چله ترک گناه+تلاوت زیارت عاشورا(مرداد ماه ۹۶) - گنجینه معنوی - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال اشرف پهلوی عامل اعتیاد گسترده در ایران    فراخوان مسابقه [ پاراگراف منتخب ]    رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در آستانه:احمدی نژاد تمام شده است    [ صندوق ِ پذیرش ِ نگاه ها ؛ تفکرات و اندیشه های ِ نو در " تالار ِ شعر ُ شاعران "]    قالیشویی در دولت    خروج قهرمانانه جهانگیری از دولت روحانی!/حضرتی:او می رود    پرسش ها، پیشنهادها و انتقادها    اگر پول روی زمین پیدا کنی؟    نشانه های وجود جن    »» شعــــر مناسب تصویر را بنــویس    قوم برگزیده خدا    (✿◕ ‿ ◕)مشاعره با حروف انتخابی(◕ ‿ ◕✿)    (✿◕ ‿ ◕)مشاعره سنتی(✿◕ ‿ ◕)    رضا خان روزی 3 نوبت تریاک میکشید    نارضایتی عمومی بسیار آشکار گسترده و عمیق است/استقبال پر شور مردم آستانه از احمدی نژاد    زیباکلام: همه ما قربانیان روحانی جدید هستیم    به راستی از کجا به کجا رسیده ایم؟/در حاشیه تماس تلفنی مهندس مشایی    توقف انتقال پول از بانک «مگا اینترنشنال کامرشیال» تایوان به ایران /تحریم های آمریکا    نظرتون راجع به آخرین فیلمی که دیده اید؟    خاطـرات روزانـه    ایستگاه صلواتی یک مادر و دختر +عکس    حمید سبزواری وارث شاعران خرداندیشی چون مولاناست    یه عکس به نفرِ قبلیت هدیه کن    فیلم : لحظه اصابت موشک تاو به حزب الله    دکتر فرشید هکی به قتل رسید/حقیقت چیست؟   

چله ترک گناه+تلاوت زیارت عاشورا(مرداد ماه ۹۶)
قديمي 08-13-2017   #10 (لینک نوشته)
gorbat
شهروند هم میهن

gorbat's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : چله ترک گناه+تلاوت زیارت عاشورا(مرداد ماه ۹۶)

نوشته اصلي بوسيله Opal نمايش نوشته ها
سلام عزیزم خوبی

من درحال حاضر چله کلیمیه

زیارت عاشورت
دعای عهد
سوره حشر
17 بار سوره انشراح
سوره لیل
و
ختم ذکر صلوات
با تسبیح حضرت زینب س
رو دارم

یعنی کل روز درگیر ختوم و چله های برداشته شده هستم...
چ قد انرژی داری امیدوارم هر آنچه خیر عست بر زندگیت ببارد
برا منم اون وسط پسطا دعا مکنی? مرسي
gorbat آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند