غذا نویسی کله پاچه - آشپزی ِ مدرن و سنتی - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال مشکلات احساسی بودن در زندگی    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    تلگرام در سراشیبی سقوط ...طبق امار رسمی سایت الکسا    دستور آزاد سازی تلگرام صادر شد    عکس های شخصی اعضا (عکس های موقت)    خيلي برام عجيبه....دليلش چيه؟    دنیا و مردمان دیوانه اش!    سادگیِ پرنسس گونه :)    آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند!    حمید هیراد، نام هنری اش هم کپی است!    جایگاه ایران در دنیا(مقایسه ی دوران پهلوی و جمهوری اسلامی)    عروسی سلطنتی (شاهزاده هری و مگان)    اینجا حقوق زنان معنی ندارد؟!!!    سفره صلوات    به نیت شهیدان دشت کربلا 72 صلوات ختم میکنیم    ***هستی هست جلوگاه خال گونه توست عزیز زهراء***    یامهدی سلام الله وعجل الله تعالی فرجه الشریف    شرمنده ايم........شهدا    ♥ حدیث روز سایت ♥    یا علی    حرف دل    تولد با سعادت قطب عالم امکان ؛ کشتی نجات ؛سرچشمه حیات ؛ عین الله الناظرة .....    لغو اعزام فوتسال دانشجویان ایران به رقابت‌های جهانی بدلیل حضور اسراییل    آدرس دقیق خانه من و شما    یه عکس به نفرِ قبلیت هدیه کن   

غذا نویسی کله پاچه
قديمي 07-26-2016   #13 (لینک نوشته)
taksis
سرپرست تالار دانش و فناوری

taksis's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : غذا نویسی کله پاچه

هشت نه سالم بود یه بار با آقام رفتیم قهوه خونه کله پاچه بخوریم.
قهوه خونه ها هم تو اون دوران دهه شصت و اینا اصلا جریان و محیطش با الان فرق میکرد!!!وضعیتی بود.
دوست بابامم بود از این سیبیل کلفتای شش سیلندر هم بودا،هفته ای یه بار معرکه میگرفت خیلی هیکلی بود.سه تایی نشستیم یه جا
کله پاچه رو آوردن.بشقاب گوشتو گذاشت جلوش یه نون درسته برداشت اورد بالا محکم کوبید تو بشقاب چرخوند همه گوشته رو لقمه گرفت دهنشو عین تمساح باز کرد نونه درسته با اونهمه گوشتو یه جا کرد توش!!یه خورده جوید پیازو درسته برداشت نصفشو عین سیب گاز زد وایساد خوردن.
بعد آبشم سر کشید که لقمه هه بره پایین.
بعد بلند شد یکی زد پس گردن من و با بابام دست داد و رفت.
کل این پروسه کلا دو دقیقه طول کشید.
از اونموقع به بعد من هرجا اسم کله پاچه میبینم یا بوش به مشامم میرسه یاد اونروز میوفتم
taksis هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
5 نفر نوشته را پسندیده اند