تنهايي - پای درد دل شما - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال مخوف‌ترین زندان جهان!    فقه سکولار    حال روحی بسیار خراب من و لجبازی بابام    (✿◕ ‿ ◕)مشاعره سنتی(✿◕ ‿ ◕)    نغمه های دلتنگی    Cool بررسی کتاب "اسکندر تاریخ ایران الکساندر یونانی نیست" از پرنیان حامد (سری سوم)    آواتار پیشنهادی من به شما    میهمانی مختلط ایرانی‌ها در سفارت فرانسه/چشم آبی ها چه در سر دارند؟!    قدیمی ها بیان تو    یهودستیزی در ایران و جهان    خب اینم حضور بانوان در ورزشگاه آزادی    فلعه لافت قلعه ای تاریخی در قشم    از بحث های هم میهن چقدر دنبال حقیقت بودی؟    4 روش بامزه برای سرگرم شدن در یک پرواز طولانی    مبارزه با ثروت از راه نامشروع و باد آورده.    زگیل تناسلی چیست؟راه های درمان این بیماری چیست؟    پل آلن، یکی از بنیان‌گذاران مایکروسافت، در سن ۶۵ سالگی درگذشت    آمادگی براي قطع اينترنت توسط آمريكا در آبان ماه    یک سوم دختران انگلیسی در مسیر مدرسه مورد آزار جنسی قرار می‌گیرند!    دادستان كل كشور و برخورد با حضور زنان در آزادي!    هشدار خداوند به بندگان    آموزش زبان فرانسه مبتدی    هیچ چیز شیرین تر از قدرت نیست!    پرسش ها، پیشنهادها و انتقادها    آشنایی با ابزار و وسایل رفوگری بخش 3   

موضوع: تنهايي
تنهايي
قديمي 01-12-2016   #2690 (لینک نوشته)
shervin
تنها باغم ها

shervin's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : تنهايي

ای کاش تنها یک نفر در این دنیا مرا یاری کند...

ای کاش می تونستم با کسی درد دل کنم تا بگویم...

من دیگر خسته تر از آنم که زندگی کنم...

تا بداند غم شبهایم را... تا بفهمد درد تن خسته و بیمارم را...

قانون دنیا تنهایی من است و تنهایی من قانون عشق است...

عشق ارمغان دلدادگیست و این سرنوشت سادگیست...
بـی کــس بـــود امــا کســــی را بـی کــس نکـــرد تنهــــا بـــود امــــا کســـی را تنهـــا نگذاشـــت دلشکســــته بــــود امــــا دل کســـی را نشکســت کـــوه غــــم بـــود ولــــی سعی کرد کســـی را غمگــــین نکـــــندو شـــایــد بـــد بـــود ولـــــی بــــرای کســــی بــــد نخاست
shervin آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :