کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم ! - خواندنی ها و رویدادها - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال هرشعرو متنی که دوست داری اینجا بنویس    رهبری: اگر مشکل ما با آمریکا حل شود؛همه مشکلات مملکت حل می شود    تک بیت های ناب    کدام صحیح تر است ؟ آیه قرآن یا حکم فقهی ؟!    احساستو فریاد بزن...(بغض نکن)    ๑۩۞۩๑ .....بیایید شاد باشیم و بخندیم ....๑۩۞۩๑    میخوام عشقم برگرده    حیثیت احسان علیخانی مهم‌تر از هاشمی و ناطق؟    کشورهایی که گذرنامه هایشان را می فروشند    به شيخ حسن روحاني چه لقبي ميدهيد؟🤔    رد پایی در مه    آویزون شدگان    اتاق زیر شیروونی دختر،پسرای بارووووووونی    هر چی دلت میخواد بگو    رشته های پزشکی بدون کنکور97    و اینک جنگ روانی    5 اشتباه سئو سایت که وب مستر ها انجام می دهند:    روح چه وقت می‌تواند به دنیا هبوط کند؟    خرید استابلایزر,استابلایزر سروو موتوری    روز تخمین عَدد ِ پی π مُبارک بود :دی    حرف و حدیثهای جشن عروسی لاکچری پسر سفیر ایران در دانمارک    گوشی کمیاب شد؛ گران هم می‌شود    روشی موثر در استخراج بیت کوین    این دسر خوش رنگ چسمانتان را مثل عقاب تیزبین می کند    پیـش بینـی لیـگ هجـدهـُم | هفتـه یکـُم   

کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم !
قديمي 08-17-2017   #8 (لینک نوشته)
marde_barani
فعال هم میهن

marde_barani's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم

نوشته اصلي بوسيله lordalireza1998 نمايش نوشته ها
چه راحت در مورد کشتن پسر خودش حرف میزنه.... مردک روانی.
بله کشتن فرزند هر چقدر هم که نااهل باشه امری عجیب و قساوت امیز هستش ولی از اون مهمتر و باقساوت تر تکه تکه کردن جسد فرزند با اره برقی هستش !
marde_barani آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند