جریان اصلاحات در حد و اندازه‌ای نبود که برای روحانی شرط و شروط بگذارد - سیاست و روابط بین الملل - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    به نیت شهیدان دشت کربلا 72 صلوات ختم میکنیم    سفره صلوات    یا علی    شهادت مرزداران و دستگیری رقاصه ها؛ وقتی مفهوم قهرمان ملی دگرگون می شود    110سند از کتب اهل تسنن در اثبات ولایت امیرالمومنین علیه السلام    ایلامی های آریایی    زنان چه هدیه ای را بیشتر دوست دارند؟    دفاعیات قضایی احسان علیخانی در سیما!    آیا نژاد آریایی و یهودی وجود دارن؟    ๑۩۞۩๑ . . . حـــرف آخـــر . . . ๑۩۞۩๑    پرسش ها، پیشنهادها و انتقادها    آيا نوادگان سلوکيان و يوناني ها هنوز بين ايراني ها هستند؟    جمهوری اسلامی براندازی بشه ایران تجزیه میشه    شروع جنگ آخرالزمان و ظهور مسیح دنیای جدید    تاريخ تمدن= تاريخ سلطه بر بدن زن    چرا در ایران درجه نظامی ارتشبد نداریم؟    اندرونی کاخ هم میهن    این عکس رو تقدیم میکنم به...    در حوالی ِ خاطـره هـا ..    یک سوال مهم و فوق تخصصی.    خاک تو اون سرت ، مرتیکه کار مردم رو انجام بده!/ استاد رحیم پور و مسئولین مقدس مآب ناک    ماجرای سپنتا و چند نکته برای ثبت در تاریخ    خاطـرات روزانـه    چه کسی ترک است؟ پاسخش پیچیده است   

جریان اصلاحات در حد و اندازه‌ای نبود که برای روحانی شرط و شروط بگذارد
قديمي 08-13-2017   #8 (لینک نوشته)
karoline
شهروند هم میهن

karoline's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : جریان اصلاحات در حد و اندازه‌ای نبود که برای روحانی شرط و شروط بگذارد

نوشته اصلي بوسيله imp4ct نمايش نوشته ها
از نظر من خود دکتر عارف جزو بهترین افرادیست که در اصلاحات هستند ...

هرچند زالو صفت هایی همچون کرباسچی و نابخردانی چون حجاریان با وجودشان در اصلاحات ، وجود امثال عارف رو زیر سوال میبرند ...چه بهتر که امثال عارف در این اصلاحاتی که بوی فسادش سخت مشام آزار شده کنار بروند
حجاریان تئوریسینشونه. اگر نابخرد باشه که کلاهش پس معرکه است.

karoline آفلاين است   پاسخ با نقل قول