کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم ! - خواندنی ها و رویدادها - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال [ چشمات چِ مهربونِ :) .. ]    قمه کشی دختران دبیرستانی و دعوای گروهی وسط خیابون    عادت به قسم خوردن داری؟    چرا ایرانی ها به ارمنستان سفر می کنند!    عبد خدایی: خاتمی به خودم گفت احمدی نژاد رای آورده/حمله دوباره به احمدی نژاد    پرسش ها، پیشنهادها و انتقادها    آیا هابیت‌ها واقعا وجود داشتند؟    امروز چي گوش دادي يا داري چي گوش ميدي؟    روزه‌خواری جرم است؟/ دادسرا: عفت عمومی را جریحه‌دار نمی‌کند، نه!    ریشه فقرانسان یاخالق    چه اشكالي دارد/عكس!!!!    «خودکشی» نافرجام دو خواهر دانشجو    نان گران نمی‌شود اما وزن آن کم می‌شود!    آموزش زبان فارسی در خبرگزاری های دولتی    تنها احمدی‌نژاد بود که امریکا را رام کرد!    بهترین تجربه در درمان ریزش مو    متعصب باشیم ...    حرف دل    بانکداری عامل بدبختی در دنیا (یهودیان چگونه بر بانک های دنیا حکومت میکنن؟)    نظرتون در مورد این حدیث چیه؟    هرشعرو متنی که دوست داری اینجا بنویس    من, ده سال بعد...    ๑۩۞۩๑ . . . حـــرف آخـــر . . . ๑۩۞۩๑    دختران آزادی بعد از دختران خیابان انقلاب    The All Royal Crowns of the World   

کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم !
قديمي 08-17-2017   #13 (لینک نوشته)
Opal
شهروند هم میهن

Opal's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم

نوشته اصلي بوسيله marde_barani نمايش نوشته ها
منه بیچاره بینوای مظلوم

ما که دیوارمون کوتاهه !
شمای مظلوم؟

عمه بابای من بود ساعت دو نصف شب horror story میزاره؟

زیـرا مـَن گـِرفتـارِ دوســت داشــتـَن ڪسـے هستـَم

ڪـﮧ مـَرا בوســــت בارَב .

Opal آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :