کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم ! - خواندنی ها و رویدادها - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال تمدن اسلامی و تأثیر آن بر اروپای عهد رنسانس و قرون وسطی    میوه های دشمن یبوست را بشناسید    پرسش ها، پیشنهادها و انتقادها    افتتاح طرح های "دولت با تفنگ" توسط روحانی    تعبیر خواب زایمان کردن و زاییدن    تعبیر خواب شیر دادن    خوردن خربزه جهت پیشگیری از سرطان و دیابت    آشنایی با خواص و مضرات خربزه    همه چیز در مورد خواص خربزه برای زنان باردار و سنگ کلیه و لاغری    صادق زیبا کلام درخت دوستی ایران و آمریکا کاشت    تاثیر کوروش بزرگ بر توماس جفرسون و بنیان‌های آمریکای مدرن    تو رو خدا فوری پاسخ بدید    *13رجب المرجب تولد با سعادت وظهور یگانه جلوه ذات اقدس احدی برصاحب ووارث جلوه مبارک **    علی را کس جز خدا ورسولش نشناخت    اثبات کفر پدر توسط دختر!!    این عکس رو تقدیم میکنم به...    جهانگیری: تلاطم اقتصادی فعلی کشور، فقط «راهکار سیاسی» دارد    ۷ دلیل عمده گاز و نفخ شکم    دانلود آهنگ جدید یارم باش اگه میتونی کنارم باش از محمد علیزاده    پادشاه فصل ها ، پاييز....    دختر خواننده معروف خودکشی کرد    گوشی همراه با ارز 4200 را از کجا بخریم!!!    یه عکس به نفرِ قبلیت هدیه کن    عاقبت مردم اگر این نظام به وسیله بی دینها سقوط کنه    هر آنچه لازم است درباره سفرنامه استانبول بدانیم   

کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم !
قديمي 08-17-2017   #8 (لینک نوشته)
marde_barani
فعال هم میهن

marde_barani's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم

نوشته اصلي بوسيله lordalireza1998 نمايش نوشته ها
چه راحت در مورد کشتن پسر خودش حرف میزنه.... مردک روانی.
بله کشتن فرزند هر چقدر هم که نااهل باشه امری عجیب و قساوت امیز هستش ولی از اون مهمتر و باقساوت تر تکه تکه کردن جسد فرزند با اره برقی هستش !
marde_barani آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند