من و ایرانسل....کلاهبرداری ....هشدار - گفتگوي آزاد - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال آیا مذهبی ها فقط خودشون رو خوب میدونن؟    راسته میگن ایران تکنولوژی بشقاب پرنده داره ؟    فقه سکولار    ما توانستیم    عفونت مثانه چیست ؟ دلایل و علائم عفونت مثانه    خلیج فارس ثبت جهانی شد.    درمان عفونت های مجاری ادرار با کمک سیر    فیلم : لحظه اصابت موشک تاو به حزب الله    پدر و مادرِ متفاوت مسیح علی‌نژاد    عبدی: جهانگیری بعد از دلار ۴۲۰۰ تومانی که مطرح کرد، حق انتقاد از دولت را ندارد    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    شهدا را ياد كنيد با ذكر يك صلوات    ترور احمدی نژاد ، بازی جدید جریان انحرافی    بازنشستگان زمزم خودشان به جای سنوات نوشابه خواستند!    بهترین روش تقویت ابرو و مژه    بهترین تجربه در کاشت مو    بهترین تجربه در درمان ریزش مو    ابن عربی و مقوله تقیه    بنزین دونرخی در راه است؟    نشانه های وجود جن    راه ورود موجودات غیر ارگانیک    بنزین ترک مرغوب‌تر است؟    بهش بگو.............!    چراپیامبران فقط درآسیا مبعوث شده اند؟    آثار موسیقی با اجرای محمد امیدوار تهرانی   

من و ایرانسل....کلاهبرداری ....هشدار
قديمي 03-23-2012   #15 (لینک نوشته)
Banoo
شهروند هم میهن

Banoo's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : من و ایرانسل....کلاهبرداری ....هشدار

دقیقا این اتفاق هم واسه من افتاد که بابام گفت یه دونه ال سی دی خودمون بسه !پی ش ونگیر!

Banoo آفلاين است   پاسخ با نقل قول