مرا هیچ دوست می‌داری؟! - شعر و شاعران - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال ریشه ی باکو از باخماغ به معنای نگاه کردن است    هرشعرو متنی که دوست داری اینجا بنویس    به این دلیل سوریه گرفتار جنگ داخلی شد و نوبت عربستان و اردن نیز خواهد رسید    میدونی.........    دلت برای کی یا چی میسوزه    گرانی سفره مردم را خالی کرد/مهندس میرسلیم:حیثیت نظام مهمتر از آبروی مسئولان فاسد    اردوغان خواستار تحریم آیفون توسط مردم شد/شکستن آیفون ها توسط مردم ترکیه    فروپاشی ایران و سقوط تهران نزدیک است؟    برای کاهش قیمت ها و ثبات بازار و تنبیه تاجران نامرد متخلف باید بازار موازی ایجاد کرد    آیت الله عالمی: رسانه‌ها اشرافی‎گری مسئولین را افشا کنند    فاجعه تیغ زنی و خود زنی در مدارس دخترانه!    )    ایا پای یک زن شما رو تحریک میکنه؟؟    عزت الله انتظامی درگذشت    آیا قسمتی از احساسات درون قلب قرار دارن؟    آیا این کار رانت خواری و خلاف قانون نیست؟    به نیت شهیدان دشت کربلا 72 صلوات ختم میکنیم    سفره صلوات    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    یا علی    فکرش را هم نمیکردم روزی سیگار بکشم ....!!!    این عکس رو تقدیم میکنم به...    بیانیه دکتر زیباکلام درباره نشست عدالتخواهان و بر هم زدن مراسم توسط نهاد های نظامی    دکتر احمدی نژاد:آماده ام سابقه نداری برخی را منتشر کنم    رحیم‌پور: چرا رئیس قوه قضائیه لیست قضات فاسد را اعلام نمی‌کند؟/اندر احوالات برجام   

مرا هیچ دوست می‌داری؟!
قديمي 06-29-2016   #9 (لینک نوشته)
meysam.p
شهروند هم میهن

meysam.p's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مرا هیچ دوست می‌داری؟!

قرار این شد که ما از «دوستت دارم» بپرهیزیم!
قرار این شد ولی شور جوانی کار خود را کرد

زمان رفتنش ناگفته ها را از نگاهم خواند
پشیمان شد...زبان بی زبانی کار خود را کرد

علی کریمان
3 نفر نوشته را پسندیده اند