کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم ! - خواندنی ها و رویدادها - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال طرحي براي تعالي رفتاري ملت ايران..    تعیین توالي DNA میتوکندری(mtDNA )بقایای اسکلتي دوره ی ایلام میاني 1 هفت تپه    حامیان دیروز تتلو چه پاسخی دارن بدن؟!    آریاییان همان مردان دارای R1a هستند    یک زندگی معمولی:)    بهترین تجربه در درمان ریزش مو    افتخارات ما بختیاریها    سوریه    زنده کدامست بر هوشیار؟    حضور احمدی نژاد در بیت رهبری/شام غریبان حسین    امروز چي گوش دادي يا داري چي گوش ميدي؟    زنی که با چشم خود نفس می کشد    اجرا کردیم و هیچ تأثیر مثبتی ندیدیم    آیا امام حسین شفا میدهد؟    برخورد مرگبار سواری و تریلر در اصفهان ۴ نفر را به کام مرگ کشید    اگر مردم نظام جمهوری اسلامی را نمی خواستند    بهتر از هزار ماه    عکس/ سپاه انتقام این مادران را گرفت    هویت بختیاری ها بر اساس آزمایشات ژنتیک    تفنگ سلطان محمود اول    اختلال شخصیت دوری گزین    اخطار والمارت به ترامپ    زندانی شدن مردی بخاطر نصب توربین بادی در ملک خودش در آمریکا    کاش آن زمان سرادق گردون نگون شدی    مسخره کردن نوروز توسط رائفی پور به بهانه بزرگداشت عید غدیر   

کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم !
قديمي 08-17-2017   #8 (لینک نوشته)
marde_barani
فعال هم میهن

marde_barani's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم

نوشته اصلي بوسيله lordalireza1998 نمايش نوشته ها
چه راحت در مورد کشتن پسر خودش حرف میزنه.... مردک روانی.
بله کشتن فرزند هر چقدر هم که نااهل باشه امری عجیب و قساوت امیز هستش ولی از اون مهمتر و باقساوت تر تکه تکه کردن جسد فرزند با اره برقی هستش !
marde_barani آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند