راز زندگی زناشویی زوج‌های شاد - خانواده و زندگی زناشویی - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال پراید 100میلیون تومانی در راه هست    تمسخر پيرمرد توسط وزير بهداشت:خودت بمال!    ترفند وحشتناک مرد انگلیسی    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    ایده برا تولد داداش    به نیت شهیدان دشت کربلا 72 صلوات ختم میکنیم    سفره صلوات    خیانت و جاسوسی بهاییان در اسناد ساواک / ویدئو    استوري بسيار تلخ!عكس    جواب آيت الله مکارم شيرازي به حديث امام صادق(ع)    تعویض ویندوز    یه عکس به نفرِ قبلیت هدیه کن    آقا اجازه میدید به صورت زیبای خانمتون نگاه کنم؟!    حاضرید زنتون با مرد غریبه دست بده ؟    قاتلین امام حسین علیه السلام شیعه آل ابی سفیان بودند ...    سید الشهداء امام حسین علیه السلام    جنةالماوی وفردوس اعلی پرتوی از خاک کربلای توست یا حسین    کربلا    یا علی    حمله تروریستی به رژه نیرو‌های مسلح در اهواز    کتاب لغت زبان    تعمیری خوب لپ تاپ در اردبیل    نظر بدید این کار برم یا ن    سوالات داغ آقا پسرها از دختر خانم ها    خاطـرات روزانـه   

راز زندگی زناشویی زوج‌های شاد
قديمي 03-21-2017   #13 (لینک نوشته)
qazalehk
هم میهن دوست

qazalehk's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : راز زندگی زناشویی زوج‌های شاد

نوشته اصلي بوسيله sadegh47 نمايش نوشته ها
این که حالت دفاعی را به گفتگو و گپ خانوادگی مبدل کنید به هر دو نفر طرف مشاجره توصیه میشود و بایستی هر دو رعایت نمایند چنانچه یکیاز طرفین لجاجت و پافشاری کند این موضوع بایستی جداگانه بررسی بشود و شما میتوانید با درایت ومدیریتی خویش ایشون را متوجه مورد مربوطه بنمایید
ممنون از راهنماييتون ولي معمولا اصايون يا شايد فقط همسر من روي مسائل مالي حساس هستن و ميخوان بگن ما بلديم از پسش بر بيايم

همسر من توي هر كاري با من مشورت ميكنه ولي توي مسائل مالي كه مربوط به كارش ميشه با من مشورت ميكنه كه فقط راضيم كنه اون كاري رو كه ميخواد انجام بده،توي مباحث مالي فقط سعي بر اين داره كه من و راضي كنه اكثر اوقات هم بعد از يه مدت كوتاه به حرف من ميرسه و تنها چيزي كه ميگه اينه كه مجبور بودم انجام بدم اگر انجام نميدادم كارم بازدهي نداشت

گرفتاري شديم