افغانها تا کی میخواهند در ایران بمانند - انجمن افغانستان - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال اعدام کودک 14 ساله توسط آمریکا    تتلو برگرد !    【 چندتا دیوانه‌ی غمگین 】    نظر امیرالمؤمنین علیه السلام دربارهء خلفای ثلاثه(ابوبکر ، عمر ، عثمان)    احساستو با یک تصویر نشون بده    یه عکس به نفرِ قبلیت هدیه کن    این عکس رو تقدیم میکنم به...    یکی از کم ارزش ترین پولهای دنیا را کدام کشور دارد؟    ویدئو/بهنوش بختیاری : چه بهتر که گوشت گران شد    خانم افشار! کجا با این عجله؟    عکس دختر و چادر فاطمه الزهرا    دفن بند ناف    کارگاه آموزش داستان نویسی 17 اسفند در تهران    قیمتهای جنون آمیز در بازار ترکیه    آمد نیوز را بیشتر بشناسید/ ارتباط کانال با مدیران دولت اصلاحات و سازندگی    یکی از راحت ترین روشهای لاغری با خوردن خرما    چگونه با خوردن خرما لاغر شویم    لاغری با خوردن خرما    ارتباط با مدیریت تالار تاریخ و فرهنگ    خط و زبان در ایران باستان    قیمت در بازار مسکن    پیش بینی تغییرات قیمت در بازار مسکن    زن در یونان باستان    ایرانیان پاسداران صلح در سوریه هستند    ادامه نا امنی در استان کردستان ایران   

افغانها تا کی میخواهند در ایران بمانند
قديمي 03-01-2015   #8 (لینک نوشته)
saeedhashemee
شهروند هم میهن

saeedhashemee's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : افغانها تا کی میخواهند در ایران بمانند

نوشته اصلي بوسيله lucifer نمايش نوشته ها
روزی میرسه که ایرانیام پاشن برن افغانستان . . .
دور نیست ان روز
درود عزیز

این اتفاق همین الان افتاده

کارگران ایرانی در عراق زیاد شدند و بعضا خبر دارم گه گروهی جوشکار راهی افغانستان شدند و تعجب اینکه حقوقشون در عراق سه برابر ایرانه(جوشگار ها رو عرض کردم)
saeedhashemee آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند