پیام حاج قاسم سلیمانی به مناسبت شهادت محسن حججی - سیاست و روابط بین الملل - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال بازی با کـلـمات بی نقـطه    ﺗﺌﻮﺭﯼ ﺗﻮﻃﺌﻪ ﭼﯿﺴﺖ ﻭ ﭼﺮﺍ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﻪ ﺁﻥﻫﺎ ﺑﺎﻭﺭ ﺩﺍﺭﻧﺪ؟    حذف دروس اسلامی در مدارس عربستان    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    به نظر شما اگر از مردم نظرسنجی شود که اگر امکان مهاجرت داشتند چند نفر در ایران می‌مان    آیا تجاوز جنسی در سوئد از خاور میانه رایج‌تر است    بابك زنجانی«زيرتيغ»    سفره صلوات    به نیت شهیدان دشت کربلا 72 صلوات ختم میکنیم    محمدرضا پهلوی شاهنشاه آریامهر    یا علی    ๑۩۞۩๑ . . . حـــرف آخـــر . . . ๑۩۞۩๑    ایا شما هم در زندگی خود چیزی را پیدا کرده اید؟    إنَّمَا وَلِيُّكُمُ اللَّهُ وَرَسُولُهُ وَالَّذِينَ آمَنُوا الَّذِينَ ...    عظم و اراده بی‌نظیر و بی‌همتای من.    بهش بگو.............!    عکس لیوان شخصی شما    شاید حقیقت از نظر من و شما متفاوت باشه    کی ناراحته؟بیا بخندونمت    عکس خانم ها روی سنگ قبر    امروز چي گوش دادي يا داري چي گوش ميدي؟    عکس کودتای جنسی در ایران    قانون جدیدی که رسما اسرائیل را بعنوان «خانه‌ای برای ملت یهود» تعریف میکند تصویب شد    آیا واقعا زندگی به سختیِ حرفای علما و روحانیون ایرانیه؟    راهنمایی میخوام   

پیام حاج قاسم سلیمانی به مناسبت شهادت محسن حججی
قديمي 08-11-2017   #5 (لینک نوشته)
erteash
شهروند هم میهن

erteash's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : پیام حاج قاسم سلیمانی به مناسبت شهادت محسن حججی

نوشته اصلي بوسيله goftegoft نمايش نوشته ها
اگر قدر شهیدان خاکمان را بدانیم حداقل آرامش خاطری برای امثال سردار حاج قاسم سلیمانیها میشود.حداقل میتوانیم این قول را بدهیم که راهتان را قدر میدانیم.
ای اقا
حکایت تلخی است حکایت الان
میروند میجنگند تا در ایران جنگی نباشد ، هیچ توقعی ندارند ،کسی را هم به اجبار نبردند ، انوقت عده ای که زیر کولر نشسته اند ، به جای کمک و دستت درد نکنه ، نه تنها سکوت نمیکنند بلکه نمک بر زخم میپاشند.
حالا شما اگه خودت هرجور میخوای این افراد رو توصیف کن!!
به پاس این غربت
و
دقیقه های چشم انتظار
بیا که تشنه دیدارم
erteash آفلاين است   پاسخ با نقل قول
7 نفر نوشته را پسندیده اند