ممنوع بودن ازدواج با محارم در قرآن دلیل علمی داره؟ - گفتمان دینداران و منتقدین - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال عزت الله انتظامی درگذشت    ریشه ی باکو از باخماغ به معنای نگاه کردن است    هرشعرو متنی که دوست داری اینجا بنویس    به این دلیل سوریه گرفتار جنگ داخلی شد و نوبت عربستان و اردن نیز خواهد رسید    میدونی.........    دلت برای کی یا چی میسوزه    گرانی سفره مردم را خالی کرد/مهندس میرسلیم:حیثیت نظام مهمتر از آبروی مسئولان فاسد    اردوغان خواستار تحریم آیفون توسط مردم شد/شکستن آیفون ها توسط مردم ترکیه    فروپاشی ایران و سقوط تهران نزدیک است؟    برای کاهش قیمت ها و ثبات بازار و تنبیه تاجران نامرد متخلف باید بازار موازی ایجاد کرد    آیت الله عالمی: رسانه‌ها اشرافی‎گری مسئولین را افشا کنند    فاجعه تیغ زنی و خود زنی در مدارس دخترانه!    )    ایا پای یک زن شما رو تحریک میکنه؟؟    آیا قسمتی از احساسات درون قلب قرار دارن؟    آیا این کار رانت خواری و خلاف قانون نیست؟    به نیت شهیدان دشت کربلا 72 صلوات ختم میکنیم    سفره صلوات    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    یا علی    فکرش را هم نمیکردم روزی سیگار بکشم ....!!!    این عکس رو تقدیم میکنم به...    بیانیه دکتر زیباکلام درباره نشست عدالتخواهان و بر هم زدن مراسم توسط نهاد های نظامی    دکتر احمدی نژاد:آماده ام سابقه نداری برخی را منتشر کنم    رحیم‌پور: چرا رئیس قوه قضائیه لیست قضات فاسد را اعلام نمی‌کند؟/اندر احوالات برجام   

ممنوع بودن ازدواج با محارم در قرآن دلیل علمی داره؟
قديمي 04-21-2017   #5 (لینک نوشته)
karoline
شهروند هم میهن

karoline's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : ممنوع بودن ازدواج با محارم در قران دلیل علمی داره؟

نوشته اصلي بوسيله marxism نمايش نوشته ها
فکر کنم شما خارجی باشید که فارسی مینویسید من متوجه متن شدم اما پاسخ شما هیچ ارتباطی با علم نداشت
این که کار زشت و بدی هست گناه هست در قران آمده اما به چه دلیل بد است چه؟
من خواستار یک پاسخ علمی از درون قران هستم
اوست الله ﺩﺍﻧﺎ ﺑﻪ ﻧﻬﺎﻥ ﻭ ﺁﺷﮑﺎﺭ پس پاسخ علمی از قران بنویسید
الزامی نداره که حتمن بحثی علمی بشه از مسئله فهمید:

1.انسان دارای دو بعد روحی و جسمی هست، و ممکنه مسئله ای برای جسم مضر یا مفید نباشه، ولی برای روح فوق العاده مضر یا مفید باشه.

2.علم بشر هم بسیار محدوده، و ممکنه تأثیر مثبت بسیاری از احکام رو درک نکنه.

karoline آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :