کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم ! - خواندنی ها و رویدادها - هم میهن
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            
آخرین موضوعات فعال آیا اعتراف های اسماعیل بخشی زیر شکنجه بوده؟    زبان سکاها و آذربایجان مطابق جغرافیای استرابو غیر ایرانی بوده است    دفن شبانه حبیبه خدا    پنجره نوزاد در آلمان    رابطه جنسی دختر با مردی هم سن پدرش    لال نمیرید !!!!!!!!    ⭕️ دستمزد کنونی کارگران فقط کفاف ۱۰ روز آنان را می‌دهد!    ایا دعوا انداختن بین حیونا برا سرگرمی اخلاقیه    توافق آمریکا با قطر برای حضور گسترده تر در پایگاه نظامی العدید    حلقه نارمک حقیقت دارد ؟    طرز تهیه سالاد ماکارونی    پرسش ها، پیشنهادها و انتقادها    نیمه تاریک بازار ویلاهای شمال    دانلود آهنگ های جدید ایرانی    بهترین زمان خرید در کیش؟    احساستو فریاد بزن...(بغض نکن)    گر فاطمه نبود احمد وحیدری نبود    مالزی هم جزء لیست گردشگری زیبایی شد!    دانشگاه‌های مطرح روسیه    طرز تهیه کوکی شکلاتی خوشمزه و مجلسی خانگی    قیمت گوشت صد هزار تومان شد/رسانه های معترض کجا هستند؟!    ایاعراقی ها واقعادل سوزایران هستند؟    نام چیشپیش، کمبوجیه و کوروش در شاهنامه و منابع ایرانی    راهنمای انتخاب بوت زنانه    DiY کیف و کفش   

کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم !
قديمي 08-17-2017   #13 (لینک نوشته)
Opal
شهروند هم میهن

Opal's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : کشف هویت زن و مرد سر بریده در تهران / قاتل : با اره برقی انها را تکه تکه کردم

نوشته اصلي بوسيله marde_barani نمايش نوشته ها
منه بیچاره بینوای مظلوم

ما که دیوارمون کوتاهه !
شمای مظلوم؟

عمه بابای من بود ساعت دو نصف شب horror story میزاره؟

خوش‌تر از نقش تو
در عالم تصویر نبود..

حافظ ♥️
Opal آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :