جریان اصلاحات در حد و اندازه‌ای نبود که برای روحانی شرط و شروط بگذارد - سیاست و روابط بین الملل - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال چرا سپاسگزاری؟    این عکس رو تقدیم میکنم به...    این همه درد و رنج برای چیست؟    سوال!.چرا بعضي ها فوتبال بدون سانسور دوس دارند.    من اعجوبه و هیولا هستم.    فشــار قبــــر چیست ؟ آیا فشار قبر حقیقت دارد ؟    اگر میخاستید از خانه فرار کنید کجا میرفتید؟    رد پایی در مه    معرفی سایت درب ضد سرقت    خرم آبادی: تلگرام طلایی غیر قانونی و متعلق به وزارت ارتباطات است!!    هرشعرو متنی که دوست داری اینجا بنویس    حرف دل    چقدر زخم ميزنيم...!    ๑۩۞۩๑ . . . حـــرف آخـــر . . . ๑۩۞۩๑    (✿◕ ‿ ◕)مشاعره سنتی(✿◕ ‿ ◕)    | مـداحـی دوستـداران حرفـه ای :) | مشـاعره ]    سرشماری طرفداران جمهوری اسلامی    هر چی دلت میخواد بگو    درهم 2000 تومان ...    The All Royal Crowns of the World    [سایه ی بی سرِ صادق !]    وصف حالتو با شعر بگو......    What song are you listening to?    [ رسمِ خوبان .. / ]    دارک وب   

جریان اصلاحات در حد و اندازه‌ای نبود که برای روحانی شرط و شروط بگذارد
قديمي 08-13-2017   #10 (لینک نوشته)
renjer
شهروند هم میهن

renjer's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : جریان اصلاحات در حد و اندازه‌ای نبود که برای روحانی شرط و شروط بگذارد

اینها مصداق آیه ۱۱سوره بقره هستن.
renjer آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :