من و یک حس غریب../ - پای درد دل شما - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال +18 وحشی گری بت پرستان تایلند    امیر تتلو تتوی بی حجاب مادرش را با حجاب کرد    آیا راهی هست که فساد و دزدی کلاهبرای از روی زمین ریشه کن بشه؟    سایت بنیاد نشر آثار و اندیشه‌های شهید بهشتی فیلتر شد    پرسش ها، پیشنهادها و انتقادها    آیا حضرت علی فرزندانی به نام های عمر ، ابوبکر و عثمان داشتند ؟؟    جوانفکر:کدخدایی دلیل رد صلاحیت احمدی نژاد را نگفته است    ترکیه دومنبع مهم آبی ایران را خشک می‌کند/ جای خالی انتقاد رئیس جمهور از اردوغان    دانلود آهنگ های جدید ایرانی    آیا یونان باستان همان یونان امروزی می باشد؟    آیا در زندگی بن بست داریم ؟؟    نمی‌شود به مردم بگوییم شما گرسنه بمانید ما می‌خواهیم کشور را توسعه بدهیم!    پدري كه براي گرفتن ديه،كودكش را زير ماشين انداخت!    آتش زدن خانه حضرت زهرا (س)    عکس//// ظهور نزدیک است    ولایتی نامه تقدیر رهبر انقلاب برای صدور قطعنامه ۵۹۸ را منتشر کرد    یافتن اسم فیلم    بررسی احادیث و عقاید اهل سنت....    خواستگاری با قتل داماد به پایان رسید!    بازنگری تالار گفتگو هم میهن    امام جمعه و نماینده ولی فقیه در کرمان استعفا داد    |» واقع گرایی با طعم ِ ادبیات ُاستعاره ! |    فرمول جدید در ساخت و ساز    افزایش 50 درصدی قیمت بنزین در عربستان    مهندس مشایی:سیاست از دیانت جدا شده   

من و یک حس غریب../
قديمي 01-14-2015   #3 (لینک نوشته)
Hanna
"ه"مثل"هانا"يعني ﻧﻔﺲ

Hanna's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : من و یک حس غریب../

ﺩﯾﻮﻭﻧﻪ ﮐﯿﻪ ؟
ﻋﺎﻗﻞ ﮐﯿﻪ ؟
ﺟﻮﻧﻮﺭ ﮐﺎﻣﻞ ﮐﯿﻪ ؟
ﮔﻔﺘﯽ : ﺑﯿﺎ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺧﯿﻠﯽ ﺯﯾﺒﺎﺳﺖ ، ﺩﻭﯾﺪﻡ !
ﭼﺸﻢ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﯼ ﺑﺮﺍﻡ ﺗﺎ ﺑﺒﯿﻨﻢ ، ﮐﻪ ﺩﯾﺪﻡ !