آثار موسیقی با اجرای محمد امیدوار تهرانی - ترانه و موسیقی - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال محبوبیت ساسانیان    Desktop شما چه شکلیه؟ عکسشو بزار    جهانگیری و عارف در ۱۴۰۰ کاندیدا می‌شوند/حضرتی:روحانی استعفا دهد    هر چی دلت میخواد بگو    کدام اسلام؟!/اسلام طالقانی یا کیهان شریعتمداری؟!    نامه سرگشاده به رئیسی /حجت الاسلام صدر الساداتی آزاد شد    آیا در بحران صنايع توليد شكر هم احمدي نژاد مقصر است؟!    به همدلیتون نیاز دارم....    کارگر چینی سر کارگر ایرانی را شکست، پتروشیمی تعطیل شد!    تهدید ایران به اشغال و قحطی توسط وزیر خارجه انگلیس در تهران    پرنفوذترین زبانهای دنیا: ۱.انگلیسی، ۲.پارسی    ๑۩۞۩๑ . . . حـــرف آخـــر . . . ๑۩۞۩๑    مدیریت گزارش تماس ها در سانترال کم ظرفیت پاناسونیک    معرفی گلکسی s10    سه راه حل شبکه برای کنترل از راه دور hvac    وصف حالتو با شعر بگو......    (✿◕ ‿ ◕)مشاعره سنتی(✿◕ ‿ ◕)    جهانگیری بدون اشاره به اعتراضات ارتباط نسبی با اعضای هیئت مدیره شن تپه را تکذیب کرد    خاطـرات روزانـه    انتقاد دکتر احمدی نژاد به برگزار نشدن علنی دادگاه و سواستفاده از حکم رهبری    یک اصلاح طلب: آیا ما شبیه افراد نادان هستیم؟/رسوایی و برجام    آمریکا بانک فرانسوی را بدلیل دور زدن تحریم‌های ایران، کوبا، سودان و لیبی جریمه کرد    دکتر احمدی نژاد:آقای مشایی هدف یک برخورد سیاسی در سطح بالای دستگاه قضایی قرار گرفته    از کجا بفهمیم بدن چه ویتامینی کم دارد؟    جوانفکر به دو سال و نیم زندان، دو سال محرومیت از حضور در فضای مجازی محکوم شد/آخرین وض   

آثار موسیقی با اجرای محمد امیدوار تهرانی
قديمي 04-22-2012   #5 (لینک نوشته)
alone_composer
تیم رادیو هم میهن

alone_composer's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : آثار موسیقی با اجرای محمد امیدوار تهرانی

دوستان عزیزم اجازه بدهید برای اولین کار، اثری را تقدیم حضورتان کنم به نام "عزیز دل شکسته" این کار مربوط به سال 1390 است و مراحل تولید نهایی آن تقریبا در یک دوره ی شش ماهه صورت گرفته. در ترانه ی این اثر هدفم بیان کردن رنج و دری است که انسان های مظلوم متحمل می شوند و دعوت آن ها به سوی امیدواری و فرداهایی روشن. این اثر را با تمام وجود به خانم طاهره بهرامی عزیز و دختر کوچکشان پانیذ تقدیم می کنم که چند سال قبل متاسفانه در یک حادثه ی تلخ "اسید پاشی" در همدان به شدت آسیب دیدند. امیدوارم که ما انسان ها بتوانیم در لحظات سخت در کنار یکدیگر باشیم و به هم کمک کنیم. امیدوارم روزی برسد که دیگر شاهد این گونه حوادث تلخ در هیچ کجای این دنیا نباشیم. از همه ی شما عزیزان هم تقاضا می کنم قبل از شنیدن این آهنگ برای سلامتی هر چه بیشتر خانم بهرامی عزیز و دخترشان پانیذ نازنین دعا کنید.

شناسنامه ی اثر:

نام: دل شکسته - عزیز دل شکسته.
زمان: 6 دقیقه.
ترانه سرا، آهنگساز، تنظیم کننده و خواننده: محمد امیدوار تهرانی
ناظر ضبط: فرهاد هوشیار
با سپاس فراوان از استادان عزیزم جناب آقای جمال الدین جمالی و کیوان علایی

لینک دانلود: azize delshekaste (mp3-128k).mp3 - 4shared.com - online file sharing and storage - download

لینک اثر و مصاحبه از سایت همدان پرس: پایگاه خبری تحلیلی همدان پرس | Hamedanpress.com

با سپاس از دوستان خوب و مهربانم
محمد امیدوار تهرانی 3/2/1391
alone_composer آفلاين است   پاسخ با نقل قول