کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم ! - خواندنی ها و رویدادها - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال اسطوره شناسی تُرکها:    مسابقه هوش{بازی با کلمات}    صفحه ی رسمی من...    دکتر کوچک زاده خواستار استعفای جهانگیری شد/واکنش به انتقاد این روزهای اصلاح طلبان    اژه ای:برخورد با احمدی نژاد سوخت و سوز ندارد/جان کری:احمدی نژاد سر کار خواهد آمد    【 چندتا دیوانه‌ی غمگین 】    پیاده روی امام جمعه جدید ایلام بدون تشریفات تا مصلای شهر    اين عزاداري نيست اين حماقت است!عكس    آیا مذهبی ها فقط خودشون رو خوب میدونن؟    مشاعره با اشعار مذهبی    پادشاه فصل ها ، پاييز....    آواتار پیشنهادی من به شما    عملکرد نامطلوب خانه کارگری ها در وزارت کار/هشدار درباره حضور شریعتمداری    پسر عموم می خواد کفتر بازی کنه    ماجرای سفر طیب نیا به آمریکا در دولت احمدی نژاد چیست؟/fatf    خوش اندام ترین و جذاب ترین زن کشور چین | عکس زیباترین دختر چین    ❤ پایـیـز ، مَـ را یاد تو می اندازد ❤ [ zari7 ]    حجاب اجباری حق زن ایرانی    پرونده ای برای رضا شاه    دانلود آهنگ های فیلم سام و نرگس از بابک بیات    تغییر تاریخ اکران jungle cruise    لس آنجلس تهران صدر نشین فروش در هفته اول    تکنولوژی جدید در چراغ اتومبیل    اربعین را سیاسی نکنید؟!!!!!!!    فرار احمد بن حنبل از پاسخ به حدیث " فئة باغیة "   

کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم !
قديمي 08-17-2017   #10 (لینک نوشته)
lordalireza1998
شهروند هم میهن

lordalireza1998's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم

نوشته اصلي بوسيله marde_barani نمايش نوشته ها
بله کشتن فرزند هر چقدر هم که نااهل باشه امری عجیب و قساوت امیز هستش ولی از اون مهمتر و باقساوت تر تکه تکه کردن جسد فرزند با اره برقی هستش !
همینجوری پدری کرده که پسرش معتاد شده دیگه جناب بارانی.