افغانها تا کی میخواهند در ایران بمانند - انجمن افغانستان - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال اختلاس یک مدیر نفتی : باز هم متهم گریخت !    دانلود آهنگ های جدید ایرانی    جواب آيت الله مکارم شيرازي به حديث امام صادق(ع)    ایا تو انسان حسودی هستی ؟ چرا ؟    هویت بختیاری ها بر اساس آزمایشات ژنتیک    پرویز پرستویی و تروریسم و آناهیتا همتی    صحبت من و دوستی که مشکوک شده بود!    پراید 100میلیون تومانی در راه هست    پادشاه فصل ها ، پاييز....    حاضرید زنتون با مرد غریبه دست بده ؟    بهترین تجربه در درمان ریزش مو    مستند ماشین مینی کوپه    تحقیقات مهناز، ترانه و دوستان روی تروریست‌ها    تعویض ویندوز    معرفی کتب طب سنتی    ترفند وحشتناک مرد انگلیسی    عدالت صحابه ؟؟!!!    تمسخر پيرمرد توسط وزير بهداشت:خودت بمال!    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    ایده برا تولد داداش    به نیت شهیدان دشت کربلا 72 صلوات ختم میکنیم    سفره صلوات    خیانت و جاسوسی بهاییان در اسناد ساواک / ویدئو    استوري بسيار تلخ!عكس    یه عکس به نفرِ قبلیت هدیه کن   

افغانها تا کی میخواهند در ایران بمانند
قديمي 03-01-2015   #8 (لینک نوشته)
saeedhashemee
شهروند هم میهن

saeedhashemee's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : افغانها تا کی میخواهند در ایران بمانند

نوشته اصلي بوسيله lucifer نمايش نوشته ها
روزی میرسه که ایرانیام پاشن برن افغانستان . . .
دور نیست ان روز
درود عزیز

این اتفاق همین الان افتاده

کارگران ایرانی در عراق زیاد شدند و بعضا خبر دارم گه گروهی جوشکار راهی افغانستان شدند و تعجب اینکه حقوقشون در عراق سه برابر ایرانه(جوشگار ها رو عرض کردم)
saeedhashemee آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند