من و یک حس غریب../ - پای درد دل شما - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال احترام به والدین؛ رمز توفیقات رهبر معظم انقلاب    مذهبی بودن مذهبی نبودن!    فرهنگی که به "یغما" می‌رود، دیده‌بانی که خواب است    مجموعه اشعار یغما گلرویی    تاثیر عجیب احترام به پدر و مادر    معنویت درمانی    به همراه واکسن ها چه عناصری وارد بدن کودک می کنیم؟    عکس های شخصی اعضا (عکس های موقت)    پیوند”وهابیت”و”صهیونیست? ??برای قتل عام از طریق واکسیناسیون کشورها    ﺍﻧﺘﻘﺎﺩ ﺷﺪﯾﺪﺍﻟﺤﻦ ﻣﺼﺒﺎﺡ ﯾﺰﺩﯼ ﺍﺯ ﺭﻭﺣﺎﻧﯽ    همه بخوابید وزارت بهداشت بیدار است!!    مروجین بی حجابی و سگ بازی    ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران    دهباشی:اگر به جای این سی جوان بی پناه آقازاده ای کمک میخواست    ⭐️تبریک به برگزیدگان مسابقه "هایکوکتاب"⭐️    چهار نشانه مهم برای مراجعه به روانشناس    وقتی فاصله واجب می‌شود!    ارتباط میان بلایای طبیعی و افعال انسان    پاداش پایان خدمت و اذعان به حقوق ۲۵ میلیونی مدیران دولت حسن روحانی    بوی لباس همسرت رو دوست داری؟    ناوشکن دماوند آسیب جدی دیده و نیاز به تعمیر و بازسازی اساسی دارد    شهرداری تهران به دنبال اخذ عوارض از خودروها در بزرگراه‌های جدید    یارانه ۳۳ میلیون نفر حذف می‌شود    وقتی مردم دائم از رسانه‌ها خبر دزدی و اختلاس می‌شنوند    جزئیات اورهال جنگنده سوخو۲۴؛ شمشیرباز "نو نوار" شد   

من و یک حس غریب../
قديمي 01-14-2015   #12 (لینک نوشته)
Hanna
"ه"مثل"هانا"يعني ﻧﻔﺲ

Hanna's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : من و یک حس غریب../

دلتنگی
خوشة انگور سیاه است
لگدکوبش کن
لگدکوبش کن
بگذار ساعتی