من و یک حس غریب../ - پای درد دل شما - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال ※ختم دسته جمعی حدیث شریف کساء※    دروغ هر چه بزرگ تر، باور کردنش آسان تر ولی.../مسببان دیروز تحقیر نخبگان، امروز زیر    گرگ گرسنه کودک 3 ساله را تیکه پاره کرد/ مرگ تلخ در کرمانشاه    چرا برجامو آتیش نمیزنند؟!    نظرتون راجع به آخرین فیلمی که دیده اید؟    تحلیل صادق زیباکلام از ماجرای آزاده نامداری    ختم دوره ای آیه الکرسی    خدایا شکرت ( قبل از ورود به انجمن یادمون باشه )    چرا فتنه گران از آزادی بقایی ناراحتند؟/تاج زاده: من حاضرم اعلام بکنم تقلب نشده    ♦ هر پنجشنبه و جمعه یادی از رفتگان ♦    هر روز روزمان را با ذكر همان روز شروع كنيم    نظر شما درمورد سریال عاشقانه چیست ؟    دانلود دعای روزهای هفته (صوتی و متن)    » زیارت ائمه ی معصومین (ع) در روزهای هفته ..    سلام بر حسین...    سلام بر فاطمه سلام الله علیها.    طلاق پارتی؛ تا حالا دعوت شدین؟    سفره صلوات    بزرگترین هتل جهان در مکه افتتاح می‌شود + تصاویر    صلوات و دعا برای پیروزی و سلامتی مدافعان حرم حضرت زینب سلام الله علیها    شهدا را ياد كنيد با ذكر يك صلوات    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانيد    مراسم تشییع بنیتا    حال میرحسین موسوی مساعد نیست   

من و یک حس غریب../
قديمي 01-14-2015   #8 (لینک نوشته)
Hanna
"ه"مثل"هانا"يعني ﻧﻔﺲ

Hanna's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : من و یک حس غریب../

نوشته اصلي بوسيله rozehabi نمايش نوشته ها
حال آدم که دست خودش نیست
عکسی می بیند
ترانه ای می شنود
خطی می خواند
اصلا هیچی هم نشده
یکهو دلش ریش می شود ..
حالا بیا وُ درستش کن
آدمِ دلگیر
منطق سرش نمی شود
برای آن ها که رفته اند
آن ها که نیستند، می گرید
دلتنگ می شود
حتی برای آنها که هنوز نیامده اند ..
دل که بلرزد
دیگر هیچ چیز سرِ جای درستش نیست
این وقت ها
انگار کنار خیابانی پر تردد ایستاده ای
تا مجال عبور پیدا کنی
هم صبوری می خواهد هم آرامش
که هیچکدام نیست
آدم تصادف می کند،
با یک اتوبوس خاطره های مست ..

ممنونم از پست زیباتون
دقیقا من همچین آدمی هستم
یهو دلم میگیره یهو عکسی فیلمی حرفی میبینم میشنوم
که ناراحت کننده باشه یهو اشکم سرازیر میشه د.ی

+

تو مثل لاله ی پیش از طلوع دامنه ها
که سر به صخره گذارد،
غریبی و پاکی.
تو را،ز وحشت توفان به سینه می فشرم
عجب سعادت غمناکی!

منوچهر آتشی

"موهایت" را که می‌بندی "باد" دلش می‌گیرد وُ نگاه به لبانت، بوسه را، _مقدس _می‌کند.
Hanna آفلاين است   پاسخ با نقل قول
6 نفر نوشته را پسندیده اند