راز اشرافیت این کاخ چیست؟ انتقاد علیرضا قزوه از وضعیت حرم مطهر امام خمینی(ره) - سیاست و روابط بین الملل - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال امام جماعت و رعایت حال ماموم    کدام وزرا با دولت روحانی خداحافظی خواهند کرد؟    اعتراض یک بازیگر به انتشار تصاویر جنجالی آزاده نامداری +عکس    كشف حجاب آزاده نامداري در سوييس!    تولدِ یکی از بهـــترین های هم میهن .." mohammad.hasan "    آیا حضرت علی فرزندانی به نام های عمر ، ابوبکر و عثمان داشتند ؟؟    رد پایی در مه    فوری/ مردم حمید بقایی را آزاد کردند...    بیشترین کلاهبرداری‌های اینترنتی در این سایت ها انجام می شوند!    خشکشویی چه تفاوتی با شستن معمولی دارد؟    عکس های روز ،خبری، جذاب و دیدنی    آویختن صحیح شال و روسری به منظور جلوگیری از چروک شدن    تصاویر: دیدنی‌های روزچهارشنبه ۴ مردادماه    بهترین مشاور خانواده توی ایران کیه ؟    فیلم/ لحظه ربودن دختربچه ۸ ماهه در مشیریه تهران    پیـش بینـی لیگ هفدهم (هفتـه اول)    اندرونی کاخ هم میهن    تعطیلی محبوب ترین کتابخانه الکترونیکی شیعه !!!    حمله تند زهره هاشمی مجری تلویزیون به آزاده نامداری +فیلم    دعای عهد    سلام بر فاطمه سلام الله علیها.    سفره صلوات    صلوات و دعا برای پیروزی و سلامتی مدافعان حرم حضرت زینب سلام الله علیها    شهدا را ياد كنيد با ذكر يك صلوات    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**   

راز اشرافیت این کاخ چیست؟ انتقاد علیرضا قزوه از وضعیت حرم مطهر امام خمینی(ره)
قديمي 01-12-2017   #15 (لینک نوشته)
tmma2020
کاربر فعال

tmma2020's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : راز اشرافیت این کاخ چیست؟ انتقاد علیرضا قزوه از وضعیت حرم مطهر امام خمینی(ره)

نوشته اصلي بوسيله afsaneh61 نمايش نوشته ها
علیک سلام
چرا جماران هم رفتم کلن ازجو اونجا خوشم نیومد .

اهان من اعتراض شمارودرک میکنم شما به مدیریت نوه امام اعتراض دارید اینکه انجا هزینه مالی شده برای مرقد امام.

راه دور که نرفته برای مرقد امامو رهبرایران خرج شده اگه شخص دیگه ای غیرازایشان تولیت رابرعهده داشتند شما ازنحوه مدیریت ان معترض بودید
مجددا سلام
من رفتم
یکی از چیزهایی که تو جماران خیلی آدم رو تحت تاثیر قرار میده سادگی منزل امام بوده
و اما در مورد حرم امام من خودم شاید اولین نفری بودم که تو سایت به این موضع اعتراض کردم
و فرقی نمیکنه چه کسی تولیت آستان رو بر عهده داره کار غلط غلط هستاز هر کسی سر بزنه
اما از ایشون که نوه امام هستن توقع بیشتری هست
که حداقل به راه و روش و منش امام پایبند باشن
اگر کس دیگری هم بود اعتراض میکردم اما در مورد ایشون این اعتراض شدیدتر هست
هر عملی از ایشون منتسب به امام خواهد بود قبح اون بیشتر

tmma2020 آفلاين است   پاسخ با نقل قول