مرا هیچ دوست می‌داری؟! - شعر و شاعران - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال اگه بهت بگن يه جمله در مورد مادرت بگو چي ميگي؟    قانون ناعادلانه مهریه مانع ازدواج جوانان    اینجا حقوق زنان معنی ندارد؟!!!    چند کلمه‌ای با اونایی که کمر همت رو برای تخریب پیام‌رسان‌های ایرانی بستن!    تآمریکا ...    آیا وجود علت غیرمادی قابل انکار است ؟؟    فاجعه یعنی فلافل از کتاب پرطرفدارتر است    🌻 " hanhan" دختـری از میانـه ی بـهار 🌻    اعلام حمایت دکتر احمدی نژاد از کامیون داران معترض در گرگان    آخرین سنگر گرانی هم سقوط کرد!    ثروتمندترین میمون جهان و درآمد هنگفتش!    کره شمالی سایت هسته ای خود را تخریب و منهدم کرد    آزمایش موفقیت‌آمیز سامانه اس-۵۰۰    کدام خورشید را انتخاب می‌کنید    طرح ازدواج دختران 28 ساله!    مردم در سیستان و بلوچستان گربه می خورند؟    ایران بیش از ۴۰۰ هزار موشک مختلف دارد/ تحریم‌ها قادر به براندازی نظام ایران نیست    واکنش کوهکن در مورد تجارت پسرش در آمریکا    پیام‌رسان‌های داخلی؛ 25 میلیون کاربر ظرف 3 ماه تلگرام؛ 40 میلیون طی 5 سال    آزاردهنده ترین خصلت شما چیست؟    جمله را تبدیل به شعر کنید    ๑۩۞۩๑ . . . حـــرف آخـــر . . . ๑۩۞۩๑    فهرست جامع جنایات آمریکا    تک بیت های ناب    ایران:80 میلیون نفر، یک ملت، یک نبض   

مرا هیچ دوست می‌داری؟!
قديمي 07-28-2016   #14 (لینک نوشته)
_nazli_
شهروند هم میهن

_nazli_'s Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مرا هیچ دوست می‌داری؟!

جانا

داشتن تو چون چیدن توت از بلندی های شاخه ای شکننده است

آن هم، با پیرهن سفیدی که دوست داشتی

| روزبه معین |

عشق من .. خانومم , من رفتم .. رفتم که بر نگردم ،خداحافظ . . .

_nazli_ آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند