اشعار | رویا شاه حسین زاده - دیوان اشعار - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال کراوات اسلامی- شیعی ارائه شد.    توهم احمقانه اینبار در صدا و سیما    روش کار با نرم افزار ادوبی ایلوستریتور adobe illustrator    مدیریت اقتصاد جهان توسط ایران    آموزش طرز تهیه نان همبرگر نرم و خوشمزه    حمله نظامی به ایران شروع شد    طرز تهیه سالاد کلم و ذرت خانگی خوشمزه و عالی    بهترین تجربه در درمان ریزش مو    زن در یونان باستان    ۱۰۰ سالگی ات مبارک!    امروز چي گوش دادي يا داري چي گوش ميدي؟    نظر امیرالمؤمنین علیه السلام دربارهء خلفای ثلاثه(ابوبکر ، عمر ، عثمان)    مسابقه شطرنج آنلاین    جواهرنایاب بازار بزرگ استانبول    وقتی پول و ماشین نیم میلیاردی هم برای آدم شعور نمیاره    نکات کلیدی مهم در خوانندگی    مایکل جکسون در شبکه 3    پرسش ها، پیشنهادها و انتقادها    دانلود آهنگهای ژاپنی    آواتار پیشنهادی من به شما    فشار خون بالا و ارتودنسی    این عکس رو تقدیم میکنم به...    دغدغه اجتماعی سلبریتی ها چیست؟/رفتار زننده عادی    قیام علیه فراماسونها    یافتن اسم فیلم   

اشعار | رویا شاه حسین زاده
قديمي 11-26-2016   #1 (لینک نوشته)
آغازگر برتر گفتگو

afsaneh61's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض اشعار | رویا شاه حسین زاده

اشعار | رویا شاه حسین زاده

رویا شاه حسین زاده متولد 18 دی 1356 در ارومیه است.
شاه حسین زاده مدرک رشته ادبیات دارد و در ارومیه تحصیل کرده است. او دبیر است و در نقاشی، تصویرگری، ویراستاری و نویسندگی تبحر دارد.
نخستین مجموعه شعر وی "قرمز همیشه انار نیست" در سال 1388 به چاپ رسیده است.

آثار :
قرمز همیشه انار نیست
آخرین مکتوب عاشقانه من
باید از یاد من بروی
صدای زنگ در آمد
نارنجی رفیق
آوازی برای آدم آهنی
و...

در جوامعی که آزادی وجود ندارد، اگر رای دادن چیزی را تغییر می‌داد، اجازه‌ی رای دادن نداشتید.
afsaneh61 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :