تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال چراغی را كه ایزد برفروزد، هر آنكس پف كند ریشش بسوزد    Common mistakes - اشتباهات رایج همراه با نکات مرتبط    نظرتون راجع به آخرین فیلمی که دیده اید؟    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    معرفی ویرچومارت    شهدا را ياد كنيد با ذكر يك صلوات    ختم دوره ای آیه الکرسی    کدام حدیث شما را بیشتر به فکر فرو برده !؟    ساختمان پلاسکو تهران آتش گرفت+عکس و فیلم    احادیث برگزیده از ائمه اطهار ع    شكايت جناب سيد محمد خاتمي از سردار نقدي    آیا می توان بدون استاد، زبان انگلیسی را آموخت؟    نظر شما درباره تروریسم مقدس برای نابودی غربی ها و خائنین چیست؟    تقویت مهـارت ریدیـنگ Reading    بهترین تجربه در درمان ریزش مو    مکالمات روزمره با ترجمه، نکات و اصطلاحات مرتبط    یادگیری گرامر زبان انگلیسی از طریق فایل mp3    دیگه با چه زبونی حرف بزنیم؟    این سخنان را به یاد دارید؟    فخرفروشی‌های اختلاف‌افکن در مدارس لوکس    بهترين آموزشگاه زبان در تهران    دستورات اوباما در آخرین روز کاری درباره ایران    آثار موسیقی با اجرای محمد امیدوار تهرانی    نام خیابان هم دغدغه ی مهمی است !    (✿◕ ‿ ◕)مشاعره سنتی(✿◕ ‿ ◕)   

راز اشرافیت این کاخ چیست؟ انتقاد علیرضا قزوه از وضعیت حرم مطهر امام خمینی(ره)
قديمي 6 روز پيش   #15 (لینک نوشته)
tmma2020
کاربر فعال

tmma2020's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : راز اشرافیت این کاخ چیست؟ انتقاد علیرضا قزوه از وضعیت حرم مطهر امام خمینی(ره)

نوشته اصلي بوسيله afsaneh61 نمايش نوشته ها
علیک سلام
چرا جماران هم رفتم کلن ازجو اونجا خوشم نیومد .

اهان من اعتراض شمارودرک میکنم شما به مدیریت نوه امام اعتراض دارید اینکه انجا هزینه مالی شده برای مرقد امام.

راه دور که نرفته برای مرقد امامو رهبرایران خرج شده اگه شخص دیگه ای غیرازایشان تولیت رابرعهده داشتند شما ازنحوه مدیریت ان معترض بودید
مجددا سلام
من رفتم
یکی از چیزهایی که تو جماران خیلی آدم رو تحت تاثیر قرار میده سادگی منزل امام بوده
و اما در مورد حرم امام من خودم شاید اولین نفری بودم که تو سایت به این موضع اعتراض کردم
و فرقی نمیکنه چه کسی تولیت آستان رو بر عهده داره کار غلط غلط هستاز هر کسی سر بزنه
اما از ایشون که نوه امام هستن توقع بیشتری هست
که حداقل به راه و روش و منش امام پایبند باشن
اگر کس دیگری هم بود اعتراض میکردم اما در مورد ایشون این اعتراض شدیدتر هست
هر عملی از ایشون منتسب به امام خواهد بود قبح اون بیشتر

tmma2020 هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول