ميگم مادر عزيزم از روزي كه رفتي چراغ اين خونه هم خاموش شده
مادر چراغ خونه بودي وقتي ميبينم بچه اي رو با مادرش دارن تو خيابون يا كوچه باهم هستن خيلي حسوديم ميشه و اينكه ميگم مادر دوستت دارم و تا آخرين لحظه عمرم به يادتم
109 نفر نوشته را پسندیده اند
100percentsaeid, afarid, afrasiab, afsaneh61, ahn1372, ainaz-69, alone_composer, Amir-nasooz, Armin58, asrin2570, aviator, b313, Bahare jon, beacon, bita68, blackswan, boosal, Brandon, canary, ceshibel, Eybaba, far-k, farahnaz, forogh99, fouliya, gelareh67, hadiss, hadis_a, hani74, Hanna, hasti21, hayla, hesam19, heyfenan, hossein-a, hugo, imp4ct, irfanaref, jaleel2007, kambizmovahedi, kimiagar, kiyana, Leopardo, lidaaa, life67, lord007, lost_love, lovelylove, madarshowar, Mahbanoo60, mahmonir11, mahtab123, mamankhanum, marjan1, MARY-KHOSH, maryam634, maseeh, matisa, Milaad, mina_a, minu, mohamedreza, mohsen_rc, momoosh, mr.malekian, nakar, Navid_N, Nilaa, nopq, Parand, parisa1367, parivash, psh_milad, rad1515, rahg0zar, rea1362, reza123, Rezaa, ronas.ara, saba22, sabra, sahar23, sahar990, saraunique, se7en, setare72, setareh11, sevim, shadab, shadow.world, shahpari, shikpo0sh, shirinb, simaazad, snowqueen, sohaa, sokoteshab, tahora, taniya, tarane18, taranomebahar, Toktam, tottoro, yasna19, yazahra02, yohan, zahra1391, zibo, _snowgirl