فنگ شويی - مبلمان و دکوراسیون منزل - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال قدیمی ها بیان تو    میهمانی مختلط ایرانی‌ها در سفارت فرانسه/چشم آبی ها چه در سر دارند؟!    حال روحی بسیار خراب من و لجبازی بابام    (✿◕ ‿ ◕)مشاعره سنتی(✿◕ ‿ ◕)    یک سوم دختران انگلیسی در مسیر مدرسه مورد آزار جنسی قرار می‌گیرند!    ماه و ماهی    هیچ چیز شیرین تر از قدرت نیست!    عکس هایی از جنایات بشر در طول تاریخ    خانواده در شاهنامه:    مناظره ی امیر تیمور و شمس الدین محمد حافظ    دانلود آهنگ جدید Post Malone – 92 Explore    زندگی به من آموخت که ......    از بحث های هم میهن چقدر دنبال حقیقت بودی؟    ابونصر فارابی از مشاهیر بزرگ ترک    یهودستیزی در ایران و جهان    پـرتـره هـای ماندگــار    زنی که در تاریخ ماندگار شد    سند تعهد به انتقال    یه عکس به نفرِ قبلیت هدیه کن    هشدار خداوند به بندگان    اقدام تحسین برانگیر بانوان در استادیوم آزادی    بسته پیشنهادی به دولت برای عبور ازبحران    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    میلادت ای دوست مبارک ( hamed1988 )    آواتار پیشنهادی من به شما   

موضوع: فنگ شويی
فنگ شويی
قديمي 06-01-2014   #77 (لینک نوشته)
zomid
هم میهن دوست

zomid's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : فنگ شويی

سلام
یه مشکل بزرگ ما هم همین کم جایی خونه هامونه.... وسایلمون زیادن ولی خونه هامون کم جا داره ...مثلا من یه مدت کامپیوترمو گذاشته بودم تو آشپزخانه... چون اشپزخانه ام از اتاق خوابمون بزرگتره....