پرسش و پاسخ- مسائل مرتبط با آموزش زبان انگلیسی - آموزش و یادگیری زبان انگلیسی - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال برای patriotmanدعا کنید    احمدی نژاد:به من می گویند ضد انقلاب انحرافی!/وضع موجود شایسته ملت ایران نیست/تصاویر    صحبت های تامل برانگیز بنی صدر در مورد بردگی جنسی زنان در فرهنگ غرب    نتانیاهو! با دم شیر بازی نکن    ⭕️ دستمزد کنونی کارگران فقط کفاف ۱۰ روز آنان را می‌دهد!    مقایسه بودجه فقط یک دانشگاه با بودجه همه حوزه های علمیه کشور!    توهین بازیگر مست ترکیه به زنان محجبه    تبلیغ بهائیت جرم نیست؟ بهاییت دین است؟    مشهور ترین نام های خانوادگی بهائی    آیا خانه پیامبر به عائشه ارث رسیده بود؟    ریلی اصلی انقلاب/خودزنی!    هر کی زبانش خوبه لطفا وارد بشه    سنگ اندازی در مقابل فعالیت دفتر عدالتخواه دانشجویی در یاسوج    وقتی بی بی سی هم توئیت های انگلیسی احمدی نژاد را دنبال میکند و رسانه های داخلی سانسور    دکتر احمدی نژاد تولد مارتین لوترکینگ را تبریک گفت    زاکانی:در مورد حمله به سفارت عربستان از داخل خود سفارت به من زنگ زدند!    اثبات درستی اخراج برخی توسط دکتر احمدی‌نژاد/محاکمه با کت و شلوار!    ملک سعد آباد آزاد شد؟/پیروزی دیگر برای عدالتخواهان    خاطـرات روزانـه    ادعای خنده دار دختر هاشمی/امید مردم به پدر من بود!/یادآوری    مُختَصــر ...    پیشنهادات جالب امام جمعه عدالتخواه به دستفروشان    حسین محب اهری درگذشت    توکلی: سه قوه با تبانی با یکدیگر موضوع برخورد با حقوق‌های نجومی را بر زمین گذاشتند    لــِذت هایِ کوچکــِ زنـــدِگی   

پرسش و پاسخ- مسائل مرتبط با آموزش زبان انگلیسی
قديمي 02-15-2012   #4 (لینک نوشته)
hamidbbb
هم میهن دوست

hamidbbb's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ

سلام
من یه سوال در مورد اموزش انگلیسی در خواب داشتم میخواستم بدونم انگلیسی در خواب عملی هست یا نه؟
hamidbbb آفلاين است   پاسخ با نقل قول