مرا هیچ دوست می‌داری؟! - شعر و شاعران - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال سرایش مرگ!    خبر فوری زلزله در سیستان و بلوچستان    فریب خوردگان وضد انقلاب واسلام ستیزان داخلی آگاه باشند    همه چیز در مورد کارمندان خوب و بد    کارمندان به درد نخور چه ویژگی هایی دارند؟    عاقبت شوخی با ترامپ!    معرفی بمب نوترونی و کبالتی    إِنَّما یُریدُ اللَّهُ لِیُذْهِبَ عَنْکُمُ الرِّجْسَ أَهْلَ الْبَیْتِ وَیُطَهِّرَکُمْ    سمپلینگ اثر بخش ترین روش تبلیغ در نقطه فروش    دفاع جانانه ظریف از برنامه موشکی ایران در مونیخ    خرید عطر با قیمت مناسب    خبر داغ و حادثه امروز ایران    زلزله های سریالی و مرموز ایران    آواتار پیشنهادی من به شما    عروسک    نظرسنجی مسابقه [ دیالوگ هایی زاده ی سی نما ]    والدین بدسرپرست و تربیت کودکان در خانواده ناسالم    حمله به ایران؟ زلزله در ایلام و آذربایجان غربی!    طرز تهیه شربت بار در منزل    رئیس اوقاف لواسانات بازداشت شد؟/گام بلند عدالتخواهان در مبارزه با زمین خواری    خبر فوری: زلزله ویران‌گر در آذربایجان غربی    سنگینی دانسته ها، دریافت ها، و اسرار    باتری یو پی اس طول عمر بالا استفاده کنید    محتوا نویسی اصولی در طراحی سایت    زلزله کرمان!   

مرا هیچ دوست می‌داری؟!
قديمي 06-19-2016   #7 (لینک نوشته)
meysam.p
شهروند هم میهن

meysam.p's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مرا هیچ دوست می‌داری؟!

- دوستت دارم ولی دیگر نخواهم گفت چون
"دوستت دارم" شده قربانی تکرار ها...!
سید تقی سیدی

+ بگو دو مرتبه این را که: "دوستت دارم"
دلم هنوز به این جمله ی شما گرم است...