جریان اصلاحات در حد و اندازه‌ای نبود که برای روحانی شرط و شروط بگذارد - سیاست و روابط بین الملل - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال دلار از مرز 16 هزار تومان گذشت!    آموزش زبان انگلیسی در منزل    آیا امام حسین شفا میدهد؟    عکس/ وقتی حجاب دختران ایرانی الگو می‌شود    مقایسه تعداد حاضرین در جلسه سازمان ملل در زمان سخنرانی ترامپ و روحانی    بازی با کلمات 1 نقطــــــــه!!    لعن یزید و قاتلان امام حسین (ع)    ایا تو انسان حسودی هستی ؟ چرا ؟    نماینده ضدفسادخودش فاسدازآب درآمد    عکس بزرگ خمینی و خامنه‌ای    چگونه کارت بازرگانی شخصی بگیریم ؟مدارک لازم    گزارش تصویری:دانشمندان انگلیسی توانسته اند انسان و اجسام را نامرئی کنند    هر چی دلت میخواد بگو    پیـش بینـی لیـگ هجـدهـُم | هفتـه هشتـُم    پراید 100میلیون تومانی در راه هست    آموزش نقاشي به كودكان زير 6 سال    السَّلامُ عَلَيْكَ يَا أَبَاالْفَضْلِ الْعَبَّاسَ ابْنَ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ    روشن کردن شمع برای شهدای ترور اهواز در لبنان    ترامپ: رهبران ایران اموال ملت را می‌دزدند و با آن از تروریسم حمایت می‌کنند    اکنون دیگر کسی برایم محبوب تر از احمدی نژاد نیست.    همایش ملی تصوف؛ شاخصه‌ها و نقد‌ها    آموزش بافتنی برای خانم های گل    کمک عربستان به داعش لو رفت    مجازات قصاب گران فروش در ملاء عام+عکس    آیا صوفی ها یهودی هستن؟   

جریان اصلاحات در حد و اندازه‌ای نبود که برای روحانی شرط و شروط بگذارد
قديمي 08-13-2017   #9 (لینک نوشته)
s.zee
شهروند هم میهن

s.zee's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : جریان اصلاحات در حد و اندازه‌ای نبود که برای روحانی شرط و شروط بگذارد

من این‌ها را می‌شناسم، این‌ها بین کابینه زن و کابینه مرد، دیوار می‌کشند، من این‌ها را می‌شناسم، این‌ها کابینه را با کابینت اشتباه گرفته‌اند، جای وزیر زن، فلفل و نمک و زردچوبه در کابینه می‌گذارند، من این‌ها را می‌شناسم، اینها برای «مادر مذاکرات» در مجلس ملی "بلا ای بلا دختر مردم..بلا اون قد رعنات پر از ناز و کرشمس، گلندوم، گلندوم، فقط من تو رو می‌خوام... سر رات بذارندوم" می‌خوانند.

Rudyard Kipling ─

.Philosophy is transcendental homelessness
George Lukacs~
s.zee آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :