کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم ! - خواندنی ها و رویدادها - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال خيلي برام عجيبه....دليلش چيه؟    بهترین تجربه در درمان ریزش مو    لیلا اوتادی ازدواج کرد    عکس های شخصی اعضا (عکس های موقت)    تلگرام در سراشیبی سقوط ...طبق امار رسمی سایت الکسا    دستور آزاد سازی تلگرام صادر شد    نيمه گمشده    بررسی خدمات و تعمیرات جنرال الکتریک در بازار ایران    مشکلات احساسی بودن در زندگی    همسرانـــه    اتاق گفتگوی تالار عکس    دنیا و مردمان دیوانه اش!    **صلوات برای سلامتی وظهور امام عصر(عج)**    سادگیِ پرنسس گونه :)    آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند!    حمید هیراد، نام هنری اش هم کپی است!    جایگاه ایران در دنیا(مقایسه ی دوران پهلوی و جمهوری اسلامی)    عروسی سلطنتی (شاهزاده هری و مگان)    اینجا حقوق زنان معنی ندارد؟!!!    سفره صلوات    به نیت شهیدان دشت کربلا 72 صلوات ختم میکنیم    ***هستی هست جلوگاه خال گونه توست عزیز زهراء***    یامهدی سلام الله وعجل الله تعالی فرجه الشریف    شرمنده ايم........شهدا    ♥ حدیث روز سایت ♥   

کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم !
قديمي 08-17-2017   #8 (لینک نوشته)
marde_barani
فعال هم میهن

marde_barani's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم

نوشته اصلي بوسيله lordalireza1998 نمايش نوشته ها
چه راحت در مورد کشتن پسر خودش حرف میزنه.... مردک روانی.
بله کشتن فرزند هر چقدر هم که نااهل باشه امری عجیب و قساوت امیز هستش ولی از اون مهمتر و باقساوت تر تکه تکه کردن جسد فرزند با اره برقی هستش !
marde_barani آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند