مرا هیچ دوست می‌داری؟! - شعر و شاعران - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال قانون ناعادلانه مهریه مانع ازدواج جوانان    اینجا حقوق زنان معنی ندارد؟!!!    چند کلمه‌ای با اونایی که کمر همت رو برای تخریب پیام‌رسان‌های ایرانی بستن!    تآمریکا ...    آیا وجود علت غیرمادی قابل انکار است ؟؟    فاجعه یعنی فلافل از کتاب پرطرفدارتر است    🌻 " hanhan" دختـری از میانـه ی بـهار 🌻    اعلام حمایت دکتر احمدی نژاد از کامیون داران معترض در گرگان    آخرین سنگر گرانی هم سقوط کرد!    ثروتمندترین میمون جهان و درآمد هنگفتش!    کره شمالی سایت هسته ای خود را تخریب و منهدم کرد    آزمایش موفقیت‌آمیز سامانه اس-۵۰۰    کدام خورشید را انتخاب می‌کنید    طرح ازدواج دختران 28 ساله!    مردم در سیستان و بلوچستان گربه می خورند؟    ایران بیش از ۴۰۰ هزار موشک مختلف دارد/ تحریم‌ها قادر به براندازی نظام ایران نیست    واکنش کوهکن در مورد تجارت پسرش در آمریکا    پیام‌رسان‌های داخلی؛ 25 میلیون کاربر ظرف 3 ماه تلگرام؛ 40 میلیون طی 5 سال    آزاردهنده ترین خصلت شما چیست؟    جمله را تبدیل به شعر کنید    ๑۩۞۩๑ . . . حـــرف آخـــر . . . ๑۩۞۩๑    فهرست جامع جنایات آمریکا    تک بیت های ناب    ایران:80 میلیون نفر، یک ملت، یک نبض    هرشعرو متنی که دوست داری اینجا بنویس   

مرا هیچ دوست می‌داری؟!
قديمي 11-22-2015   #3 (لینک نوشته)
meysam.p
شهروند هم میهن

meysam.p's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مرا هیچ دوست می‌داری؟!

نوشته اصلي بوسيله eltiam نمايش نوشته ها
یاد این شعر بانو فروغ بیفتادیم همی :دی

آه این را شنیده ای که زنان
در دل "آری" و " نه " به لب دارند

ضعف (!) خود را عیان نمیسازند
رازدار و خموش ُ مکّارند

آه من هم زنم...زنی که دلش
در هوای تو می زند پرُ بال

دوستت دارم ای خیال لطیف
دوستت دارم ای امید محال!

+یادشون جاوید
استاد محمدعلی بهمنی هم معلومه خوب زن هارو شناخته پس

لبت "نـه" گـوید و پیداست مـی‌گـوید دلت "آری"
که اینسان دشمنی ، یعنی که خیلی دوستم داری!