جهان در آستانه ظهور (نگاهی به رخدادهای آخرالزمان از منظر قرآن و روایات ) - قرآن و عترت - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال علم الهدي:ايران زير نظر حجت خدا اداره ميشود    نظر بدید این کار برم یا ن    آقا اجازه میدید به صورت زیبای خانمتون نگاه کنم؟!    پیدا کردن همسر (همسریابی) در آداب و رسوم ایران امروز    دکتر زیباکلام: با شاخه زیتون به نیویورک بروید نه با تفنگ    هویت بختیاری ها بر اساس آزمایشات ژنتیک    پرویز پرستویی و تروریسم و آناهیتا همتی    فیلم زیبا از شکار تروریستها توسط ac130آمریکایی    مجموعه اشعار یغما گلرویی    به نیت شهیدان دشت کربلا 72 صلوات ختم میکنیم    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    حمله تروریستی به رژه نیرو‌های مسلح در اهواز    آثار موسیقی با اجرای محمد امیدوار تهرانی    دیالوگهای ماندگار    یه عکس به نفرِ قبلیت هدیه کن    این عکس رو تقدیم میکنم به...    بهش بگو.............!    طراحی سایت بازاریابی شبکه ای    زندگی به من آموخت که ......    سفره صلوات    هواپیمای بدون موتوری که از عقاب باهوش تر است    آیا امام حسین شفا میدهد؟    ۶۵ میلیون سال پیش انسانِ موش‌مانند، چگونه گوشت‌خوار شد؟    این باتری، دی‌اکسید کربن را می‌بلعد!    پیشرفته ترین ربات کشاورز جهان ساخته شد   

جهان در آستانه ظهور (نگاهی به رخدادهای آخرالزمان از منظر قرآن و روایات )
قديمي 10-10-2013   #20 (لینک نوشته)
b313
و عشـق صـدای فـاصلـه هـاسـت ..

b313's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : جهان در آستانه ظهور (نگاهی به رخدادهای آخرالزمان از منظر قرآن و روایات )

خبرگزاری شبستان؛ یکی از آسیب های مفهوم مهدویت فعالیت مستمر فرقه های دست ساز نوظهور است که با شبهه پراکنی درخصوص معارف مهدویت سعی در ورود معانی دروغ به این فرهنگ دارند. از این رو لازم است درراستای مقابله با این فعالیت های ویرانگر آموزش ها، انتقال و ترویج مفاهیم مهدوی در فضای مجازی به صورت گسترده بیان شود.
از این رو پاسخ به برخی پرسش های مهدوی در این فضا امری لازم و ضروری به نظر می رسد، خبرگزاری شبستان در این راستا با ارائه پرسش های مهدوی و پاسخ به آنها از طریق عالمان و عارفان به این حوزه سعی دارد، منطق مقابله با این شبهات را به علاقه مندان به این حوزه ارائه دهد.
از آیت الله محمدتقی بهجت(ره) پرسیده شد:

چرا امام زمان(عج) غائب هستند و ما از فیض حضورشان محرومیم؟
آیت الله بهجت پاسخ دادند: سبب غیبت امام زمان(عج) خود ما هستیم! و گرنه اگر ظاهر شوند چه کسی ایشان را می کشد؟ آیا جن آن حضرت را می کشد؟ یا قاتل ایشان انسان است؟ ما از پیش امتحان خود را پس داده ایم که چگونه از امام تحفظ و یا اطاعت می کنیم و یا اینکه ایشان را به قتل می رسانیم!
انحطاط و پستی انسان به قدری است که قوم حضرت صالح(ع) ناقه صالح را با اینکه وسیله ارتزاق و نعمت آن ها بود، پی کردند چنان که قرآن کریم درباره ی آن ها می فرماید یک روز آب سهم شما باشد و روز دیگر سهم آن و روزی که آب چاه را می خورد در عوض ، آن ها شیر می داد.
آن آقا گفت: چرا برای تعجیل فرج دعا می کنید؟ آیا می خواهید بیاید و او را هم بکشید؟ برای اینکه مزاحم خط و مردم و حکومت و حاکمیت شما خواهد بود! آنان که سایر ائمه را کشتند دیوانه که نبودند! بلکه سبب آن بی دینی بود! آیا الان دیگر آن طور نیست؟! ....

وعده صادق
نوشته را نپسندیده اند :