جریان اصلاحات در حد و اندازه‌ای نبود که برای روحانی شرط و شروط بگذارد - سیاست و روابط بین الملل - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال بازی با کـلـمات بی نقـطه    ﺗﺌﻮﺭﯼ ﺗﻮﻃﺌﻪ ﭼﯿﺴﺖ ﻭ ﭼﺮﺍ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﻪ ﺁﻥﻫﺎ ﺑﺎﻭﺭ ﺩﺍﺭﻧﺪ؟    حذف دروس اسلامی در مدارس عربستان    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    به نظر شما اگر از مردم نظرسنجی شود که اگر امکان مهاجرت داشتند چند نفر در ایران می‌مان    آیا تجاوز جنسی در سوئد از خاور میانه رایج‌تر است    بابك زنجانی«زيرتيغ»    سفره صلوات    به نیت شهیدان دشت کربلا 72 صلوات ختم میکنیم    محمدرضا پهلوی شاهنشاه آریامهر    یا علی    ๑۩۞۩๑ . . . حـــرف آخـــر . . . ๑۩۞۩๑    ایا شما هم در زندگی خود چیزی را پیدا کرده اید؟    إنَّمَا وَلِيُّكُمُ اللَّهُ وَرَسُولُهُ وَالَّذِينَ آمَنُوا الَّذِينَ ...    عظم و اراده بی‌نظیر و بی‌همتای من.    بهش بگو.............!    عکس لیوان شخصی شما    شاید حقیقت از نظر من و شما متفاوت باشه    کی ناراحته؟بیا بخندونمت    عکس خانم ها روی سنگ قبر    امروز چي گوش دادي يا داري چي گوش ميدي؟    عکس کودتای جنسی در ایران    قانون جدیدی که رسما اسرائیل را بعنوان «خانه‌ای برای ملت یهود» تعریف میکند تصویب شد    آیا واقعا زندگی به سختیِ حرفای علما و روحانیون ایرانیه؟    راهنمایی میخوام   

جریان اصلاحات در حد و اندازه‌ای نبود که برای روحانی شرط و شروط بگذارد
قديمي 08-13-2017   #5 (لینک نوشته)
m_abraham
شهروند هم میهن

m_abraham's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : جریان اصلاحات در حد و اندازه‌ای نبود که برای روحانی شرط و شروط بگذارد

نوشته اصلي بوسيله imp4ct نمايش نوشته ها
از نظر من خود دکتر عارف جزو بهترین افرادیست که در اصلاحات هستند ...

هرچند زالو صفت هایی همچون کرباسچی و نابخردانی چون حجاریان با وجودشان در اصلاحات ، وجود امثال عارف رو زیر سوال میبرند ...چه بهتر که امثال عارف در این اصلاحاتی که بوی فسادش سخت مشام آزار شده کنار بروند
دکتر عارف سیاستمدار صادقی است ، اما بهتر است به نظر پسر ایشان هم توجه کنید .
به آنان سختی ها و آسیب هایی رسید وچنان متزلزل و مضطرب شدند تا جایی که پیامبر و کسانی که با او ایمان آورده بودند،می گفتند:بار خدایا، کی ما را یاری کنی؟ [به آنان گفتیم:] آگاه باشید! یقیناً یاری خدا نزدیک است.
m_abraham آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :