جریان اصلاحات در حد و اندازه‌ای نبود که برای روحانی شرط و شروط بگذارد - سیاست و روابط بین الملل - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال بازی با کـلـمات بی نقـطه    شعر های تلخ..!    چون حرکت است پس خدا است!    هرشعرو متنی که دوست داری اینجا بنویس    مبنای شرعی " اعتصاب غذا " کجاست؟    صلوات و دعا برای پیروزی و سلامتی مدافعان حرم حضرت زینب سلام الله علیها    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    آیا پراید ، 43 میلیون تومان خواهد شد ؟    نقد سخنان آقای رائفی پور    غیرت و شرافت ما , غیرت و شرافت مردم ترکیه    پسر کدام نماینده مجلس چوپانی می‌کند؟    وصف حالتو با شعر بگو......    به سرسلامتیِ تو بهارزاده ی من ...    آيا ميدانستيد؟؟😑😑😑😑😑    این عکس رو تقدیم میکنم به...    آثار موسیقی با اجرای محمد امیدوار تهرانی    سرنوشت کاسپین چه خواهد شد؟/ظریف در نشست وزیران امور خارجه ۵ کشور ساحلی خزر    آیا کمونیستم براستی شکست خورده است؟    ازدواج با پسر بچه و دختر بچه خوب یا ید؟    درباره نام منطقه تاریخی گؤلمان اورمیه    شهدا را ياد كنيد با ذكر يك صلوات    نظرتون درباره خرید از کیمیا انلاین    امريكا دلارهاي در ايران را باطل ميكند!!!    هدف یا تصادف؟    خدا از ما چی میخواد؟   

جریان اصلاحات در حد و اندازه‌ای نبود که برای روحانی شرط و شروط بگذارد
قديمي 08-13-2017   #6 (لینک نوشته)
imp4ct
شهروند هم میهن

imp4ct's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : جریان اصلاحات در حد و اندازه‌ای نبود که برای روحانی شرط و شروط بگذارد

نوشته اصلي بوسيله m_abraham نمايش نوشته ها
دکتر عارف سیاستمدار صادقی است ، اما بهتر است به نظر پسر ایشان هم توجه کنید .
بله ایشون واقعا در بین اصلاحاتی ها از معدود افراد صادق هستند و اگر بین روحانی و عارف امسال رقابت بود بنده بشخصه به ایشون رای میدادم ...چون مایه فساد کشور دورویی ، و سیاست مدارهایی شبه روحانی هست .

پسر ایشون هم شخصیت جدایی هست که تو دنیای سیاست اصلا شباهتی به پدرش نداره
در مورد خود اقای عارف بنظر من ایشون باید جای امثال کرباسچی و حجاریان باشند در اصلاحات