کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم ! - خواندنی ها و رویدادها - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال مبنای دینی خدمت اجباری سربازی چیست؟    هیئت نظارت ، توهین نماینده سراوان را بررسی می‌کند.    فاکس نیوز ناو های آمریکا در حال عبور از تمگه هرمز    نماينده مجلس: تو...ميخوري از من دستور نميگيري!    پاسخ منفی روحانی به پیشنهاد مناظره، پیروزی بزرگ سیاسی برای احمدی نژاد است    علی رضایی فرزند محسن رضایی کجا مشغول کار است؟    ایا از چادریا بدت میاد؟    شهدا را ياد كنيد با ذكر يك صلوات    گرانش بزرگ ترین دروغ تاریخ    رهبر انقلاب:برخی خودشان را برای نمایندگی مجلس می کشند    صفحه ی رسمی من...    آیا دیگر اقوام منطقه به فرهنگ و تمدن ایرانیان حسادت می کنند؟    حقایقی درباره کمک های مالی ایران به جریان مقاومت    عکس/ مهتاب کرامتی و دخترش    اسامی ۱۵ کارگر بازداشتی گروه ملی فولاد اهواز    چرا داروی کابرگولین تجویز می شود؟    بچه های پایگاه بسیج خیابان شانزه لیزه!!    (✿◕ ‿ ◕)مشاعره با حروف انتخابی(◕ ‿ ◕✿)    خواص رازیانه    (✿◕ ‿ ◕)مشاعره سنتی(✿◕ ‿ ◕)    لوراتادین و دیفن هیدرامین و عوارض ان    عوارض زردچوبه زیادی!    اثبات امامت با آیات قرآن (استدلال اول)    بیوگرافی فرهاد جم    ناصر عبداللهی   

کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم !
قديمي 08-17-2017   #8 (لینک نوشته)
marde_barani
فعال هم میهن

marde_barani's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم

نوشته اصلي بوسيله lordalireza1998 نمايش نوشته ها
چه راحت در مورد کشتن پسر خودش حرف میزنه.... مردک روانی.
بله کشتن فرزند هر چقدر هم که نااهل باشه امری عجیب و قساوت امیز هستش ولی از اون مهمتر و باقساوت تر تکه تکه کردن جسد فرزند با اره برقی هستش !
marde_barani آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند