جریان اصلاحات در حد و اندازه‌ای نبود که برای روحانی شرط و شروط بگذارد - سیاست و روابط بین الملل - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال زمزمه های دلتنگی !    مردان ضعیف وزن ذلیل چراذلیل شده اند؟    دلت برای کی تنگ شده    گفتگوی انتقادی با کاربر کاوش در باره فلسفه مادیگرایی    بهش بگو.............!    : ₪.•:.حـَـرف دل _حـَـرف حِسـاب .:•.₪    ๑۩۞۩๑ . . . حـــرف آخـــر . . . ๑۩۞۩๑    پاتوق شيرازى ها    خوش و بش دوستان قديم و معرفي دوستان جديد(ويژه تالار شعر و شاعران)    امروز چي گوش دادي يا داري چي گوش ميدي؟    خلقت انسان ناشی اززادولدیاخلقت مستقیم خدا    چرا امامت حتما باید در قرآن آمده باشد؟    ایرانویج روی مدار ۵۰ درجه شمالی بوده است.    (✿◕ ‿ ◕)مشاعره با حروف انتخابی(◕ ‿ ◕✿)    بزرگترین پرونده امنیتی کشور برای سال آینده؛    متلک پرانی جرم است    حرف دل آدم های معـمولی    عصبیّت، قومیت و نژادپرستی ملل و اقوام    سخنگوی جلیقه زردها: از انقلاب ۱۹۷۹ ایران الهام گرفته‌ایم/تحقیر مردم فرانسه توسط مکرون    حـال خوب کُن ها ! |عکس|    تولد با سعادت امام حسن عسگری علیه السلام بر منتظران فرزندش مبارک    سفر امام حسن عسکری علیه‌السلام به گرگان    روش شرکت در مسابقه ستاره ساز + مراحل و هزینه ثبت نام استعدادیابی فوتبال    آرشیو آواتار و امضای ما (آلبوم آواتار هم میهنی)    آیا آریاییها اصالتا ترک بودند؟   

جریان اصلاحات در حد و اندازه‌ای نبود که برای روحانی شرط و شروط بگذارد
قديمي 08-13-2017   #9 (لینک نوشته)
s.zee
شهروند هم میهن

s.zee's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : جریان اصلاحات در حد و اندازه‌ای نبود که برای روحانی شرط و شروط بگذارد

من این‌ها را می‌شناسم، این‌ها بین کابینه زن و کابینه مرد، دیوار می‌کشند، من این‌ها را می‌شناسم، این‌ها کابینه را با کابینت اشتباه گرفته‌اند، جای وزیر زن، فلفل و نمک و زردچوبه در کابینه می‌گذارند، من این‌ها را می‌شناسم، اینها برای «مادر مذاکرات» در مجلس ملی "بلا ای بلا دختر مردم..بلا اون قد رعنات پر از ناز و کرشمس، گلندوم، گلندوم، فقط من تو رو می‌خوام... سر رات بذارندوم" می‌خوانند.

Rudyard Kipling ─
s.zee آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :