تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال هر روز یک نصیحت و یک حدیث از مولا علی(ع)    مرا هیچ دوست می‌داری؟!    شباهت تیپ ترامپ و همسرش با محمدرضا شاه و فرح (عکس)    برای خاطرِ آیه‌ها    شبيه عابران آشنا ندار...    برخی دلایل یک خداناباور    وصف حالتو با شعر بگو......    اول مرغ بوده يا تخم مرغ؟؟    شعر های تلخ..!    【 تاپیـک جامـع : گُل و گـیاه 】    آیا قبل از بیگ بنگ موجودات دیگری وجود داشتند؟    حکم جلب پسر رانتخوار ابتکار صادر شد اما مانع از آن شدند    این آهنگ رو تقدیم میکنم به ...    روشن کردن شمع هم مجوز می خواهد؟!    چند تا عبارت از انگلیسی واقعی واقعی    پیام نتانیاهو برای ایرانیان    دانلود آهنگ های جدید ایرانی    رينگ خونين ( كلكل آبي و قرمز )    تکلیف اموال بابک زنجانی پس از ابلاغ حکم اعدام    آموزش تصویری زبان انگلیسی    ๑۩۞۩๑ . . . حـــرف آخـــر . . . ๑۩۞۩๑    یادگیری گرامر زبان انگلیسی از طریق فایل mp3    آخر سر نفهمیدم ملت ما گرسنه ان یا حریص? یکی کمک کنه.    شهدا را ياد كنيد با ذكر يك صلوات    خوش آمد به کاربران تازه وارد   

راز اشرافیت این کاخ چیست؟ انتقاد علیرضا قزوه از وضعیت حرم مطهر امام خمینی(ره)
قديمي يك هفته پيش   #13 (لینک نوشته)
afsaneh61
آغازگر برتر گفتگو

afsaneh61's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : راز اشرافیت این کاخ چیست؟ انتقاد علیرضا قزوه از وضعیت حرم مطهر امام خمینی(ره)

نوشته اصلي بوسيله tmma2020 نمايش نوشته ها
سلام
من مطمئم تا حالا جماران نرفتید که این حرف رو میزنید
یک بار بردید قطعا متوجه اشتباه بودن حرفتون میشید
اما در مورد حرم امام انتقادهای زیاد هست به تولیت آستان و جناب حسن مصطفوی
علیک سلام
چرا جماران هم رفتم کلن ازجو اونجا خوشم نیومد .

اهان من اعتراض شمارودرک میکنم شما به مدیریت نوه امام اعتراض دارید اینکه انجا هزینه مالی شده برای مرقد امام.

راه دور که نرفته برای مرقد امامو رهبرایران خرج شده اگه شخص دیگه ای غیرازایشان تولیت رابرعهده داشتند شما ازنحوه مدیریت ان معترض بودید