پرسش و پاسخ- مسائل مرتبط با آموزش زبان انگلیسی - آموزش و یادگیری زبان انگلیسی - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال و اینگونه بیسواد وسواس خود را درمان کرد...!!!    مفهوم این نوشته چی میتونه باشه؟    اذان    مبارزه هالک ایرانی با ترسناک ترین مرد زمین + عکس    (✿◕ ‿ ◕)مشاعره سنتی(✿◕ ‿ ◕)    چرا امامت حتما باید در قرآن آمده باشد؟    قاجار هم مدعی مالکیت تاج و تخت شد :)    خاطـرات روزانـه    سلام بر محمد، پیامبری که...    هر چی دلت میخواد بگو    آیا در بحران صنايع توليد شكر هم احمدي نژاد مقصر است؟!    آمریکا بانک فرانسوی را بدلیل دور زدن تحریم‌های ایران، کوبا، سودان و لیبی جریمه کرد    به چه دلایلی شیعه دوازده امامی مذهب بر حق است؟    یک باور غلط دیگر!    آيا خدا رياضي نمي دونه؟!    دعوت از روحاني براي آتش زدن كارخانه فرش!    طرز تهیه ساندویچ کالباس    ๑۩۞۩๑ . . . حـــرف آخـــر . . . ๑۩۞۩๑    طرز تهیه سالاد سزار    این عکس رو تقدیم میکنم به...    کارگر چینی سر کارگر ایرانی را شکست، پتروشیمی تعطیل شد!    ترامپ باز هم به مردم ایران توهین کرد    وصف حالتو با شعر بگو......    علی‌نژاد عامل بدبختی دختران ایرانی است +فیلم    کیمری ها (پارسیان)، عامل ترویج فرهنگ تراکی در ایران در قرن 8 ق.م.   

پرسش و پاسخ- مسائل مرتبط با آموزش زبان انگلیسی
قديمي 03-04-2012   #7 (لینک نوشته)
Banoo
شهروند هم میهن

Banoo's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ- مسائل مرتبط با آموزش زبان

مرمیس جونم سلام مشکل اساسی من اینه که از آموزشگاه که میام کلا نمیدونم چطوری باید زبان بخونم تو خونه!بخاطر همینم کل مطالب وفراموش میکنم میتونی کمکم کنی که چیکار کنم؟

.
.
.

مائیم که بی‌قماش و بی‌سیم خوشیم/در رنج مرفهیم و در بیم خوشیم/تا دور ابد از می تسلیم خوشیم/تا ظن نبری که ما چو تونیم خوشیم
Banoo آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :