تنهايي - پای درد دل شما - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال نظرتون راجع به آخرین فیلمی که دیده اید؟    گرگ گرسنه کودک 3 ساله را تیکه پاره کرد/ مرگ تلخ در کرمانشاه    تحلیل صادق زیباکلام از ماجرای آزاده نامداری    ختم دوره ای آیه الکرسی    خدایا شکرت ( قبل از ورود به انجمن یادمون باشه )    چرا فتنه گران از آزادی بقایی ناراحتند؟/تاج زاده: من حاضرم اعلام بکنم تقلب نشده    ♦ هر پنجشنبه و جمعه یادی از رفتگان ♦    هر روز روزمان را با ذكر همان روز شروع كنيم    نظر شما درمورد سریال عاشقانه چیست ؟    دانلود دعای روزهای هفته (صوتی و متن)    » زیارت ائمه ی معصومین (ع) در روزهای هفته ..    سلام بر حسین...    سلام بر فاطمه سلام الله علیها.    طلاق پارتی؛ تا حالا دعوت شدین؟    سفره صلوات    بزرگترین هتل جهان در مکه افتتاح می‌شود + تصاویر    صلوات و دعا برای پیروزی و سلامتی مدافعان حرم حضرت زینب سلام الله علیها    شهدا را ياد كنيد با ذكر يك صلوات    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانيد    دروغ هر چه بزرگ تر، باور کردنش آسان تر ولی.../مسببان دیروز تحقیر نخبگان، امروز زیر    چرا برجامو آتیش نمیزنند؟!    مراسم تشییع بنیتا    حال میرحسین موسوی مساعد نیست    رئیس بیمارستان بقیه الله : گفته های بقائی کذب است   

موضوع: تنهايي
تنهايي
قديمي 08-09-2012   #13 (لینک نوشته)
rainebeach
شهروند هم میهن

rainebeach's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : تنهايي

نوشته اصلي بوسيله shervin نمايش نوشته ها
مرسي كه تنهام نزاشتيدوبه تنهايي من سرزديد
هوای دل انگیزی است
ساعت به وقت تنهایی وخلوتی تامل انگیز