چله ترک گناه+تلاوت زیارت عاشورا(مرداد ماه ۹۶) - گنجینه معنوی - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال [خــتم سوره مبارکه قــدر در مـاه مبارک رمضـان]    پرسش ها، پیشنهادها و انتقادها    [نظرسنجی] نفوذ ایران در کشورهای دیگر ؟    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    سفره صلوات    به نیت شهیدان دشت کربلا 72 صلوات ختم میکنیم    ๑۩۞۩๑ . . . حـــرف آخـــر . . . ๑۩۞۩๑    هرشعرو متنی که دوست داری اینجا بنویس    ماه مبارک رمضان ماه میهمانی خدا بر محبین امیر المومنین علیه السلام مبارک باد    زیبا نوشته ها    یا علی    ♥ حدیث روز سایت ♥    پایان اعتصاب غذای روح الله مردانی، معلم زندانی در اوین    آیا ازدواج سفید جرم است؟    بهش بگو.............!    ضرب و شتم رئیس بانک مرکزی از سوی نمایندگان!    »» شعــــر مناسب تصویر را بنــویس    دکتر احمدی نژاد ارتحال آیت الله حسنی را تسلیت گفت    پزشکپور دایی دکتر احمدی نژاد درگذشت/جزئیات مراسم    وصف حالتو با شعر بگو......    3 کشته حوادث کازرون از خانواده شهدا و ایثارگران بودند    محمد بن حسام الدين خوسفي قهستاني    گل دادن پوتین به مرکل حاشیه ساز شد +عکس    بانکداری عامل بدبختی در دنیا (یهودیان چگونه بر بانک های دنیا حکومت میکنن؟)    این عکس رو تقدیم میکنم به...   

چله ترک گناه+تلاوت زیارت عاشورا(مرداد ماه ۹۶)
قديمي 08-13-2017   #10 (لینک نوشته)
gorbat
شهروند هم میهن

gorbat's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : چله ترک گناه+تلاوت زیارت عاشورا(مرداد ماه ۹۶)

نوشته اصلي بوسيله Opal نمايش نوشته ها
سلام عزیزم خوبی

من درحال حاضر چله کلیمیه

زیارت عاشورت
دعای عهد
سوره حشر
17 بار سوره انشراح
سوره لیل
و
ختم ذکر صلوات
با تسبیح حضرت زینب س
رو دارم

یعنی کل روز درگیر ختوم و چله های برداشته شده هستم...
چ قد انرژی داری امیدوارم هر آنچه خیر عست بر زندگیت ببارد
برا منم اون وسط پسطا دعا مکنی? مرسي
gorbat هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند