کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم ! - خواندنی ها و رویدادها - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال یافتن اسم فیلم    شما به اينكار چي ميگين؟؟؟😐😐😐    خدا از ما چی میخواد؟    من او را دوست دارم "دوست دارم"...    این عکس رو تقدیم میکنم به...    دانلود آهنگ های جدید ایرانی    شهدا را ياد كنيد با ذكر يك صلوات    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    همین الان بهشت:)    پیـش بینـی لیـگ هجـدهـُم | هفتـه 5ام و 6ام    بعد از یک سال/ایا ازدواج کردی؟؟    دادستان کل کشور: دادگاه مفسدان اقتصادی بصورت علنی از صدا و سیما پخش می‌شود    آی بلال بلاااااااال    نظر مردم یا نخبه ها. کدام در نظر بگیرند نظام؟    نامه انجمن قطعه سازان و اعلام بحران/ دولت روحانی صنعت خودرو را نابود می کند    روسپی گری شغل است یا یک انحراف جنسی چرا؟    سکوت در برابر زیان    دوست داری به کسی ی آهنگ هدیه بدی؟    پراید هم قیمت سوزوکی ویتارا بعد از 10 سال    ممانعت مادر من برای خوابیدن کنار همسرم یک هفته بعد از عقد رسمی ما    پیـش بینـی لیـگ هجـدهـُم | هفتـه چهـارُم    ضیاء‌الدین دری کارگردان سینما و تلویزیون درگذشت    کاخ سفید: شاید تحریم‌های ترکیه را موقتاً تعلیق کنیم    هدف یا تصادف؟    آیا این کار رانت خواری و خلاف قانون نیست؟   

کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم !
قديمي 08-17-2017   #7 (لینک نوشته)
lordalireza1998
شهروند هم میهن

lordalireza1998's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم

چه راحت در مورد کشتن پسر خودش حرف میزنه.... مردک روانی.