اشعار | رویا شاه حسین زاده - دیوان اشعار - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال علت سقوط شاه در كتابهاي درسي!/عكس    دین    یک آزمایش dna و چندین نتیجه متضاد    ارتش اسراییل تونل های حزب الله را توبره کرد    (✿◕ ‿ ◕)مشاعره سنتی(✿◕ ‿ ◕)    شغل آزاد یا دولتی؟    رد پایی در مه    چه طور میشه وجود خدارو حس کرد؟    بهش بگو.............!    چراغ اسلام در حال خاموش شدن است؟    واژگان ژرمنی در زبان پارسی و عربی    یه عکس به نفرِ قبلیت هدیه کن    پاسخ به یک پرسش عقائدی    Desktop شما چه شکلیه؟ عکسشو بزار    پوسته خبری و مجله وردپرس مولتی نیوز | قالب multinews    هر چی دلت میخواد بگو    چرا امامت حتما باید در قرآن آمده باشد؟    دوست داری به کسی ی آهنگ هدیه بدی؟    مصاحف قرآن كريم شبه هولوگرامي تحريف ناپذير    پوستی زیباتر با ماسک گرده گل و عسل    بهترین تجربه در درمان ریزش مو    (✿◕ ‿ ◕)مشاعره با حروف انتخابی(◕ ‿ ◕✿)    نام چیشپیش، کمبوجیه و کوروش در شاهنامه و منابع ایرانی    چرا هنرمندان و ورزشکاران تبلیغات کاذب دارویی میکنند!!!    احساستو فریاد بزن...(بغض نکن)   

اشعار | رویا شاه حسین زاده
قديمي 07-20-2017   #9 (لینک نوشته)
monasi
شمع جمع

monasi's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : اشعار | رویا شاه حسین زاده

مرد بودم کاش
سربازی که در جنگ های صلیبی
با تو اسیر شده باشد
ترانه هایی را که به یاد چشم های زنی می خواندی گوش می دادم
و هر وقت دلم می گرفت
دستی که پتو را از صورتم کنار می زد
دست تو بود
مرد بودم کاش
سربازی که در جنگ های صلیبی
با تو
اسیر شده ام.
کسی چه میداند...شاید همین لحظه زنی برای مردسیاست مدارش می رقصد،یاپیانو میزندوآوازمیخواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را میگیرد،کسی چه میداند!شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلر به خاک و خون کشیدن دنیا بود،کسی سرازکارزن ها درنمیاورد!با سکوتشان شعر میخوانند،با لب هایشان قطع نامه صادر میکنند،با موهاشان جنگ می طلبند،با چشم هایشان صلح.کسی چه میداند!شاید اخرین بازمانده ی دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو میرقصد

monasi آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :