جهان در آستانه ظهور (نگاهی به رخدادهای آخرالزمان از منظر قرآن و روایات ) - قرآن و عترت - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال چرا امامت حتما باید در قرآن آمده باشد؟    واژگان ژرمنی در زبان پارسی و عربی    بهترین سازندگان وب سایت سال ۲۰۱۸    .... آهنـــــگ های درخـــــواستی ....    وقتی بی بی سی هم توئیت های انگلیسی احمدی نژاد را دنبال میکند و رسانه های داخلی سانسور    دانلود آهنگ چشماتو خیلی دوست دارم امین حبیبی    دانلود آهنگ جدید محمد علیزاده به نام خاطرت تخت    اگه بهت بگن يه جمله در مورد مادرت بگو چي ميگي؟    واکنش رییس مرکز مبارزه با پولشویی به اخبار برخی رسانه‌ها درباره ممنوع الخروجی    دوست داری از خدا چه سوالی بپرسی؟    میخواهید امنیت غذایی کشور را به خطر بیندازید، بسم الله    * 30نمـا یعــــــنی ..... *    معاون سابق ارزشگذاری سازمان خصوصی سازی: صدای هفت تپه در دشت مغان هم شنیده می‌شود/ واگ    یک باور غلط دیگر!    ترامپ باز هم به مردم ایران توهین کرد    امروز چي گوش دادي يا داري چي گوش ميدي؟    یافتن اسم فیلم    (✿◕ ‿ ◕)مشاعره سنتی(✿◕ ‿ ◕)    بازگشت وزیر سابق اقتصاد به دولت با کسب سمت در وزارت نفت!    پادشاه فصل ها ، پاييز....    دوست داری به کسی ی آهنگ هدیه بدی؟    Matlab    حضور چند باره انگلیسی ها برای زاغری؟/فریب سیاسی ممنوع!    ​مرگ و میر ناشی از کار :ده تا از خطرناک ترین مشاغل در آمریکا ​    آيا خدا رياضي نمي دونه؟!   

جهان در آستانه ظهور (نگاهی به رخدادهای آخرالزمان از منظر قرآن و روایات )
قديمي 10-10-2013   #20 (لینک نوشته)
b313
و عشـق صـدای فـاصلـه هـاسـت ..
 
b313's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : جهان در آستانه ظهور (نگاهی به رخدادهای آخرالزمان از منظر قرآن و روایات )

خبرگزاری شبستان؛ یکی از آسیب های مفهوم مهدویت فعالیت مستمر فرقه های دست ساز نوظهور است که با شبهه پراکنی درخصوص معارف مهدویت سعی در ورود معانی دروغ به این فرهنگ دارند. از این رو لازم است درراستای مقابله با این فعالیت های ویرانگر آموزش ها، انتقال و ترویج مفاهیم مهدوی در فضای مجازی به صورت گسترده بیان شود.
از این رو پاسخ به برخی پرسش های مهدوی در این فضا امری لازم و ضروری به نظر می رسد، خبرگزاری شبستان در این راستا با ارائه پرسش های مهدوی و پاسخ به آنها از طریق عالمان و عارفان به این حوزه سعی دارد، منطق مقابله با این شبهات را به علاقه مندان به این حوزه ارائه دهد.
از آیت الله محمدتقی بهجت(ره) پرسیده شد:

چرا امام زمان(عج) غائب هستند و ما از فیض حضورشان محرومیم؟
آیت الله بهجت پاسخ دادند: سبب غیبت امام زمان(عج) خود ما هستیم! و گرنه اگر ظاهر شوند چه کسی ایشان را می کشد؟ آیا جن آن حضرت را می کشد؟ یا قاتل ایشان انسان است؟ ما از پیش امتحان خود را پس داده ایم که چگونه از امام تحفظ و یا اطاعت می کنیم و یا اینکه ایشان را به قتل می رسانیم!
انحطاط و پستی انسان به قدری است که قوم حضرت صالح(ع) ناقه صالح را با اینکه وسیله ارتزاق و نعمت آن ها بود، پی کردند چنان که قرآن کریم درباره ی آن ها می فرماید یک روز آب سهم شما باشد و روز دیگر سهم آن و روزی که آب چاه را می خورد در عوض ، آن ها شیر می داد.
آن آقا گفت: چرا برای تعجیل فرج دعا می کنید؟ آیا می خواهید بیاید و او را هم بکشید؟ برای اینکه مزاحم خط و مردم و حکومت و حاکمیت شما خواهد بود! آنان که سایر ائمه را کشتند دیوانه که نبودند! بلکه سبب آن بی دینی بود! آیا الان دیگر آن طور نیست؟! ....


وعده صادق
__________________

b313 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند
نوشته را نپسندیده اند :