ممنوع بودن ازدواج با محارم در قرآن دلیل علمی داره؟ - گفتمان دینداران و منتقدین - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال امروز چي گوش دادي يا داري چي گوش ميدي؟    تو از چه تبار و نژادی هستی؟ فقط با یک کلیک!!    شهدا را ياد كنيد با ذكر يك صلوات    خاطـرات روزانـه    شوپنهاور خداناباری خودتنها انگار    دروغی بنام بیانیه حقوق بشر کوروش    رئیس قوه قضاییه: مردم به دستگاه قضایی اعتماد کنند    پرسش ها، پیشنهادها و انتقادها    این عکس رو تقدیم میکنم به...    آتش فتنه احمدینژاد !    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    به نیت شهیدان دشت کربلا 72 صلوات ختم میکنیم    صلوات و دعا برای پیروزی و سلامتی مدافعان حرم حضرت زینب سلام الله علیها    گئن بورون کلمه ای ترکی است    آیا وحدت وجود تفکری اسلامی است ؟    سفره صلوات    ارز و سکه مهمترین کالا در ایران!!!    عکس های شخصی اعضا (عکس های موقت)    اتاق زیر شیروونی دختر،پسرای بارووووووونی    چرا در این نظام هیچوقت اونطور که باید با فساد مقابله نشد؟    امريكا دلارهاي در ايران را باطل ميكند!!!    مدیر دولتی اگر ۲۴میلیون نگیرد، می‌رود!    ***شهادت حضرت مسلم بن عقیل (ع) سفیر رحمة الله الواسعة علی خلقه تسلیت ***    صندلی های هواپیما چرا به رنگ آبی انتخاب می شوند؟    دولت بازم تشنجی شده !   

ممنوع بودن ازدواج با محارم در قرآن دلیل علمی داره؟
قديمي 04-21-2017   #13 (لینک نوشته)
marxism
هم میهن دوست

marxism's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : ممنوع بودن ازدواج با محارم در قران دلیل علمی داره؟

نوشته اصلي بوسيله mbk1 نمايش نوشته ها
به شناسه خداوند پرمهر خیلی مهربان

بین چرا کلید کردید؟اگر انگیزان دانشیک بر ناخوش شدن فرزندها هم نبود چون خداوند گفت این کار را انجام ندهید انجامش نمیدهیم,خواه بچه پیدا شده قشنگترین باهوش ترین تندرست ترین از این پیوند جنسی درآید,که خداوند هم اینگونه فرزندی پدیدار نخواهد ساخت,
خداوندا مرا دلارام به گفته ات دار با برپاسازی پیوستن نماز
غذر میخوام دوست غیر ایرانی من - احتمالا افغانی یا پاکستانی
جملات درهم شما قابل فهم نیست من دیگه نمیتونم با شما بحث کنم

marxism آفلاين است   پاسخ با نقل قول