پاتوق تازه وارد ها - کاربران تازه وارد هم میهن - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال چرا آیت الله خامنه ای ، مسافرت خارج از کشور نمیروند ؟    منوچهر متکی متهم به دریافت 124 میلیارد تومان تسهیلات ثامن شد/پای دو مجری در میان است؟    عکس لیوان شخصی شما    من او را دوست دارم "دوست دارم"...    شاید حقیقت از نظر من و شما متفاوت باشه    زنم کتکم میزند؟؟!!    پوتین :پوتین:به لطف برجام، ایران به کنترل‌شده‌ترین کشور دنیا تبدیل شده    تجربه من از ترک سیگار روی روانم    حذف دروس اسلامی در مدارس عربستان    آثار موسیقی با اجرای محمد امیدوار تهرانی    دریافت‌های میلیاردی دو مجری مشهور تلویزیون!/ وام 124 میلیاردی وزیر احمدی نژاد با سود    یه عکس به نفرِ قبلیت هدیه کن    احمدی نژاد در بجنورد:چرا همه راه ها را بسته اید؟/حضور در حرم امام رضا(ع)    بازی موردعلاقت؟    بهش بگو.............!    لطفا زمان ثبت نام دانشگاه را بگید    فقر یا توانگری    هر کانالی که میزنیم آخوند داره!!!    ميشه تبليغ حجاب نكنيد؟/😏😏    بـرندگـان پیـش بینـی جام جهـانی روسیـه 2018    آیا قسمتی از احساسات درون قلب قرار دارن؟    راهنمایی میخوام    عظم و اراده بی‌نظیر و بی‌همتای من.    ﺗﺌﻮﺭﯼ ﺗﻮﻃﺌﻪ ﭼﯿﺴﺖ ﻭ ﭼﺮﺍ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﻪ ﺁﻥﻫﺎ ﺑﺎﻭﺭ ﺩﺍﺭﻧﺪ؟    اگه علت تجاوزها بی حجابیه چرا قربانیان تجاوز باحجاب نمیشن؟!   

پاتوق تازه وارد ها
قديمي 01-18-2013   #14 (لینک نوشته)
amirabas
سکوتم از رضایت نیست

amirabas's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : پاتوق تازه وارد ها

ندا ؟
ملینا؟

سیاهی لبانم از سیگار نیست عزادار حرفهای ناگفته ایست که در دل دارم
amirabas آفلاين است   پاسخ با نقل قول
5 نفر نوشته را پسندیده اند