ممنوع بودن ازدواج با محارم در قرآن دلیل علمی داره؟ - گفتمان دینداران و منتقدین - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال زندان در حکومت اسلامی    پدر و مادرِ متفاوت مسیح علی‌نژاد    چطوری ژاوی؟!    هشـتگ بزن : " شـعر "    پریود در مردان چگونه است؟!!    کدام کشورها ارزشمندترین برندها را دارند؟/اینفوگرافی    رضا خان روزی 3 نوبت تریاک میکشید    در خواست نرم افزار    ژن خوب:پسر با جناغ حداد عادل    احساستو با یک تصویر نشون بده    یه عکس به نفرِ قبلیت هدیه کن    حجاب اجباری حق زن ایرانی    یخرج الحی من المیت 14صفرشهادت محمد بن ابی بکر بدست معاویه و...    7صفر شهادت کریم آل الله علیه السلام تسلیت    اشاره ای به توطئه های کودتا چیان سقیفه وشهادت خاتم الانبیاء صلوات الله علیه واله وسلم    فلسفه سیاسی , تفاوتها و تناقضها    رد پایی در مه    میزبان آنتالیایی، میزبان کربلایی    مشاعره فی البداهه(اشعار خودتان)    جماهیر جعلی پاکستان و اسرائیل    به نظرتان ایا قانون ارث با عدالت تضاد دارد؟    مشاوره رایگان ازدواج و راه حل برای مشکلات قبل از ازدواج    از دولت سیب زمینی تا دولت گرین کارتی!    راسته میگن ایران تکنولوژی بشقاب پرنده داره ؟    (✿◕ ‿ ◕)مشاعره سنتی(✿◕ ‿ ◕)   

ممنوع بودن ازدواج با محارم در قرآن دلیل علمی داره؟
قديمي 04-21-2017   #5 (لینک نوشته)
karoline
شهروند هم میهن

karoline's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : ممنوع بودن ازدواج با محارم در قران دلیل علمی داره؟

نوشته اصلي بوسيله marxism نمايش نوشته ها
فکر کنم شما خارجی باشید که فارسی مینویسید من متوجه متن شدم اما پاسخ شما هیچ ارتباطی با علم نداشت
این که کار زشت و بدی هست گناه هست در قران آمده اما به چه دلیل بد است چه؟
من خواستار یک پاسخ علمی از درون قران هستم
اوست الله ﺩﺍﻧﺎ ﺑﻪ ﻧﻬﺎﻥ ﻭ ﺁﺷﮑﺎﺭ پس پاسخ علمی از قران بنویسید
الزامی نداره که حتمن بحثی علمی بشه از مسئله فهمید:

1.انسان دارای دو بعد روحی و جسمی هست، و ممکنه مسئله ای برای جسم مضر یا مفید نباشه، ولی برای روح فوق العاده مضر یا مفید باشه.

2.علم بشر هم بسیار محدوده، و ممکنه تأثیر مثبت بسیاری از احکام رو درک نکنه.

karoline آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :