**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)** - ادعیه و مناجات - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال مشهور ترین نام های خانوادگی بهائی    آیا خانه پیامبر به عائشه ارث رسیده بود؟    تبلیغ بهائیت جرم نیست؟ بهاییت دین است؟    ریلی اصلی انقلاب/خودزنی!    هر کی زبانش خوبه لطفا وارد بشه    سنگ اندازی در مقابل فعالیت دفتر عدالتخواه دانشجویی در یاسوج    وقتی بی بی سی هم توئیت های انگلیسی احمدی نژاد را دنبال میکند و رسانه های داخلی سانسور    دکتر احمدی نژاد تولد مارتین لوترکینگ را تبریک گفت    ⭕️ دستمزد کنونی کارگران فقط کفاف ۱۰ روز آنان را می‌دهد!    زاکانی:در مورد حمله به سفارت عربستان از داخل خود سفارت به من زنگ زدند!    اثبات درستی اخراج برخی توسط دکتر احمدی‌نژاد/محاکمه با کت و شلوار!    ملک سعد آباد آزاد شد؟/پیروزی دیگر برای عدالتخواهان    خاطـرات روزانـه    ادعای خنده دار دختر هاشمی/امید مردم به پدر من بود!/یادآوری    مُختَصــر ...    برای patriotmanدعا کنید    پیشنهادات جالب امام جمعه عدالتخواه به دستفروشان    حسین محب اهری درگذشت    توهین بازیگر مست ترکیه به زنان محجبه    توکلی: سه قوه با تبانی با یکدیگر موضوع برخورد با حقوق‌های نجومی را بر زمین گذاشتند    صحبت های تامل برانگیز بنی صدر در مورد بردگی جنسی زنان در فرهنگ غرب    لــِذت هایِ کوچکــِ زنـــدِگی    آیا دیه زن و مرد برابر می‌شود ؟    بررسی وضعیت یک عضو شورا    بعد از آقازاده ها حالا نوبت استاد زاده هاست؟!   

**صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**
قديمي 06-08-2014   #5 (لینک نوشته)
sun_boy2
شهروند هم میهن

sun_boy2's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**

براى دلباخته كردنش
بايد لبخند بر لبانش بنشانم،
ولى هر بار كه مى خنديد
اين من بودم كه عاشقش ميشدم.
sun_boy2 آفلاين است   پاسخ با نقل قول