تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال یه شعر یا متن تقدیم نفر بالاییت کن ...!!    شباهت تیپ ترامپ و همسرش با محمدرضا شاه و فرح (عکس)    تک بیت های ناب    رد پایی در مه    پیام نتانیاهو برای ایرانیان    هدیه ۱۶میلیاردی دانیال زاده(بدهکار بزرگ بانکی) به همسر فریدون....    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    صلوات و دعا برای پیروزی و سلامتی مدافعان حرم حضرت زینب سلام الله علیها    شهدا را ياد كنيد با ذكر يك صلوات    بهترین تجربه در درمان ریزش مو    هر روز یک نصیحت و یک حدیث از مولا علی(ع)    مرا هیچ دوست می‌داری؟!    برای خاطرِ آیه‌ها    شبيه عابران آشنا ندار...    برخی دلایل یک خداناباور    وصف حالتو با شعر بگو......    اول مرغ بوده يا تخم مرغ؟؟    شعر های تلخ..!    【 تاپیـک جامـع : گُل و گـیاه 】    آیا قبل از بیگ بنگ موجودات دیگری وجود داشتند؟    حکم جلب پسر رانتخوار ابتکار صادر شد اما مانع از آن شدند    این آهنگ رو تقدیم میکنم به ...    روشن کردن شمع هم مجوز می خواهد؟!    چند تا عبارت از انگلیسی واقعی واقعی    دانلود آهنگ های جدید ایرانی   

یک صفر یا چهار صفر؟
قديمي يك هفته پيش   #6 (لینک نوشته)
haghnegar
فعال هم میهن

haghnegar's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : یک صفر یا چهار صفر؟

توان رقابت صادراتی را هم باید در نظر گرفت..... وقتی پول کشور به دلار نزدیک شود قیمت کالای صادراتی افزایش میابد و در نتیجه قدرت صادرات، از همین حد محدود فعلی هم کمتر میشود ضمن اینکه اثر روانی این کار ممکن است برای مدتی در جامعه موثر باشد اما به مرور، همین عملکردهای افتضاحی که باعث شد دلار از 7 تومان به 3900 تومان برسد مطمئن باشید در آینده باعث میشود دوباره مجبور به حذف صفرهای بیشتر بشوند!!!!!.....
من مخالف جدی حذف سه صفر از پول ملی هستم چون میدانم چاره مشکلات اقتصادی کشور نه تنها نیست بلکه اوضاع را پیچیده تر میکند و اثرش موقتی است
haghnegar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :